Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A külsőre nem tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A külsőre nem tökéletes lányok már nem is kellenek senkinek?

Figyelt kérdés
Egyre inkább azt kezdem észrevenni, hogy a még nem túl előnyös kinézetű férfiak is a gyönyörűszép, tökéletes lányokra vágynak. Akik nem genetikai lottómilliomosok, már nem is kellenek senkinek? Már valóban csak a szépség számít a mai világban?

2020. dec. 31. 11:30
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
55%

60


Nem reális mellém átlag pasi. A legtöbb férfi szerint alapból én nagyon szép nő vagyok (ők mondják, nem én). Én mindig elégedetlenkedtem a külsőmmel, főleg fiatalabb koromban, ezért szinte görcsösen kihoztam belőle a maxot sporttal, igényes öltözködéssel, bőven átlag feletti ápoltsággal (nem mű dolgokra gondolok), mára már megfelelek magamnak. Most csak külsőről beszélünk, szóval nem azt jelenti, hogy nekem a külsőről szól minden, vagy csak az az értékem, sőt, azt sem, hogy férfiakról csak külső alapján ítélkezek.

Azt sem mondom, hogy tökéletes vagyok.

De a második értelmezésben bőven eltérek az átlagtól - mondhatnám, hogy átlag feletti vagyok, de ez ízlés dolga, mivel valakinek a kövérebb nők jönnek be. Az átlag nő is elhízott, sablon kerek fejű, smink nélkül sehogy sem kinéző ebben a régióban, én meg nagyon nem ilyen vagyok, az tény, nem beképzeltség ezt állítani, hanem az lenne álszentség, ha tagadnám, mivel részben az én művem az, ahogy kinézek (másik részt genetika). Sokan mondják azt is, hogy az átlag 30 körüli nő már kezd löttyedt lenni, megjelennek az első ráncok, kezd leharcolttá válni az külsejük. Nem tudom, hogy ez mennyire igaz így általánosan és mennyi ebből a rosszindulat, de az tény, hogy engem 25-nél senki nem nézett még többnek, de páran akár 20 körülinek, mindig meglepődnek, hogy 29 vagyok. Semmi ráncom nincs, és narancsbőröm sincs több egy kicsit sem, mint 20 évesen (valamennyi azért van).


Van párom, aki szerintem nem átlagos, hanem jó pasi, de vannak nők, akik azt mondják rá, hogy csak átlag/közepes, de olyanok is, akik szerint jóképű.

Amúgy magas, vékony, nem kisportolt, és arcra meg olyan, ami megfog engem, és tud stílusosan, letisztultan öltözködni. Sosem akartam kigyúrt pasit még úgy sem, hogy én magam edzek, sosem akartam plakátfiú/több 100 nőt meghúzott diszkószépen alfahím típust, csak egy számomra kellemes külsejű és mellé személyiségre normális férfit, és ez nekem jócskán nem átlagos kategória.

2020. dec. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
100%

Azzal van a probléma, hogy a rondácska lányoknak is tőlük 3-4 szinttel magasabb egzisztenciájú pasi kell.


facebook uj parkeresos applikációján több mint 40 lánynak vagyok szimpatikus, de sajnos nekem egyik sem, pedig válogatós se vagyok :D


Ne legyen ronda, ne legyen kövér, ne legyen magas, ne legyen hülye, szóval full átlagos lányok az én eseteim.

2021. jan. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem feltétlen kell egy szépségkirálynő, ha helyesnek találok egy lányt az is jó.


Ha a lánnyal élvezzük oda-vissza, kölcsönösen egymás társaságát, vannak közös témáink, egy a világnézetünk akkor az már nyert ügy. Én is a szerelmet kereső lányt keresek, akit én érdeklek és nem a pénztárcám... (jól élek)


21F

2021. jan. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem nem feltétlen kell egy szépségkirálynő, ha helyesnek találok egy lányt az is jó."


Lol... szóval nem kell, hogy kibszott szép legyen, elég ha szép. :D

2021. jan. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:
100%

#64-es


A szép lányok között azért sok átmenet van. Nem csak két végletben kell gondolkodni


#63-as voltam

2021. jan. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:
91%

#59: Pont arról van szó, hogy ami a nőknek "közepes" az olyan erőteljesen felfelé húz, mint egy banánköztársaságban az átlag és a medián közötti különbség.


Ugyanis a medián a leggyakrabban előforduló elem, amire te gondolsz az elhízott, ápolatlan férfiak alatt. Amit én nem igazán látok, de bármikor kimegyek veled bárhova egy forgalmasabb helyre és majd strigulázzuk, hogy ki az, aki szerinted ápolatlan és elhízott.


Ami pedig neked átlagnak számít az el kell, hogy keserítselek: a 8/10 feletti férfi.


De persze ezen nem is lehet meglepődni, hiszen például más számít alapnak egy nyomornegyedben élőnél vagy egy gazdagnál. Utóbbinál lehet, hogy alap, hogy a házban minimum egy szauna meg medence van meg csak a hálószobája minimum 30 négyzetméter a nappali meg 100 meg a 2 évnél nem régebbi autó és így tovább.


Hallottuk ugye már ezeket is rengetegszer az interneten, hogy "ezeknek alapnak kéne lennie, bezzegnyugat".


A nőknél ugyanez van. Annyira jó dolguk van, hogy nem is veszik észre és csak a negatívumokra koncentrálnak, azt felnagyítják, a pozitívumokat pedig lekicsinylik, mivel az már teljesen megszokott.

2021. jan. 9. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!