Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vádolják a nőket azzal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vádolják a nőket azzal, hogy érdekből választanak párt?

Figyelt kérdés
Valójában be kell látnom, hogy nagyon is életrevalóak. A napokban találkoztam egy lánnyal, akivel régebben ismerkedtem, beszélgettünk is egy kicsit. A végére azt mondta persze vicceskedve, hogy szerencse, hogy akkor nem maradt velem. Családja lett, biztos háttere a férje mellett. Ha megnézegetem, hogy kikkel vannak tartósabban azok a nők, akikkel ismerkedni szerettem volna vagy ismerkedtünk, de nem lett semmi, azt látom, hogy minden esetben jobb helyzetbe kerültek. Még olyan nőknek is, akiket teljesen magamhoz hasonlónak gondoltam, hozzám képest "jobb" párjuk van. Így azt kell mondjam, végül is jó döntést hoztak mindannyian. Más nem látja így?
2018. okt. 18. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Alapvetően az emberek többsége/legyen az férfi vagy nő/ érdekből választ párt. Más kérdés, hogy milyen érdekből.😎
2018. okt. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Ők ugyanazok az emberek, akik utóbb elválnak az x. gyerek után.
2018. okt. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%

Mert részükről a párválasztás mindig csak egy racionális döntés csupán.

Pénz, menőség, külső. Ebben a sorrendben. A többi csak mese, el ne hidd. Higyj inkább a szemednek.

2018. okt. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
#3: Ooh akkor a férfiak csak a szerelmet, a nők meg csak a pénzt keresik?
2018. okt. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%

Kedves kérdező!


Igen tudjuk hogy vannak rendes normális szerető és tisztaszív lányok. Ez tény!


de sajnos annyi a hulladék köztetek, hogy hajlamosak vagyunk az előbbi szűk kategóriát egy kalap alá venni velük...


szomorú....



a kettős mérce pedig azt mutatja hogy felmentek a társkeresőre ott sorban állnak a pasik előttetek tömegével. A fele azonnal szexet akar a másik fele bunkó a harmadik cicis képet kér... ezek alapján azt mondjátok hogy ma nincs értelmes normális pasi mind disznó...

sorjában állnak a normálisak akiket észre sem vesztek!!


minden érmének két oldala van próbáljuk meg két oldalról megnézni ezeket...


egyik nemnek sem lesz soha igaza ebben a témában én ezt pontosan tudom.


de csak ha a kis szűk környezetünkkel kezdünk el pozitívan kedvesen bánni máris tettünk a jobb környezetért....



tudod ahogy a Michael is mondta: Ha meg akarod változtatni a világot akkor kezd az emberrel a tükörben

2018. okt. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az emberi természetet alapvetően az érdekek irányítják.

Erre számtalan történelmi példa van de a reklámok is hasonlóan működnek.


Miért jó ez nekem kérdés motivál mindent ! Amikor veszel egy kocsit, elutazol, párt választasz ...stb esetek.

De ha valaki nem választ párt mert inkább karriert akar építeni az is egy érdek.

2018. okt. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

Miért mondják az égre, hogy kék? Same thing.

Manapság az érzelmek és a valódi értékek a háttérbe szorultak, a legtöbben érdekből választanak párt. Nem véletlen, hogy ennyi a rossz házas; ezek a kapcsolatok, mivel megalkuvással járnak, nagyon nem tesznek jót egyik félnek sem.

2018. okt. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem érdekből választanak, csak épp olyan párt találtak. Például én tudok adni figyelmet, humort, törődést, stb.. Ezeket megkapja a mostani párjától is, plusz még MELLÉ van évente 2 nyaralás, jogosítvány, ilyesmi ami nekem nincs. Ez nem azt jelenti, hogy ő tudatosan azt kereste, hogy "legyen nyaralás". Csak azt, hogy a párja akivel megértik és szeretik egymást, épp ennyivel jobb nálam. De nem "szándékosan". Tehát nem volt feltétel nála, csak így alakult. Érted már? Én mindig örülök, ha látom, hogy jól alakul a sora annak aki megérdemli, akár nő akár férfi. És ezek rendes nők/csajok, megérdemlik.
2018. okt. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert így van, a legtöbben egyből azt nézik, hogy milyen a férfi egzisztenciája. :) Azután jön a külső, a többi meg le van xarva. :D F
2018. okt. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!