Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan nők akik tudatosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők akik tudatosan választanak párt és nem csak az ösztöneik alapján?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy számításba veszik hogy mondjuk egy TOP férfi nagyobb eséllyel fog félrelépni, vagy elhanyagolni őket , mint mondjuk egy átlagosabb.

Nekem sokszor olyan vicces nézni hogy rengeteg nő panaszkodik hogy mennyire rosszak a férfiak , közben ugye nekik se kell az átlagos,kedves, törődő férfi.

Tehát konkrétan saját maguknak csinálnak érzelmi és lelki károkat azáltal hogy folyamatosan rosszul választanak felszínes dolgok alapján :)



2021. ápr. 23. 19:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 A kérdező kommentje:

Nem egészen kövér és csúnya nőket keresek, de nekem a szépség nagyon nagyon kevés egy nőben.

A belső sokkal fontosabb mert én a személyiségével fogok együtt élni nem csak a szépségével.

Most lett vége egy majdnem 7 éves kapcsolatomnak szóval nem igazán lehet ezt mondani rám :D

2021. ápr. 23. 19:47
 12/74 anonim ***** válasza:
100%
Már megint a rendes jofiuk és a szemét jopasik. 😅😅😅
2021. ápr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/74 anonim ***** válasza:
100%

Nincs kisegítve az ember lánya az átlagos pasassal sem. Ugyanis ha az átlagos férfire nincs vevő, vagy kevés van, akkor ott nem a becsületesség tartja a párja mellett, hanem a lehetőségek hiánya.

De ha felbátorodik, vagy jön egy ajánlat, akkor meg lehet nem dobja el azonnal a kapcsolatát, de mondjuk nagyobb eséllyel kipróbálja a másik lehetőséget a párja háta mögött.


Akkor már jobb egy olyan férfi aki kidob, mert válogathat, mint egy súnyi, aki a tinivágyait éli ki mellettem titokban.

2021. ápr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/74 A kérdező kommentje:

Nem szemét egyik se, de az tény hogy a nők sokszor rosszul választanak .

Vannak rendes jóképű férfiak, rám is ezt mondják ;)

2021. ápr. 23. 19:52
 15/74 anonim ***** válasza:
93%

‘Egy átlagosabb férfi, vagy egy kevésbé sikeresnél azért nem megy ilyen könnyen, az azért jobban meggondolja hogy kidobja e a nőt mert nem akar egyedül maradni.‘


es mire mennek a nok egy olyan pasival, aki amugy nem akar veluk lenni, csak olyan csicska, hogy szakitani sem mer, mert nyomorult es nem talalna mas not? egy no inkabb lesz egyedul, mint egy ilyen pasival. ja es tovabbmegyek: az ilyen pasi mit csodalkozik kesobb, ha esetleg megcsalja a no, holott o csak azert van vele, mert ‘nincs mas’ es a no meg kozben talal egy olyat, aki odaig van erte? akkor a te logikad szerint ezek a pasik megerdemlik a megcsalast.


‘Nekem csak olyan mulatságos nézni mindig a rossz kapcsolatokat amiben kínlódnak a nők, mégis újra és újra hasonló párt választanak magunknak :D‘


nekem meg az ilyen noket szido vergodeseket mulatsagos itt olvasni, holott mindketten tudjuk, hogy az ilyenek csak a nyalukat csorgatjak a top csajok utan, akiket elhappolnak a top pasik es nekik meg csak a maszti marad minden nap, kozben egy atlgos punciert is osszetennek a ket kezuket es sirva fakadnanak oromukben (lasd elozo pont).

2021. ápr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/74 anonim ***** válasza:
89%
XDDDD
2021. ápr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/74 A kérdező kommentje:

Én szerintem egy őszinte és szerető férfi jobb mint az a kettő akit te leírtál.

Egy rendes férfi se nem fog másért dobni, se nem fogja a hátad mögött kipróbálni :D

Ja hát olyan is létezik talán? :D

2021. ápr. 23. 19:53
 18/74 anonim ***** válasza:
94%

"Ugyanis ha az átlagos férfire nincs vevő, vagy kevés van, akkor ott nem a becsületesség tartja a párja mellett, hanem a lehetőségek hiánya."


Itt a pont. Amiből pont az ellenkezője jön annak, mint amit mondasz. Onnan tudod, hogy a férfi tényleg veled akar lenni, hogy a lehető leghelyesebbet választod.


Mert ez, hogy nagyobb eséllyel csal, ez a te kis buksidban van így. Annyit jelent, ha neked lenne lehetőséged, össze-vissza dugnál.

2021. ápr. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/74 anonim ***** válasza:
100%

‘Vannak rendes jóképű férfiak, rám is ezt mondják ;)‘


melyik nedves almodban?

2021. ápr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/74 anonim ***** válasza:
100%
A mama mondta neki.
2021. ápr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!