Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Agglegények, örökszüzek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Agglegények, örökszüzek, incelek! Nektek milyen hatással van a személyiségetekre a későn megmaradt szüzességetek?

Figyelt kérdés

Tudnék mesélni én is, de először mások tapasztalataira, élményeire lennék kíváncsi. Mondjuk nagyon kevés ilyen nő van, de természetesen női válaszok is érdekelnek.

28/F, incel


2021. ápr. 2. 13:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
7%
Semmilyen (F 45)
2021. ápr. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
81%

Belulrol, erintettkent, nehez megallapitani.



36F incel

2021. ápr. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
72%
36 F vagyok, nem vagyok szűz, volt 4 barátnőm eddig. De se barátom, se barátnőm 4 éve. Ez sem jobb, sőt nem találom a helyem a világban.
2021. ápr. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
16%
Hát nekem nem akörül járt az eszem hogy jaj mikor jön el ennek az állapotnak a vége mert tudtam hogy nem szokás egyébként sem megünnepelni mint jogsit stb. A durva hogy a környezetem szűznek tart én meg nem cáfolhatok mert eddig csak kapcsolatban ill férjnél lévő nőkkel feküdtem le titokban, ráadásul a környezetemből. Tehát vagy csak úgy tudok véget vetni a lenéző zrikáknak ha szingli csaj horogra akad, mert a bilit mégse borítanám...
2021. ápr. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
4%

Az agglegényeknek általában nem marad meg későig a szüzességük. Az inceleknek is lehetett korán barátnője. Nekem eddig 3 párom volt, még is incelnek tartom magam. Van két barátom és sose jött össze semmiféle kapcsolat.az a három kapcsolat három hatalmas szerencse eredménye és kétlem, hogy ezeken felül lesz még. Nem zárom ki az esélyt, de egyszerűen én más vagyok. Máshogy ismerkedem. Túl intenzív vagyok az átlagnak, de az elvárásaim se kicsik, nehéz olyat találni, akivel összejönnék. 13 évesen adtam át a szüzességem az akkori páromnak.

Egyik barátom is incel. Kb havi szinten ismer meg lányokat és mindegyik eltűnik egy idő után pedig már volt, hogy szexet is terveztek, aztán csak leépül pár nap alatt. Egyszerűen nem jön össze.


24f incel

2021. ápr. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
98%

nekem:

súlyos motivációhiány

koncentráció csökkenése

beszűkült agykapacitás

verbális és kognitív képességek romlása

memóriazavarok

ködös agy


ez több éve tartó depresszív állapot következménye


25f

2021. ápr. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nálam dettó ugyanazok a tünetek léptek fel, mint a #6-osnál, meg is lep, hogy nem írták le ezeket többen is. Gyakorlatilag megőrültem - és de, #2, amikor nagy a baj, azt rettentő könnyű belülről is észrevenni. Magamban beszélek, az emberekkel szemben teljesen elveszítettem az empátiát, néha azt sem tudom, mit művelek, illetve semmiféle veszélyérzetem nincs már. Simán beleállok bárkibe, aki egyáltalán csak viccből mond rólam valamit és szó szerint elküldöm az ilyen-olyan anyjába gondolkodás nélkül (mindeközben egyértelműen tudom, hogy engem csak az nem verne el, aki nem akarna). Illetve nem voltam benne biztos, hogy a kettő közt van összefüggés, de a legutóbbi válaszadó alapján nagyon esélyes, hogy nem véletlenül érzem azt, hogy kezdek elbutulni. Régebben nem voltam egy különösebben hülye gyerek, mostanra meg egyszerűen azt sem értem meg, amit mondanak nekem. Persze különösebben nem is érdekel, az való igaz. Nálam is egy 2-3 éves mélydepressziós korszak és egy öngyilkossági kísérlet előzte meg ezt a kiüresedést.


@3&5

Tehát nektek volt kapcsolatotok, egyértelműen leírtátok, hogy nem vagy szüzek... majd a végére odaírjátok, hogy "incel"? Már... mi? Ti nem incelek vagytok, csak szar kapcsolataitok voltak ezek szerint. Semmi köze a kettőnek egymáshoz.

2021. ápr. 4. 10:30
 8/71 A kérdező kommentje:
Ja, meg még egy tünet, amit csak mostanában figyeltem meg így tényszerűen. Egyrészt aludni sem tudok már rendesen, mert vagy alig alszok, vagy 10-12 órát; ez betudható lenne a munkarendemnek és a szétvert bioritmusomnak, viszont az nem, hogy már évek óta vagy nem álmodok, vagy ha igen, akkor is csak és kizárólag rémálmaim vannak, amikre sokszor fel is riadok és addig tartott a pihentető alvásom. Jó álmom meg nem tudom mondani, mikor volt legutóbb.
2021. ápr. 4. 12:01
 9/71 anonim ***** válasza:
26%
Ugyanezek vannak nálam is. Szűz éppen már nem vagyok, de 1 hónap híján 7 éve "apáca" (és nyáron leszek 30). 😕
2021. ápr. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
40%
kérdező, ez semmi. Én is bekattantam már, hogy nincs párom. Legutóbbi 3 nő akiknél próbálkoztam kedvesen (de túlzottan kedvesen és rámenősen), azok feljelentettek zaklatásért. 3 szor jártam emiatt rendőrségen, 2 szer bíróságon. Ha csak csúnyán nézel egy nőre, az feljelent. És neki hisznek sajnos. Azóta gyógyszerezem magam. Csoda, h a munkám megmaradt. Borzasztó a magány 30 felett.
2021. ápr. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!