Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érett, 30 körüli férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érett, 30 körüli férfiak, melyik lányt választanátok kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok a válaszaitokra!

A) Diplomás, nyelveket beszélő, stabil egzisztenciával rendelkező, külsőleg átlagos, nem sminkeli magát, teljesen natúr.

B) Érettségivel rendelkező, egyszerűbb munkát végez (pl.eladó, kozmetikus), külsőleg mindig tip-top, a többi lány irigykedik rá a szépsége miatt.



#A vagy B
2021. márc. 24. 16:58
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
55%
Ha lenne halvány fingod a férfiak elvárásairól akkor nem külsőről meg státuszról hadoválnál, hanem korról és előéletről.
2021. márc. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
73%

Azt amelyik nem hagy el és nem csal meg, s szülne is legalább 2-t. Ha A lesz, akkor ő, ha B, akkor ő. De egyik sem nagyon akar, úgyhogy ennyi volt.


F30

2021. márc. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
65%

Jól mondja a 11-es.

Férfiaknak nem a státusz számít. A nőnek fontos a státusz.

A férfiaknak ha komolyat akarnak, akkor a kor, előélet, külsőleg jöjjön be, ezek számítanak.

Ha ezek megvannak, utána jöhetnek + dolgok, pl közös érdeklődési kör, értékrend, stb, hogy ne csak szexben merüljön ki a kapcsolat, hanem hosszútávon is összepasszoljanak.


Ha egy nőnek szar az előélete és/vagy jó státusza, egzisztenciája van és/vagy nem attraktív, hosszútávon komolyat nem akarnak majd tőle, kivéve akinek nincs választása és "jó lesz ez is"-alapon választja, de olyan férfit meg a nő nem akar majd.

2021. márc. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
56%
Mindegy, csak betalálna már egy nő nálam.
2021. márc. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim válasza:
39%

Ez alapján inkább a B ! Mégpedig a fenének se kell olyan nőszemély aki azt képzeli hogy mindent jobban tud..ha pedig tényleg mindent jobban tud, akkor tegye ezt egyedül, vagy mással, de ne velem.


Megfigyeled van abban vmi amit mondok, sok ilyen "tanult" nő magányos. Hát nagyjából ezért.

Egyébként diplomás férfi vagyok, de most nyersen mondtam el az őszintét, hogy érthető legyen.

2021. márc. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
46%
A B vonzobb, és inkább kaland általában, de az A az aki mellett leszeretném inkább élni az életem.
2021. márc. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
Érett otthon ülős , lusta munka nélküliként az amelyiktől több odaadást kapok.
2021. márc. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
78%

Nem érett férfiak véleményére vagy kíváncsi, érett férfiak nem ezalapján választanak.

Személyiség, kisugárzás, milyen vele együttlenni...

Én ez alapján és az ilyen papír meg külsőségek nem érdekelnek.

2021. márc. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
előélet.... én ezt nem értem.
2021. márc. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
69%
Ha 1-nél több pasija volt 40 éves korára, akkor rbanc.
2021. márc. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!