Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Agglegények, örökszüzek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Agglegények, örökszüzek, incelek! Nektek milyen hatással van a személyiségetekre a későn megmaradt szüzességetek?

Figyelt kérdés

Tudnék mesélni én is, de először mások tapasztalataira, élményeire lennék kíváncsi. Mondjuk nagyon kevés ilyen nő van, de természetesen női válaszok is érdekelnek.

28/F, incel


2021. ápr. 2. 13:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:
86%

"bevallottam a tapasztalatlanságom, nem hittek nekem, vagy igazàból egész jól reagálták le. Ez az én mentális börtönöm volt."


Ez így igaz, nálam is hasonló szituáció volt. Amikor életemben először lett csajom, ő sem hittel el, hogy nekem még nem volt senkim, pont az ellenkezőjét gondolta, hogy biztosan sok csajom volt és ahogy ő monda: "a hozzá hasonló csajokat észre sem veszem".

Szóval ez nem egy látványos dolog sok esetben és csak az illető fejében létezik az, hogy "biztosan mások is látják a tapasztalatlanságomat, szüzességem".

2021. ápr. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 anonim ***** válasza:
0%
Takarodjatok önkénteskedni.
2021. ápr. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 A kérdező kommentje:

@32

Már miért is kellene? Miért segítsek én másoknak bármilyen téren önzetlenül, amikor én a segítség helyett még csak megalázásban részesültem, és amikor földön fekvőként mindig csak belém rúgott mindenki? Kapja a társadalom azt, amit adott nekem.

2021. ápr. 11. 16:29
 34/71 anonim ***** válasza:
20%
Hogy legalább hasznos legyél, ha már a másik kérdésben említett "természetes funckiód" nem tud kibontakozni. (Gondolom, a krás lenne az.)
2021. ápr. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 anonim ***** válasza:
72%
Miben vétett a társadalom?
2021. ápr. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 anonim ***** válasza:
43%
Kérdező. Tanuld meg, ezen az oldalon ha férfi vagy, akkor mindig hibás vagy, akkor is ha 99%-ban a sors,a természet-genetika, a szerencse bánt el veled, vagy a nők csesztek ki veled. Ellenben ha nő vagy, akkor mindenki válladra borulva támogat még akkor is, ha épp meg akarod csalni pl a férjed, mert nő vagy és neked minden jár.
2021. ápr. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 anonim ***** válasza:
45%
#35 Mivel érdemelné ki a társadalom az önkéntes alapon önzetlenül nyújtott segítséget?
2021. ápr. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 anonim ***** válasza:
#34 ez nem így működik.
2021. ápr. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 anonim ***** válasza:
54%
Mit vétett a társadalom ellened, hogy nem érdemli ki?
2021. ápr. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 anonim ***** válasza:
100%
El vagy tévedve. Ha pénzt kérnek tőled, akkor sem neked kell megindokolnod, hogy miért nem adsz - hanem a kérőnek, hogy miért kéne adnod.
2021. ápr. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!