Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan nők akik tudatosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők akik tudatosan választanak párt és nem csak az ösztöneik alapján?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy számításba veszik hogy mondjuk egy TOP férfi nagyobb eséllyel fog félrelépni, vagy elhanyagolni őket , mint mondjuk egy átlagosabb.

Nekem sokszor olyan vicces nézni hogy rengeteg nő panaszkodik hogy mennyire rosszak a férfiak , közben ugye nekik se kell az átlagos,kedves, törődő férfi.

Tehát konkrétan saját maguknak csinálnak érzelmi és lelki károkat azáltal hogy folyamatosan rosszul választanak felszínes dolgok alapján :)



2021. ápr. 23. 19:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar, hisz mindenki azt csinál amit akar :)
2021. ápr. 23. 20:42
 42/74 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem én olyan vagyok kicsit mint te kérdező.


Az első kapcsolatomat leszámítva, a többi közös megegyezéssel ért véget. Mindegyikkel exemmel jó kapcsolatot ápolok, nincs harag közöttünk. És igazából egyiket sem bánom, hogy életem részei voltak, mert mindtől tanultam valamit, magamról, a férfiakról, a kapcsolatokról és az érzelmekről.

2021. ápr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/74 anonim ***** válasza:
100%
Szóval a jó és tartós kapcsolat alapja, hogy olyat válasszunk, akire szerintünk a kutya sem nézne, mert akkor biztos nem hagy el? Ez komoly?
2021. ápr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 anonim ***** válasza:
100%

"Engem nem zavar, hisz mindenki azt csinál amit akar :)"


Dehogynem zavar, erről szól a kérdésed, vigyori.

2021. ápr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/74 anonim ***** válasza:
100%

A logikai bukfenc fölött meg nagyvonalúan átsiklottunk 🤷‍♀️

Szerintem trollkodik a kérdező. Vagy egyszerűen ennyire nem összeszedett, még a saját elméletei terén se.

Nekem is volt olyan 5 éves kapcsolatom, amit teljesen békében zártunk le, közös megegyezéssel, megcsalás és egyebek nélkül. De azzal a fiúval se azért jöttem össze, mert olyan előnytelen a külseje és semmilyen a személyisége, hogy senki másnak nem kéne és egyetlen továbbival se vagyok hajlandó úgy összejönni, hogy nem tartom vonzónak, sőt azt számolgatom, hogy vajon ha úgy néz ki, ahogy, akkor a többi nő se piszkálná-e meg, vagy esetleg kéne egy még csúnyábbat keresni.

2021. ápr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 anonim ***** válasza:
0%
Az nagyon nagy baj, sőt orbitálisan nagy baj 45 ös ha te olyan pasit szeretnél, akit a többi nő is. Egy elcseszett felszínes liba vagy ezek szerint.
2021. ápr. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 anonim ***** válasza:
86%

46, nem azt írtam , de kényelmesebb fröcsögni és támadni, mint értelmezni.

Azt írtam, hogy olyan férfit keresek (kerestem, mert már találtam) aki tetszik. Lexarom másnak tetszik-e, vagy sem. De nem fogom azt matekozni, elég csúnya és érdektelen-e ahhoz, hogy másnak ne kelljen.

Az olyan férfi az érték, akinek lenne lehetősége félre menni, de nem teszi, nem az, amelyik álló fszal lesi a nőket, csak mind elfut előle.

Nekem olyan párom van, akinek lenne lehetősége, de bízom benne, mert érdemes a bizalomra. Mindeközben pedig tetszik is, mind külsőre, mind a jelleme.

Mindössze erről írtam.

Hogy kivel van gond kettőnk közül, arról lehetne vitázni.

Velem, aki olyan párt szeretne aki Neki tetszik, vagy veled, aki szerint ez felszínesség.

2021. ápr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem az még nem baj ha külsőre számára vonzó partnert keres valaki, ez a természetes.

Amikor viszont azt látni hogy mindenféle ösztönös szempontok alapján van osztályozva az ember, és ezen ösztön szerinti feltételeknek kell megfelelni, akkor a kedvem megy el az egésztől, elvégre nem állatok lennénk. Sajnos viszont állati ösztönök szerint élünk, és a nők ezek alapján választanak párt, a férfiak meg csak hajtsanak.

Ezért adtam fel és hagyom a francba az egészet, ebben az állati versenyben részt nem veszek.

2021. ápr. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos viszont állati ösztönök szerint élünk, és a nők ezek alapján választanak párt, a férfiak meg csak hajtsanak.


Ezért adtam fel és hagyom a francba az egészet, ebben az állati versenyben részt nem veszek.


Még apáink, nagyapáink átlagos küklsővel és átlagos anyagi helyzettel is találtak normális, csinos feleséget, ma már egy átlagos kinézetű, átlag 220 at kereső pasit (212 hivatalosan a medián bér itthon) a nők javarésze nevetve hajt el

2021. ápr. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/74 anonim ***** válasza:
100%
Aki ennyire megmondóember, mint a kérdező, hogy ő aztán tudja, hogy a nők miért meg hogyan választanak partnert, meg ő azt is nyilván nagyon tudja, hogy a top férfiak mind megcsalják a párjukat, na nálam az ilyen egyből kuka.
2021. ápr. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!