Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők tényleg automatikusan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tényleg automatikusan életképtelennek, családot alapítani alkalmatlannak tartanak egy olyan férfit, aki egyszerű munkát végez és nem keres jól?

Figyelt kérdés

Folyamatosan ezt olvasom ezen az oldalon.


Kb. az jön le az itteni nők válaszaiból hogy aki nem minimum vállalkozó szakmunkás, vagy informatikus, az kuka.


2021. ápr. 3. 09:07
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
86%
Nem, amiatt tartanak életképtelennek Téged, mert alkesz vagy, rá vagy görcsölve a saját hülyeségedre, depressziós vagy, 140kg vagy, értetlen vagy, egész nap a gyakorira irogatod a hülye kérdéseidet, és folyamatosan égeted be magad. Attól, hogy most épp találtál egy gyári munkát, attól még ott vannak a kérdéseid, ahol arról panaszkodsz, hogy sehova nem vettek fel. Nem vagy megbizható.
2021. ápr. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
78%

Te miért buktál ki az egyetemről? 30 éves korodra miért nem voltál képes egyetlen szaros piacképes szakmát sem megszerezni? És egyetemet sem kellett volna végezned, a szakmunkás szakmák közt is rengeteg van, amivel elég jól lehet keresni.


(A Bécsben mosogatás nem számít piacképes szakmának.)

2021. ápr. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
18%
Kérdező. Én pl nem vagyok egy bunkó, tanulatlan senki. Oktató vagyok egy szakiskolában vidéken, nettó 250 ezer ft-ért. 36 éves vagyok. 5 év kemény egyetem egy nem könnyű szakon. De szó szerint láthatatlan vagyok a nők szemében. Az összes elfogadható női ismerősöm a nettó 500 ezres IT-s, villamosmérnök, közgazdász, vállalkozó férfiakat keresi, akkor is, ha az emberileg egy nulla. Hogy ezt honnan tudom? Akik engem elutasítottak (vagy 10 nő) azok utánam mind egy ronda mérnök, gazdaságis mellett kötöttek ki. Pedig nem tűntek pénzéhes nőknek...
2021. ápr. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
19%
Kérdező. Kamuzni kell. Ha elmondod mi a foglalkozásod és az az államhoz kötődik ((pl rendőr, tűzoltó, köztisztviselő, oktató, stb) és nem a versenyszférához, akkor 10/9 nő azonnal lelécel szó nélkül, vagy nem keres többet. Az az 1 meg a fogatlan, 8 osztályt végzett Mariska, aki marad...
2021. ápr. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 A kérdező kommentje:
2: nem volt elég eszem az egyetemhez.
2021. ápr. 3. 09:29
 6/56 anonim ***** válasza:
85%
Balázs, ha kinyitnak a kocsmák, szedj fel egy fogatlan, alkoholista cigány nőt!
2021. ápr. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
16%
Sok esetben nincsenek képben hogy mi történik a világban valójában, el vannak a kis világunkban ,panaszkodnak hogy egy normális pasi sincs. Remekül el vannak sokan, néha randizgatnak ,vesznek pár rucit,el mennek bulizgatni ahol akad egy két kiéhezett szerencsétlen srác aki bármit megtesz értük,aztán pár év múlva 30-35 körül jönnek a problémák,egyedül vagyok ,engem senki sem szeret igazán,soha nincs normális kapcsolatom stb.. Mert ugye a mostani világban mindenki azt csinál amit akar,ezzel nem is lenne baj,de ne akarjuk már minden áron eljátszani a megmentésre váró királylány szerepét,soha nem értettem ezeket a nőket,akik úgymond nem képesek megállni a saját lábukon de mégis úgy élnek hogy nekik nem kell senki,mutasd meg hogy neked nem egy férfi pénze kell hanem ő maga,a többi jön magától,közösen építsétek a jövőtöket ne a milliós fizetéstől várjátok a csodát, mert ugye a mondás is úgy tartja hogy a pénz nem boldogít,ez pedig nagyon is igaz.
2021. ápr. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:
3: brutális...egy falat valóság...
2021. ápr. 3. 09:36
 9/56 anonim ***** válasza:
12%
Utolsó. Engem nem érdekel a nő pénze, csak engem szeressen. Mondtam feljebb, hogy mennyit keresek. Engem nem zavar, ha a nő 400 felett sem keres, nincs rá szükségem és soha nem is kérnék kölcsön tőle pénzt. Csak az a biológiai durva helyzet, hogy a nők az utóbbi évtizedekben durván megváltoztak, már nem elég az átlag , pl vasutas emberke férjnek, minden nő a legjobbat akarja, aki többet keres, mint ő nőként. Csak vannak normális, tanult férfiak, akiket sajnos nem fizetnek meg (és nem úgy van az a dolog, hogy na válts jobb munkahelyre, pl egy környezetmérnökért nem fognak kapkodni a jól fizető versenyszféra fejesei). Emiatt maradjanak egyedül? Márpedig erre hajaz a világ jelenleg. Mondom, 10/9 normális (nem cicababa) női ismerősömnek mind IT-s, villamos-gépészmérnök, vezető gazdaságis szakember a férje. Nekem nem megy a matek sajnos, így fele annyi bért kapok, mint az itt dolgozók. Most emiatt maradjak egyedül? Márpedig úgy néz ki, hogy igen, emiatt. Hiába nem vagyok pénzéhes és ellébucolok ennyiből, megéldegélek egy kis másfél szobás 15 milliós panelomban Miskolcon. A nők nem így gondolkodnak, hanem mind csakis feljebb és feljebb akarnak választani.
2021. ápr. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
100%
Mo.-n igen.
2021. ápr. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!