Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan nők akik tudatosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők akik tudatosan választanak párt és nem csak az ösztöneik alapján?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy számításba veszik hogy mondjuk egy TOP férfi nagyobb eséllyel fog félrelépni, vagy elhanyagolni őket , mint mondjuk egy átlagosabb.

Nekem sokszor olyan vicces nézni hogy rengeteg nő panaszkodik hogy mennyire rosszak a férfiak , közben ugye nekik se kell az átlagos,kedves, törődő férfi.

Tehát konkrétan saját maguknak csinálnak érzelmi és lelki károkat azáltal hogy folyamatosan rosszul választanak felszínes dolgok alapján :)



2021. ápr. 23. 19:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 anonim ***** válasza:
93%

Hagyjuk már ezt. Egy tök átlagos, zárkózott, macis pasival voltam, aki pont attól fosott, hogy majd én őt ott hagyom, mert még nem tapasztaltam, meg hogy én jobb nő vagyok, mint ő pasi. És hogy minden tekintetben mennyivel jobb vagyok,mennyi mindent elértem egyedül, vannak normális érdeklődési köreim, önellátó vagyok, értelmes vagyok, házias vagyok, kedves vagyok, nem vagyok hisztis mint a "többi" és még sorolhatnám. Tudod mi történt? Félrement 8 év után egy kolleginával és egyből én lettem a csúnya gonosz hisztis barátnő, aki kiharcolta ezt magának. Úgy itt hagyta ezt a szuper lányt, mintha sosem jelentettem volna semmit. Úgyhogy esküszöm, az átlag pasit is kár "felemelni" és kirántani az esetleges nyomorult életéből, mert szépen feltöltöd az egojat és egyből csajozógép lesz, mint a "jó" pasik,ezzel az erővel. Manapság már full mindegy, ki hogy néz ki. Aki görény, az görény.

Arról nem is beszélek, hogy hugommal tindereztem, behúztam jó néhány kifejezetten csúnya pasit kíváncsiságból, hogy ők mit tudnak nyújtani belsőleg, illetve hogy kommunikálnak a nőkkel. Hát ugyanúgy, mint a tipikus "fuckboyok". Manapság már mindenki annyira oda meg vissza van magáért, elvarasok tömkelege van, nyújtani meg nem tudnak semmit. Vicc az egész.

2021. ápr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/74 anonim ***** válasza:
100%
szoval amugy a fonyeremeny kedves, torodo pasi az lenne, aki csak azert nem hagy el/nem csal meg, mert mas nem allna vele szoba amugysem? aztaaamindenit, erzzuk magunkat mgetisztelve ugye? egy ilyennel aztan tenyleg megfognank az isten labat:D
2021. ápr. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/74 A kérdező kommentje:

Áh 15-ös felvetted a kesztyűt, hát legyen :)

Tehát magyarán ha jól értem ezen a világon már nincsenek klasszikus értékek, hogy mondjuk nem dobunk el valamit ha jön jobb?

Hmm mert ha tényleg így van akkor nem velem van a baj :D

Én nem szidtam a nőket, csak arra világítottam rá hogy elég sok rossz döntést hoznak, aminek csakis ők isszák meg a levét.

Annyi a különbség köztem és a Top férfinak nevezett egyének között, hogy mondjuk én a nőt szeretem és nem csak megakarom dugni.

Kíváncsi vagyok mondjuk hogy a legtöbb nő mikor lesz a párja szemében az egyetlen?

Jaaa hogy idővel a férfiakat már nem érdeklik és más után néznek?

Hát nagyon sajnálom, pedig van olyan aki igazán tudna értékelni és szeretni de ugye az nem olyan érdekes, nem olyan menő, vagány stb.

Kíváncsi vagyok mondjuk hogy hány nőt szeret a párja 7 év után is úgy mintha most jöttek volna össze.

Lehet itt rám sok lebecsmérlő dolgot mondani, de hidd el hogy én tudok igazán szeretni egy nőt, a ti férjeitek vagy barátaitok pedig nem hiszem :)

De itt az alkalom hogy bebizonyítsátok hogy márpediglen a ti párotok egy álomférfi és megütöttétek a főnyereményt :)

Aztán megnézzük majd 20 év múlva is hogy ezt fogjátok e mondani, mert az én leendő párom azt fogja az tuti :D

2021. ápr. 23. 20:03
 24/74 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet itt rám sok lebecsmérlő dolgot mondani, de hidd el hogy én tudok igazán szeretni egy nőt, a ti férjeitek vagy barátaitok pedig nem hiszem :)"


Jó ég, ez kegyetlen szánalmas.


Azt mondják, a nők támadják egymást. Ez milyen gusztustalan betámadása a saját nemednek, csak mert jobban mernek kinézni nálad?


Elárulok valamit, nem szeretsz te senkit, magadat sem. Képtelen vagy.

2021. ápr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/74 A kérdező kommentje:

21. A probléma ott van hogy nem a külső határozza meg az embert, szóval sajnos neked nem volt szerencséd az adott illetővel, mert szegény elég hülye volt.

De amúgy te hogy szűröd ki az általad nevezett görényeket?

Sose tudtam hogy a nők mik alapján döntik el hogy ki rendes és ki szélhámos?

Azt tudom hogy a férfiak már tökélyre fejlesztették a rendes, normális pasi álcát hogy simán gerincre vágják a nőt.

Hogyan tesztek különbséget rendes és tényleg rendes férfi között? :)

2021. ápr. 23. 20:07
 26/74 A kérdező kommentje:

24-es engem rohadtul nem érdekel ki hogy néz ki, én azt nem szeretem amilyen emberek.

Miért ha férfi vagyok akkor nekem bármit csinál minden hülye majom azt támogatnom kell mert ő is férfi?

Ugyan már :D

2021. ápr. 23. 20:09
 27/74 anonim ***** válasza:
100%

20 év múlva már máson fogunk szájkaratézni, mert 1 hét max és ez a kérdés is a süllyesztőbe kerül. Tehát ezen kár is rúgózni.


20 év alatt pedig mindannyian változni fogunk, a felfogásunk, az érzéseink, a világ és vele a normáink is.


De az tény, hogy az ember igazi társát csak az idő fogja igazolni.

2021. ápr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/74 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, végre egy normális hozzászólás :)
2021. ápr. 23. 20:12
 29/74 anonim ***** válasza:
100%

azert jo, hogy igy ismeretlenul 1-2 kommentbol megmondod, hogy itt mindegyikunk pasija egy goreny es majd x ev mulva ugyis elhagy minket. pedig meg csak azt sem irtuk le, hogy ‘top pasink’ van, de te mar tudod.


valamiert teged is dobott a csajod, tehat annyira mindent megadni valoszinuleg nem tudtal neki. (ha pedig te dobtad, akkor ismet ott vagyunk, hogy a ‘rendes, atlagos’ pasi is siman elhagyhat barmikor).


rossz dontest barki hozhat, ezt nem lehet feltetlen elore latni. de akkor remelem, ott is a ferfit hibaztatod meg nevetsz rajta, amikor mondjuk az 50-es pocakos penzes pacak elhiszi, hogy a 20 eves csinos instababa nem a penzeert van vele, hanem tenyleg szereti. aztan meg csodalkozik, hogy csak lehuzza anyagilag, pesig sut a csajrol, hogy mashoz sem ert, csakhat olyan fullos a teste.. ugye itt is magara vessen a pasi es nem a not kezded el ocsarolni, hogy penzehes krva?

2021. ápr. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/74 anonim ***** válasza:
100%

"probléma ott van hogy nem a külső határozza meg az embert"


Írod, de itt kampányolsz, hogy minden csúnya rendes, és minden helyes gonosz.


(Nem, esélyeket firtatsz... hagyd már, szánalom.)

2021. ápr. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!