Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan nők akik tudatosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők akik tudatosan választanak párt és nem csak az ösztöneik alapján?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy számításba veszik hogy mondjuk egy TOP férfi nagyobb eséllyel fog félrelépni, vagy elhanyagolni őket , mint mondjuk egy átlagosabb.

Nekem sokszor olyan vicces nézni hogy rengeteg nő panaszkodik hogy mennyire rosszak a férfiak , közben ugye nekik se kell az átlagos,kedves, törődő férfi.

Tehát konkrétan saját maguknak csinálnak érzelmi és lelki károkat azáltal hogy folyamatosan rosszul választanak felszínes dolgok alapján :)



2021. ápr. 23. 19:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 anonim ***** válasza:
100%

59, mi alapján gondolod ezt?

Én pl egy átlagos sráccal vagyok együtt, akit szeretek és vonzódom hozzá. Hasznom eddig nem sok volt a kapcsolatból, már olyan, ami nem érzelmi, azt meg a párom is élvezi. Ugyanakkor szívesen nézem meg az amerikai filmek férfi főhőseit, sokszor nem csak a külsejük, hanem a karakter amit játszanak is megfog. Mégse szeretnék egyikkel se összejönni, egyrészt irreális lenne a gondolat, másrészt ott van nekem a párom. Ettől függetlenül megdobogtatja a szívemet egy egy karakter.

Sőt, ismerek olyan férfit is, akinek csak akkor működik a szex, ha szerelmes a párjába, amúgy nem különösebben mozgatják meg a nők.

Nagyon nevetségesnek találom, mikor jellemvonásokat próbálunk nemekhez társítani, miközben folyamatosan cáfolódik az elmélet.

2021. ápr. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/74 anonim ***** válasza:
100%

#59:


‘A férfiak valójában másként vannak "bekötve", és a szexuális és szerelmi vonzódás különválik, emiatt van hogy férfiként elfogadjuk őszintén a nők kb. 80-át ha szimpatikus és megvan az összhang, de képesek vagyunk a top 20%-ra csorgatni a nyálunkat, mert az ösztönök rávisznek. De ez nem azt jelenti hogy az is kell nekünk, hogy arra a nőre vágyunk igazán akire a nyálunkat csorgatjuk, mert ez csak üres vágy, sokszor valódi tartalom nélkül. A szívünk sokszor mást diktál.‘


de ez a noknel is ugyanugy igy van, plane, hogy a nok kevesbe vizualis tipusok es mondjuk sokszor sokkal tobbet szamit a jo humorerzek, mint a kigyurt kockahas, vagy a torodo, kedves szemelyiseg, mint az, hogy mindenaron 190 legyen a pasi. nyilvan nobol is van ilyen, aki felszines, anyagias stb., de en azt nem szetetem, amikor ez van rahuzva a nagy atlagra.


‘A nőknél a két vonzalom egybeforrt, és csak a felső 20% iránt van érzelem, a többivel érdekből meg a pasas kitartó teperése révén vannak együtt.‘

ez nem igaz, lasd elozo pont. a kulonbseg csupan annyi, hogy a nok sokkal inkabb vannak egyedul, mint valakivel, aki nem vonzza oket. azert azt ne akard mar bemeselni, hogy az osszes atlagos ferfival csak erdekbol van a noje. az meg, hogy kitarto teperes.. ha gaznak erzed a teperest, akkor nem kell teperni. de az oszinte erdeklodest es kedveskedest nem mosnam egybe a pincsi modjara valo agyatlan nyomulassal.

2021. ápr. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/74 anonim ***** válasza:

"ha gaznak erzed a teperest, akkor nem kell teperni"

Ja, annak érzem, ezért vagyok egyedül

2021. ápr. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/74 anonim ***** válasza:
26%
LEhet teperni, de jártam már úgy, hogy a csaj adta alám a lovat, vettem neki ezt azt, talizgattunk, aztán fejlenetett zaklatásért. Alig bírtam tisztára mosni magam. Alja nép a legtöbb nő.
2021. ápr. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/74 anonim ***** válasza:
100%

"aztán fejlenetett zaklatásért"


Na, akkor ott biztos tettél egy és mást 😅

2021. ápr. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/74 A kérdező kommentje:

Fölösleges egymásra dobálnunk minden rosszat, mert a nők és a férfiak között is vannak rossz emberek.

Minden ember más, de ezen a világon egyre kevesebb az őszinte, tiszta szívű férfi és nő, mert ezeket is tönkreteszi a többi hitvány ember.

Mindenkiben van rengetek keserűség és csalódás,mint a kommentek is mutatják a tapasztalatok miatt sokan rossz irányba indulnak el , pedig van még rendes, kedves férfi és nő de nagyon kitartónak kell lenni, és hinni benne a végsőkig :)

2021. ápr. 24. 11:22
 67/74 anonim ***** válasza:

..."és hinni benne a végsőkig :)"

Igen, a végsőkig, végülis a remény hal meg utoljára

2021. ápr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/74 anonim ***** válasza:

Arra volnék kíváncsi amúgy, hogy a nők szerint az rész az 59# -ből, hogy a nőknél a szerelmi és a szexuális vonzalom "egybeforr" az nem igaz?

A nőket látszólag érdekelte ez a válaszom, de érdekelne hogy konkrétan evvel a megállapítással egyet tudnak-e érteni

Vagy ők is gond nélkül lefeküdnének valakivel akit sosem tudnának szeretni?

2021. ápr. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/74 anonim ***** válasza:
100%

"szerelmi és a szexuális vonzalom "egybeforr"


Nem forr egybe.

2021. ápr. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/74 anonim ***** válasza:
49%

Kösz a gondosan kifejtett választ, és a hosszas érvelésed 69#

Lenyűgöző volt olvasni

2021. ápr. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!