Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Agglegények, örökszüzek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Agglegények, örökszüzek, incelek! Nektek milyen hatással van a személyiségetekre a későn megmaradt szüzességetek?

Figyelt kérdés

Tudnék mesélni én is, de először mások tapasztalataira, élményeire lennék kíváncsi. Mondjuk nagyon kevés ilyen nő van, de természetesen női válaszok is érdekelnek.

28/F, incel


2021. ápr. 2. 13:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 A kérdező kommentje:

@10

Ha ez tényleg így történt (márpedig miért ne történt volna, anonim fórumon fölösleges kamuzni), az de kiqrt nyomasztó már! Remélem, nem származott különösebb bajod belőle! Bár persze kíváncsi lennék a másik fél véleményére is, ami nyilván nem fog kiderülni, megtörténni.


Kérdéseim lennének hozzátok. Egyrészt, talán a legfontosabb: miben látjátok sikertelenségetek okát? Legfőképpen #9-es kollegina esetében érdekelne a dolog, mert nőknek sokkal több választási lehetőségük van a társadalom működésének milyensége miatt. Aztán. Milyennek gondoljátok visszanézve az összeomlásotok előtti önmagatokat? Hogyan, kiknél próbálkoztatok? EGYÁLTALÁN nem lett volna lehetőségetek, vagy "csak" nem találkozott a kereslet és a kínálat? Utóbbi talán a legkiábrándítóbb amúgy.

2021. ápr. 5. 10:42
 12/71 anonim ***** válasza:
94%
3-as 5-ös ennyi nővel a hátatok mögött mit kerestek itt...
2021. ápr. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 anonim ***** válasza:
94%

30 evesen vesztettem el, nokent, de nem tetszett a versenyzo. A szex semmilyen erzest nem adott, pedig 13 eves koromtol nem birtam magammal.

Negyven evesen elkapott a gepszij, es azota ugy erzem, az elet nem eleg hosszu ahhoz, hogy bepotoljam, ami kimaradt.

Fiatal pasis lettem, trofeakat gyujtok, nem eleg semmi.

2021. ápr. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 anonim ***** válasza:
100%

Incel és szűz nem vagyok ugyan, csupán esélytelen agglegény, aki a prostiknak köszönheti a szűzessége elvesztését, gyakorlatilag pont az incellel egyenlő kategória.

Az én tüneteim: A már említett súlyos motivációhiányt emelem ki, semmit nem akarok már, ez letaglóz, képtelen vagyok egyszerűbb dolgoknak nekiállni mert nem érzek elég késztetést ahhoz sem hogy megmozduljak

Nem érdekel a pénz és nem is akarok szerezni.

A libidó drasztikusan csökken, bár úgy sejtem ez még visszafordítható lenne, de nem biztos. Az empátia eltűnt, pedig jellemző volt rám, megutáltam a női nemet, pedig csakis ahhoz vonzódok.

Teljes apátia, semmi sem számít már, a halàltól sem félek, sőt vágyom rá. Így amúgy sem szeretném megérni a Krisztusi kort, elborzaszt a lehetőség is hogy megérjem, ez ellen tenni fogok.

Az elmém nekem sem tiszta már, de nem őrültem meg egészen, csak úgy érzem kissé lebutultam

Sokat sörözök hogy tovább butítsam és nyugtassam magam, az alkohol segít valamelyst

Nagyvonalakban ennyi

28/f

2021. ápr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 anonim ***** válasza:
28%

Fiúk, itt mindannyian hivatkoztok a csúnyaságotokra, béna testetekre (vézna vagy dagadt, mindenesetre nem az "elvárt"). Csupa olyan dolog amin javíthattok ugyanúgy ahogy mi. A sminken kívül mi se csinálunk semmi olyat amit ti ne tehetnétek meg (na jó, plasztika, de az azért nem az átlag): diéta, sport, arcápolás, testápolás, hajápolás, nektek arcszőrzet is, öltözködés. Csak a smink rajtunk se segít ha egyébként rondák és elhanyagoltak vagyunk és nem tudunk öltözködni vagy lenőtt home-made vörös hajunk van.

Van egy csomó átváltoztató műsor pasis verzióban, már egy jó frizurától és ruháktól más emberek lesznek, attól meg pláne ha nekiállnak edzeni.

Miért nem próbáltok változtatni ha ezt tartjátok az elsődleges okának a sikertelenségeteknek? Ezen a legkönnyebb. Ami a fejben van az sokkal nehezebb.

2021. ápr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 anonim ***** válasza:
97%
Én nő vagyok, 41 éves szűz és rém ronda. Próbálom magamat lefoglalni munkával, sétával, kirándulással. De belül persze fáj, nagyon fáj, hiába terelem a gondolataimat. Szörnyű egyedül lenni. Néha nézem a férfiakat-persze nem feltűnően-még hajléktalanokat is megnézek és elképzelem, hátha. Ha velem beszèlnél, csak annyit vennél észre, hogy visszafogott, csendes vagyok. Ja és ha filmben szerelmes jelenetet látok, elkap az ideg. Hát igen, savanyú a szőlő.
2021. ápr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 anonim ***** válasza:

15#

Nem hivatkozunk semmire, legalábbis nem mind, kinek ez az oka kinek az.

Én speciel (14#) nem vagyok ronda, csak a személyiségem taszító vagy tudomisén, de persze külsőre sem lehetek túl vonzó.

Edzést csináltam, hiába volt látszatja, semmit nem értem el, önmagamnak meg nem izmosodok ki.

Ez a ti tudtok tenni ellene dolog érthetetlen, gondolod hogy ha tudnánk ellene tenni akkor nem próbáljuk meg?

Nem tudom honnan veszed ezt?!

Pont ugyanannyi tudunk tenni mint a nők, s ha nem jön be ez van, mit tehetnénk még?

2021. ápr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 anonim ***** válasza:
75%

Persze hogy fáj 16#

Senki nem érdemel ilyen életet, kitaszítottként élni. Szomorú hogy sokaknak jut ez a sors

2021. ápr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 anonim ***** válasza:
94%

#17 Lehet hogy te nem, de sok válaszoló igen, meg általában erről szólnak a kérdések meg a válaszok.

Én csak annyit akartam mondani, hogy a csajok meggebednek hogy megfeleljenek, jó csajok legyenek, amelyikünk pasit, jó pasit akar. Nekünk se hullik az ölünkbe a jó pasi csak azért mert nekünk jár, akkor is ha csúnyák/kövérek/képzetlenek/mamahotelesek vagyunk, ami valljuk be férfioldalról mindennapos itt. Lehet hogy ez nem te vagy, ezesetben nem is neked szól.

2021. ápr. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 anonim ***** válasza:
85%

Én a halállal kapcsolatos dolgokat emelném ki a korábban elhangzottakon kívül. Sokszor kívánom elalvás előtt, hogy fel se ébredjek. Vagy szoktam vágyni egy világégésre. Hogy jöjjön a meteor és pusztítsa el ezt az egész rohadt világot.

Szoktak lenni gyilkos gondolataim. Amikor látok párokat, elkap a gyűlölet. Hogy mit tud az a pasas, akinek nő van az oldalán, amit én nem. Mivel jobb nálam?!


És nehogy most valami féreg idekommentelje a nőgyűlölet, meg hasonló szövegeket, mert nem voltam én ilyen! Mint mindenki, először én is egészséges lelkű voltam és egy pillanatig nem voltak ilyen gondolataim. Csak aztán a sok szenvedés miatt súlyosan károsodott a mentális egészségem.


De gondolom ez mindenkire igaz. Senki nem ilyen lelki sérülésekkel indult neki az életnek, hanem a magány, az elutasítottság és a kudarcok tették ilyenné. Akárhogy is, a magamfajták egészséges lélekkel sem kellettek senkinek.

2021. ápr. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!