Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan nők akik tudatosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők akik tudatosan választanak párt és nem csak az ösztöneik alapján?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy számításba veszik hogy mondjuk egy TOP férfi nagyobb eséllyel fog félrelépni, vagy elhanyagolni őket , mint mondjuk egy átlagosabb.

Nekem sokszor olyan vicces nézni hogy rengeteg nő panaszkodik hogy mennyire rosszak a férfiak , közben ugye nekik se kell az átlagos,kedves, törődő férfi.

Tehát konkrétan saját maguknak csinálnak érzelmi és lelki károkat azáltal hogy folyamatosan rosszul választanak felszínes dolgok alapján :)



2021. ápr. 23. 19:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
97%

"egy TOP férfi nagyobb eséllyel fog félrelépni, vagy elhanyagolni őket , mint mondjuk egy átlagosabb."

Ez egyáltalán nincs így, a megcsalás (sajnos) ugyanakkora eséllyel fordul elő minden rétegnél. Viszont az ilyen előítéletesség kiváló szűrő.

2021. ápr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 A kérdező kommentje:
Én nem igazán ezt tapasztalom, se nők, se férfiak körében.
2021. ápr. 23. 19:17
 3/74 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ne reménykedj.

Sem az ösztönök, sem az észérvek nem azt diktálják, hogy egy gyakorin trollkodó incel gyerekkel kéne járnia bármelyik épeszű nőnek.

(A 60 IQ-s példányoknál még lehet esélyed.)

2021. ápr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig csak átlagos férfiakkal volt kapcsolatom. Se extrém jóképő, se magas, se jómódú, se kimondottan humoros nem volt egyik sem.

Mégsem kellett a szomszédba menni hazugságért, megcsalásért, tiszteletlenségért. Azért, mert valaki átlagos, nem lesz automatikusan jobb ember, mint egy nagyon jóképű. Főleg ha a kompkexusait nem tudja kezelni és a folyton párját húzza le fizikailag és érzelmileg, önzővé, féltékennyé válik, stb.

2021. ápr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 A kérdező kommentje:

3 . Nos nem vagyok incel, és kezdem már unni hogy divatszó lett ez a marhaság itt az oldalon.

Nem kell velem járni senkinek aki nem akar, de fogadni merek hogy több érték van bennem és lesz is mint amennyi a te összes barátodban volt együttvéve.

4. Én azt állítottam hogy nagyobb eséllyel, nem pedig azt hogy az átlagos nem fog csinálni disznóságokat.

Illetve egy igazán szerető férfi az tenne azért hogy a párja boldog legyen , és abba az is beletartozik hogy nem önző, féltékeny és törődik azzal hogy mit szeretne a kedvese :)

2021. ápr. 23. 19:33
 6/74 anonim ***** válasza:
100%

blabla .. szokasos ‘csunyagonosznok’ akiknek tul magasak az igenyeik, ugye?


most figyelj, kisbaratom: attol meg, hogy egy pasi jol nez ki, nem lesz automatikusan egy csapodar gyoker, es forditva: attol meg, hogy csunya vagy, nem leszel automatikusan ‘kedves, rendes’ srac.


es te probaltad mar, hogy szetenzel az eletben, hogy a parok mindenfelek es egy kapcsolat sikeressege vagy sikertelensege nem azon mulik, hogy mennyite neznek ki ‘fullosan’ a felek?


illetve akkor mi van, ha valaki ‘top no’, o is a szemuveges, alacsony, picakos sracok kozul valogasson, mert te azt mondod?

2021. ápr. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:
96%

Hát nővérem pont azért választott egy átlagos, unalmas férjet magának, mert a te logikádat követte, hogy ő majd meg fogja becsülni. Erre csak megcsalta.


Én sem általánosítanék külső alapján.

2021. ápr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 A kérdező kommentje:

Ismét eltértünk a tárgytól :)

Én esélyekről beszélek és nem tényekről.

Mindenkinek szíve joga azt választani akit szeretne, de ahogy én látom hogy azok a férfiak akik sikeresek a nők nagy többségénél azok általában megtehetik hogy azt csinálnak amit akarnak mert ha nem tetszik a nőnek amit csinál, akkor lapátra rakja és jön a következő.

Egy átlagosabb férfi, vagy egy kevésbé sikeresnél azért nem megy ilyen könnyen, az azért jobban meggondolja hogy kidobja e a nőt mert nem akar egyedül maradni.

Nekem csak olyan mulatságos nézni mindig a rossz kapcsolatokat amiben kínlódnak a nők, mégis újra és újra hasonló párt választanak magunknak :D

2021. ápr. 23. 19:44
 9/74 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, ezen logika alapján te kövér és csúnya nőt keresel, azok tudnak igazán szeretni. /s


Még kapcsolatban sem vagy senkivel, de kezded a verbális abúzust azzal, hogy a fizikai vonzalmat fröcsögve ösztönnek hívod. Incifinci, ejnye.

2021. ápr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 A kérdező kommentje:
Ismétlem nem általánosítás, hanem esélyek.
2021. ápr. 23. 19:44
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!