Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan nők akik tudatosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők akik tudatosan választanak párt és nem csak az ösztöneik alapján?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy számításba veszik hogy mondjuk egy TOP férfi nagyobb eséllyel fog félrelépni, vagy elhanyagolni őket , mint mondjuk egy átlagosabb.

Nekem sokszor olyan vicces nézni hogy rengeteg nő panaszkodik hogy mennyire rosszak a férfiak , közben ugye nekik se kell az átlagos,kedves, törődő férfi.

Tehát konkrétan saját maguknak csinálnak érzelmi és lelki károkat azáltal hogy folyamatosan rosszul választanak felszínes dolgok alapján :)



2021. ápr. 23. 19:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 anonim ***** válasza:
66%
Legtöbb ismerős nő tudatosan választott közgázos, orvos, vállalkozó, vagy mérnök pasit ismeretségi körömben.
2021. ápr. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/74 A kérdező kommentje:

De esélyeket, mint a fociban tudod :D

Nos az én párkapcsolatomnak közös megegyezéssel lett vége.

Szóval nem hagyott el senki senkit, tudom hihetetlen de van ám ilyen is :D

2021. ápr. 23. 20:23
 33/74 anonim ***** válasza:
100%
amugy birom, hogy mindenert ke vagyunk hurrogva. ha valaki tudatosan diplomas, jo egzisztenciajau ferfit valaszt TUDATOSAN kesobbi csaladalapitashoz, akkor az felszines es anyagias. tehat a tudatos valasztast csak akkor tamogatjatok, ha az a ti javatokat szolgalja. vicc.
2021. ápr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/74 anonim ***** válasza:
100%

‘Szóval nem hagyott el senki senkit, tudom hihetetlen de van ám ilyen is :D’



aha, kiraly es ezt most irigyelni kene? vegeredmeny szemoontjabol mivel jobb ez, mintha egy top pasi kidobja a not? a kapcsolat veget er, igy is, ugy is, semmi nem lesz belole, lehet elolrol kezdeni mindent.

2021. ápr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/74 A kérdező kommentje:

Én csak ismételni tudom magamat, hogy mindenki azt választ akit szeretne , de neki kell viselnie a következményeit ha rosszul választ, és ő élvezi a hasznát is ha jól.

Bár az utóbbival nem nagyon találkoztam még hosszútávon.

De aki akar cáfoljon rám :)

2021. ápr. 23. 20:27
 36/74 A kérdező kommentje:
Megismert egy olyan nőt ami van kb 100 ezerből 1 darab, és nagyon közel állunk még most is egymáshoz mint barátok szóval, de lett belőle valami :)
2021. ápr. 23. 20:28
 37/74 anonim ***** válasza:
100%
oke, de most ujra tarsat keresel magadnak. parkapcsolati szempontbol elolrol kezded megint.
2021. ápr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/74 A kérdező kommentje:
Igen ez így van, szeretném megtalálni életem párját :)
2021. ápr. 23. 20:38
 39/74 anonim ***** válasza:
100%

" A probléma ott van hogy nem a külső határozza meg az embert"

"Arra gondolok hogy számításba veszik hogy mondjuk egy TOP férfi nagyobb eséllyel fog félrelépni, vagy elhanyagolni őket , mint mondjuk egy átlagosabb."

Most akkor a külső határozza meg ah embert, vagy sem?

2021. ápr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/74 anonim ***** válasza:
100%

"Én csak ismételni tudom magamat, hogy mindenki azt választ akit szeretne , de neki kell viselnie a következményeit ha rosszul választ, és ő élvezi a hasznát is ha jól."


Mindenki viseli a következményeket. Vagy valaki rád akarja hárítani ezeket? Miért zavar, hogy idegenek mit csinálnak az életükben?

2021. ápr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!