Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Agglegények, örökszüzek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Agglegények, örökszüzek, incelek! Nektek milyen hatással van a személyiségetekre a későn megmaradt szüzességetek?

Figyelt kérdés

Tudnék mesélni én is, de először mások tapasztalataira, élményeire lennék kíváncsi. Mondjuk nagyon kevés ilyen nő van, de természetesen női válaszok is érdekelnek.

28/F, incel


2021. ápr. 2. 13:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 A kérdező kommentje:

@34

Valamit te itt félreértesz, de legalábbis kevered a biológiai, a társadalmi és az emberi funkciót. Emberként nagyjából vagyok olyan, amilyen szeretnék lenni; társadalmilag betöltöm a funkciómat azzal, hogy van munkám; csakhogy a harmadikat, a biológiai funkciómat (ami a legelemibb, így ösztönszerűen a legerősebb vágyat váltja ki az emberből) nem tudom betölteni. Így pedig nem különösebben érzek késztetést arra, hogy még jobb emberré és még jobb robottá váljak. Nem emberként és nem robotként akarok elismerve lenni, hanem férfiként.

2021. ápr. 11. 18:25
 42/71 anonim ***** válasza:
41, tökéletes megfogalmazás!
2021. ápr. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 anonim ***** válasza:
100%
41: Én 30 feletti vagyok, de valahogy az egész biológiai vágy dolog elhalványul ahogy halad az idő. Nem csak a 40 felett majd egyre esélyesebb impotenciára gondolok, hanem engem pl az egész már sokkal kevésbé érdekel, mint 25 évesen. Úgy vagyok vele, hogy eddig is elvoltam, már egyre inkább egyedüllétre rendezkedek be az életemben. És egyre távolabbi dolognak látom, hogy apaként kisgyerekekkel foglalkozzam, meg hasonlók. Valahogy ez az egész már távolodik, mint egy lekésett villamos.
2021. ápr. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:
65%
Azert 40-45 evesen impotencia elèg eros. 36 vagyok, de kemeny vagyok mint 25 evesen es nehezen hiszem h majd 40 evesen drasztikusan visszaesnèk. Olyan 50 felettire teszem, h hanyatlik a potenciál.
2021. ápr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:
100%
Jó neked, nálam huszonévesen erősen hanyatlik a libidóm, elég durva. Az impotenciától talán még messze vagyok, de nem olyan messze hogy kétségeim legyenek mire számíthatok jópár éven belül.
2021. ápr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 anonim ***** válasza:
100%

„Agglegények, örökszüzek, incelek! Nektek milyen hatással van a személyiségetekre a későn megmaradt szüzességetek?”


28 voltam, amikor egy fizetős lány vette el a szüzességem. Kilenc éve nem voltam senkivel. Több másik válaszadóhoz hasonlóan rám is rossz hatással van a szexuális élet hiánya. Mivel sokat sportolok, és nincsenek káros szenvedélyeim, igy a libidóm is megvan. Sokszor a falat tudnám kaparni kinomban. A 6-os válaszolóhoz hasonlóan nálam is van motivációhiány, koncentráció csökkenés, beszűkült agykapacitás, feledékenység. Néha én is úgy érzem, hogy megzavarodok.


Miben látjátok sikertelenségetek okát?

- Diszfunkcionális családban nőttem fel, a kamaszkorom lényegében „kiesett”. Nem láttam ezen a téren követendő példákat, nem volt kitől kérdezni, tanulni, nem tudtam „gyakorolni”.

- A fentiek miatt „teljesen vak vagyok”, azaz egyáltalán nem látom a jeleket, amiket esetleg egy nő küld felém.

- A személyiségem egy része későn érő volt.

- Önbizalomhiány, önértékelési problémák.

- Előnytelen külső. Alacsony vagyok, nincs túl férfias kinézetem 41 éves létemre.

- Alacsony társadalmi státusz.

- Legendásan rosszul választom ki a meghóditandó célszemélyt. Ezalatt, nem feltétlenül a külsőt kell érteni. A nő is sokszor problémás volt a személyiségét illetően.

- Túlzottan szerelmes tipus vagyok.


Hogyan, kiknél próbálkoztatok?

- Középiskola osztálytárs, iskolatárs.

- Egyetemi társak.

- Munkahely.

2021. ápr. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim ***** válasza:
100%

#46-os vagyok


Gondolatébresztőnek jó a kérdés.


1,Sikertelenség egyik oka az, hogy sok pasit gyerekkorától kezdve rosszul kondicionálnak a nőkkel szembeni viselkedés kapcsán, és a nők is sok esetben rossz tanácsokat adnak "használati utasitásként"

Lsd ennél a kérdésnél a válaszok egy részét.A kérdés heteroszexuális, csak rossz kategóriát választott a kérdező.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas_..



2,A sport jó dolog. Ha elkezdesz sportolni, akkor azt soha se egy nő miatt tedd, hanem csakis magad miatt, az egészséged miatt. Nem feltétlenül kell, hogy kondizz. Bármilyen sport jó, amiben örömödet leled, vagy tehetséges vagy benne.


3,Sokan nem tulajdonitanak nagy jelentőséget a kamaszkori párkeresésnek, szexualitásnak. Véleményem szerint az egyik legfontosabb dolog ahhoz, hogy később normális párkapcsolatra alkalmas legyen valaki, mert ez a "kisérletezés", a megismerés korszaka. Nem azt mondom, hogy 13-15 évesen kell elkezdeni nemi élete élni, de nagy átlagban valahol 16-19 közötti kort tartom férfiak szempontjából ideálisnak.

2021. ápr. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:

6os vagyok


47-es,


azért kemény olvasni azokat a válaszokat, főleg az 5. ütött nagyot

2021. ápr. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim ***** válasza:
egyeseknek mi minden megadatik, másoknak meg semmi sem
2021. ápr. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 anonim ***** válasza:
100%

"Sokan nem tulajdonitanak nagy jelentőséget a kamaszkori párkeresésnek, szexualitásnak."


Igen, ez az egyik legangyobb hiba. Ha valaki nem kezd el, ha máshogy nem, hát tudatosan próbálkozni tizen éves korában, lehetőleg még közpiskolás évei alatt, annak később szinte lehetetlen lesz normális kapcsolatot kialakítania.

Nem tanulja meg a másik nemet kezelni, nem fogja tudni bizonyos szituációkban mit és hogyan kellene csinálni. Ez az az időszak, amikor még mindenki "béna", még elnézik a szerencsétlenkedést, mert senki nem úgy születik, hogy mindent tud.

Viszont minél idősebb korban kezdi el valaki, annál ksiebb az esélye, hogy vagy olyan emberrel találkozik, aki hasonlóan tapasztalatan, vagy olyannal aki bár tapasztalat, de elnézi neki.

2021. ápr. 12. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!