Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érett, 30 körüli férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érett, 30 körüli férfiak, melyik lányt választanátok kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok a válaszaitokra!

A) Diplomás, nyelveket beszélő, stabil egzisztenciával rendelkező, külsőleg átlagos, nem sminkeli magát, teljesen natúr.

B) Érettségivel rendelkező, egyszerűbb munkát végez (pl.eladó, kozmetikus), külsőleg mindig tip-top, a többi lány irigykedik rá a szépsége miatt.



#A vagy B
2021. márc. 24. 16:58
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
30%
Mi elég komoly szakon tanulunk,nekem vállalkozásom is van mellette.A női évfolyamtársaim többségének nem igazán van kapcsolata,szinte mindenki szingli.Nekem még randim sem volt,még közeli barátoktól is megkaptam,hogy a pasik nem kérnek az okos nőkből,jobban buknak az olyanokra,akik felett tudnak uralkodni stb.Gimis osztálytársaimnak akik nem tanultak tovább,mindenki párkapcsolatban van,hárman szültek is már.Úgyhogy női szemmel is megtudom erősíteni a B a nyerő. 23/l
2021. márc. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
Amelyikkel összeillünk.
2021. márc. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:

Te tuti a diplomás vagy, és ugyanakkor lenézel másokat.


És nem a smink a lényeg.

2021. márc. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
B-t
2021. márc. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
63%
Szegény kérdező, idegeneknek kell őhelyette választani, eldönteni látatlanban (külsőségek, párszavas semmitmondó leírás alapján) hogy "ő kivel kösse össze az életét!
2021. márc. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, szándékosan nem írtam le a kérdésemben, hogy A vagy B kategóriába tartozom. Azt mindenképp leszögezném, hogy senkit nem nézek le sem külső tulajdonsága, sem végzettsége alapján. A válaszok egybeesnek az eddigi tapasztalataimmal, a férfiak döntő többségénél a külső megjelenés a domináns.
2021. márc. 25. 10:58
 27/39 anonim ***** válasza:
100%
Hát, kedves Nőtarsam, az irásképedből abszolút látszik, hogy A kat.
2021. márc. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
B.
2021. márc. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Miért vannak lepontozta akik a B-t mondták? :D
2021. márc. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem tetszik nekik,hogy senkit nem érdekel a diploma :D És fáj nekik az igazság!
2021. márc. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!