Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érett, 30 körüli férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érett, 30 körüli férfiak, melyik lányt választanátok kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok a válaszaitokra!

A) Diplomás, nyelveket beszélő, stabil egzisztenciával rendelkező, külsőleg átlagos, nem sminkeli magát, teljesen natúr.

B) Érettségivel rendelkező, egyszerűbb munkát végez (pl.eladó, kozmetikus), külsőleg mindig tip-top, a többi lány irigykedik rá a szépsége miatt.



#A vagy B
2021. márc. 24. 16:58
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
0%

A férfiak a szép (kikent) és buta nőket szeretik.


Krogatni.


Feleségnek, akivel lehet tervezni (és aki felfogja, amit makognak neki), a szolid diplomást.

2021. márc. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
Direkt nem pontoztam senkit, véleményekre, álláspontokra voltam kíváncsi, nincs jó vagy rossz válasz. Annyival kiegészíteném a kérdésem, ha esetleg nem lett volna evidens, hogy kapcsolat alatt tartós kapcsolatot értek.
2021. márc. 25. 12:18
 33/39 anonim ***** válasza:
Szeretem ha okosabb nálam a nő persze ha nem lekezelő és inkább próbálja átadni a tudása kis részét , legalább annyira hogy megértsem miről beszél, persze én tanulatlan senki vagyok.
2021. márc. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, amúgy a smink nélküli nők nekem ember közelibbek mivel nem akarnak maszk mögé bújni és mást mutatni a világnak ez mély őszinteségre vall .
2021. márc. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

Ez 2 általános leírás.


Egy kapcsolatban mindenki változik.


A külsőnél az a lényeg, hogy amikor reggel felébred mellettem az ágyban akkor is ő legyen a szívem csücske.


Szóval én mindkettőt megismerném és 2-3 együtt töltött nap után mondanék véleményt.

2021. márc. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Ennyiből legyen a B.
2021. márc. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Akik a B-t mondják,áruljatok már el,mi a baj az elsővel! Az,hogy nem sminkel,nincs jelentősége.Van akin pl az sem segít,míg mások anélkül is gyönyörűek.Vagy az a baj,hogy az ilyen nők okosabbak?
2021. márc. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

37.


Milyen nők okosabbak?

2021. márc. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
100%

Én diplomás, nyelveket beszélő lány vagyok, és ez a kérdés akkora értelmetlenség :D

Nálunk egyetemen elég sok lány volt, aki nagyon adott magára, sminkelt, csinosan öltözött. Ellenben sok "eladót" ismerek, aki habár alacsony végzettségű, nem igényes a külsejére egyáltalán.

Mellesleg én is dolgoztam pénztárosként, meg még alacsonyabb rendű munkakörökben is, hoppá, akkor most mi van?

Ráadásul a "diplomás" meg a "stabil egzisztenciával rendelkező" kifejezések nem minden esetben szoktak találkozni egy mondaton belül...

2021. márc. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!