Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Agglegények, örökszüzek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Agglegények, örökszüzek, incelek! Nektek milyen hatással van a személyiségetekre a későn megmaradt szüzességetek?

Figyelt kérdés

Tudnék mesélni én is, de először mások tapasztalataira, élményeire lennék kíváncsi. Mondjuk nagyon kevés ilyen nő van, de természetesen női válaszok is érdekelnek.

28/F, incel


2021. ápr. 2. 13:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:
82%

A kamaszkori élmények nélkülözhetetlenek, és ha kimaradnak, akkor később pótolhatatlanok. A kamaszkorban egyszerűen MUSZÁJ megszereznie a fiúnak az élményeket és a tapasztalatokat, hogy később egészségesen tudjon állni a női nemhez, és a szexualitása is normálisan működjön.


Ha ez kimarad, akkor bizony jönnek a lelki torzulások. Jön az önbizalomhiány, a kisebbségi komplexus. Depresszió és szorongás, frusztráció, és nőgyűlölet, végül pedig az öngyilkos gondolatok.


És én hiszem, hogy a libidóra is gyilkosan hat a magány. Ugye tizenévesen még mindent ösztönösen csinál a fiú. Ösztönösen ismerkedik, ösztönösen áll a másik nemhez, ösztönösen vélekedik a szexualitásra. Így, amennyiben eljut oda mondjuk 16 évesen, hogy egy lánnyal elveszítik a szüzességüket, akkor azt is ösztönösen teszi és ez a minta fog megmaradni a későbbiekben.

Az agyában a szex automatikusan kapcsolódik egy kizárólag pozitív és fantasztikus érzéshez. Így a libidója is tartós és erős lesz hosszútávon.


Azonban, ha ez kimarad, akkor elkezd agyalni. Gondolkodni a szexualitáson - és a gondolkodás a szex halála. Aki megélte a szexualitást tinédzserként, az nem aggódik. Hiszen annak ott a megtanult minta, hogy a szex ösztönből jöjjön. Ha nővel van, akkor az agya kikapcsol, nem rágódik semmin. Ha viszont csak huszonX évesen kezdi a dolgot, akkor ott már tele lesz gátlásokkal, félelemmel, szégyennel. Ha később még nővel is lesz, rögtön eszébe jut majd, hogy a nőnek hány pasija lehetett, akik mind tapasztaltabbak nála, hogy mennyi mindenből kimaradt, hogy biztos rosszul fog teljesíteni.


Elvégre ez a minta rögződött be nála. És ezt a mintát nem lehet felülírni. Nincs az a terápia, pszichológus vagy csoda, ami ezen segítene.


Oldalakat tudnék írni erről...



(Mindenesetre nekem nagyon jó olvasni ilyen válaszokat is, akik tudják, mit is jelent valójában az INCEL létforma. Köszönöm nektek!)

2021. ápr. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 anonim ***** válasza:

"A kamaszkorban egyszerűen MUSZÁJ megszereznie a fiúnak az élményeket és a tapasztalatokat"



Akkor en beszoptam, mert iparitanulo voltam, aztan meg sorkatona :D



36F incel

2021. ápr. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 anonim ***** válasza:

Azért érezzük már, hogy miről van szó! Itt most az átlagos esetekről beszélünk. Hogy a fiú bekerül egy átlagos (és vegyes ivararányú) középiskolába, ahol vannak csajok, viszont nem ér el náluk sikereket (ellenben látja, hogy más srácokhoz hogy állnak).


Na ez egy általános kiindulási pont a témában.

2021. ápr. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 anonim ***** válasza:
100%
51-es jókat mond. Én elég későn, 28 évesen feküdtem le először nővel, majd utána 2. barátnő 30 évesen, 31 éves a 3, barátnő. Mindig viagrát-kamagrát-gold powert-dragon powert, boom-boomot, stb kellett használnom, mert tizenévesen nem jutottam élményekhez és képtelen voltam rendesen nőre felállítani a dolgot. Pedig mind a 3 párom nagyon tetszett. Otthoni maszturbáció során soha nem volt gond, illetve heti 2-3 szor is volt kőkemény reggeli merevedésem ami 30 percig vagy tovább tartott mindig. Szóval nem ott volt velem a gond, hanem fejben. És erre kevés a pszichológus. Bár soha nem mentem el hozzá.
2021. ápr. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 anonim ***** válasza:
azért nagyon szerencsés adottságokkal és szocioökonomiai státusszal kell rendelkezni ahhoz, hogy amit az 51-es leírt, működjön
2021. ápr. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 anonim ***** válasza:
100%

"Azonban, ha ez kimarad, akkor elkezd agyalni. Gondolkodni a szexualitáson - és a gondolkodás a szex halála. Aki megélte a szexualitást tinédzserként, az nem aggódik. Hiszen annak ott a megtanult minta, hogy a szex ösztönből jöjjön. Ha nővel van, akkor az agya kikapcsol, nem rágódik semmin. "


Tökéletes megfogalmazás. Nekem kimaradt sajnos a tini kori szerelem, ismerkedés, csajozás, szexuális élmények. Csak később, 22 évesen vesztettem el, akkor lett először (és azóta is utoljára) nőm. De soha nem tudtam elengedni magam, mindig "görcsös" voltam, pörgött az agyam: jól csinálom? biztos mással jobb volt neki, tuti másra gondol, ne fájjon neki stb.

Örökre elbassza az ember életét ez...

2021. ápr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 anonim ***** válasza:
100%

Mondok egy tipikus esetet, hogyan lesz valakiből incel/örökre sérült exincel:

Adott egy fiú, aki bár emberileg teljesen rendben van, de genetikailag általában vannak problémái. Ez lehet előnytelen arcszerkezet, alacsony tesztoszteronszint, gyenge fizikum, véznaság, kövérség, pattanások, vagy bármilyen testi hátrány.

Aztán az incelek legtöbbje sokszor elvált szülők gyermeke. Ez azt eredményezi, hogy nincs előtte férfiminta, nem tudja mihez irányítani a viselkedésbeli tanulási folyamatát. Az anyák persze nem tudnak férfit nevelni a fiúból, nem lehet tőlük megtanítani a férfias határozottságot, a dominanciát és a többi alapvető férfias magatartási elemet. Így mire a gyerek eljut a tizenéves korig, már erősen kisiklott a lelkivilága. De az sem ritka, hogy van apja a gyereknek, csak az éppen egy igazi papucs, vagy egy roncs, vagy alkoholista, vagy terrorizáló stb.


Na ilyen alapokról indítja a nők terén az életét. Először persze ő is ösztönösen csinálja a dolgokat (mint mindenki), de aztán mikor betölti a 18-at/20-at/stb., akkor már rájön, hogy valami nagyon durván nem stimmel. Persze próbál PUA anyagokat olvasni, meg rájönni, hogy hol a hiba - csakhogy a hibák olya mélyen gyökereznek, és olyan súlyosak, hogy azokat már nem lehet helyreállítani, legfeljebb részlegesen.


És persze az incelek jelentős része anyagi háttér terén is problémás. Nem tudják őket támogatni. Mert még ugye, ha lenne egy saját lakásuk a húszas éveik elején, talán még valamennyire helyre tudnák állítani a károkat. De ugye ez nincs meg, így vagy elkönyvelik őket mamahoteles lúzernek, vagy albérletrabszolga lesz. Arról meg nem is beszélve, hogy egy nők számára elfogadható megjelenés - értsd: kigyúrt test, ruházat, testi hibák korrigálása stb. - sok pénzbe kerül.


Egyszerű a képlet a probléma okára - de a megoldására sajnos nem létezik. Aki nem járta be ezt a pokoli utat, annak általában gőze nincs arról, milyen érzés így az élet.


És így lesz az, hogy a fiúgyerekből huszonéves, harmincas vagy akár idősebb incel/örökre sérült exincel lesz, aki jobb híján GYK-n próbálja kiírni magából a fájdalmait, amire a patkánylelkű nyomorult felhasználók persze le is csapnak, hogy megpróbáljanak még egyet belerúgni az anonimitás pajzsa mögé gyáván elbújva.

2021. ápr. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként köszönöm mindenkinek, aki ebben a témában érintett, és megosztotta a gondolatait, értékes hozzászólásokat létrehozva ezen az egyébként eléggé mocskos felhasználókkal dúsított oldalon.

A ti kommentjeitek miatt érdemes feljönni! Ha valakinek van kedve beszélgetni a témáról, írjon privát üzenetet!

2021. ápr. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim ***** válasza:

55-ös vagyok,


az 57-es válaszoló tökéletesen kifejtette azt amire én is gondoltam

2021. ápr. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 anonim ***** válasza:
0%

"A kamaszkori élmények nélkülözhetetlenek, és ha kimaradnak, akkor később pótolhatatlanok"


Nem igaz. A kamaszok többsége igen hamar elkezd kavarni, szexelni, kapcsolatokkal próbálkozni, ehhez képest a házasságok többsége így is válással végződik, az emberek képtelenek jól kiválasztani maguknak a társat, vagy képtelenek egy funkcionális párkapcsolatot fenntartani. Hiába volt meg a kamaszkori bénázás, meg k×rogatás minden irányban, az egyáltalán nem garantálja, hogy ebből az illető elég tapasztalatot szerez, és azt később megfelelően tudja használni egy komolyabb kapcsolathoz. Sőt, az emberek többsége rendszeresen mellényúl, a kamaszkorban elkezdett hibás sormintát folytatva.


Lehet jönni állandóan avval, hogy "éld ki magad" meg szexelj 50 emberrel, hogy utána alkalmas legyél egy stabil párkapcsolatra - nem igaz. Nincs összefüggés.


A szülői nevelés és minta, na az tényleg fontos. Mivel az bevésődik 0 éves kortól, és elég nehéz felülírni.

2021. ápr. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!