Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A külsőre nem tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A külsőre nem tökéletes lányok már nem is kellenek senkinek?

Figyelt kérdés
Egyre inkább azt kezdem észrevenni, hogy a még nem túl előnyös kinézetű férfiak is a gyönyörűszép, tökéletes lányokra vágynak. Akik nem genetikai lottómilliomosok, már nem is kellenek senkinek? Már valóban csak a szépség számít a mai világban?

2020. dec. 31. 11:30
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
68%
"így náluk meghúzom a határt a szexnél" Ez egy csomó nőnél kizáró tényező ha egy pasinak ilyet képes bevenni a gyomra. Nem mindenki képes kizárólag szexelni.
2020. dec. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 Hogyisvanez2.0 ***** válasza:
20%

50-es

Tudok olvasni, épp ezért el is olvastam a kérdést, na meg az összes választ, és ettől kap el a sírás :)

Ha ilyen az átlag pasi, mint amit ott a legtöbb lány linkelt, akkor le kell húzni a rolót..

Na persze úgy lett volna az igazi a felmérés, ha mindenki kirak magáról egy képet, és aztán rak ki három pasit a három kategóriában ;)

2020. dec. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
25%
#51 ezt épeszű ember nem írja ki a kapuba, mint ahogy a csajok sem mondják el, egyetem alatt kit pippantottak le az A38 / Dürer / Instant WC-jében.
2020. dec. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
0%
53 de azért ez kiderül, mert sok témánál előjön. Hogy megy e a csak szex valakinek.
2020. dec. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
72%

# 52


Ha megnézed, összesen 3-an válaszoltak rendesen a kérdésre és linkeltek átlagos pasit, ebből a 3-ból 1 egy frusztrált férfi volt, így nem értem a problémát...

2020. dec. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
69%

Mindenki a gyönyörűszépre meg a tökéletesre gerjed igazán.

A férfiak is, meg a nők is.

Ettől még a férfiak többsége képes felmérni reálisan a saját szintjét és lehetőségeit, és képes kompromisszumra, és simán összejön olyan nővel, aki nem gyönyörűszép, és még boldog is tud lenni egy ilyen nővel.


Szerintem a nők sokkal kevésbé hajlandóak ilyen kompromisszumokra.

2020. dec. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
72%
56 Szerintem meg ez pont fordítva van.
2020. dec. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
100%

#44 A linket egy másik kérdés alatt találtam, nem ott ahol te kiraktad.


Mellesleg már több kérdésnél észrevettem, hogy átlagos címszó alatt olyan srácokat linkelnek be, akik a való életben nagyon is jónak számítanak.

Az átlag alatti után van egy nagy ugrás és az átlagos valamint az átlag feletti kategória már összemosódik, csak ízlés kérdése hogy ki melyiket hova sorolja.

2020. dec. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:

58


Nagyon jó, akkor az egyik tudatosan kamuzott (toubkal, aki a másik kérdéshez mutatta), a másik (te) meg terjeszted az igét. :D

Vicces.

Azok, akiket linkeltem, az nálam olyan kategória, hogy onnan nincs már jobb, annyira vonzó.


Amúgy az átlagnál szerintem az a bibi, hogy magát az átlagot lehet többféleképpen értelmezni. Mi az átlag szerinted?

A "közepes" kategória, aki nem taszító és nem is nagyon vonzó, hanem olyan "okés"?

Vagy pedig tényleg az átlag, ami az adott populációra a legjellemzőbb tulajdonságokat hozza, amiből a legtöbb van?

Ha az előbbi az átlag, ami számomra olyan "okés pasi", akkor én is olyanokat linkelek, akiket viszonylag jó pasinak fogtok látni - mert azok is.

Ha viszont az utóbbi, akkor a saját ízlésem félre dobom, és olyat próbálok linkelni, aki statisztikailag átlagosnak számít. Ez itt, Magyarországon egy enyhén elhízott, magára sokat nem adó palit jelent, mivel baromi sok az elhízott, valamint itt még erősen megvan az a kultúra, hogy aki divatos/ad magára az b_uzis. Ha így értjük az átlagot, akkor tényleg nem vonzó, és tényleg "mai nő" vagyok, akinek "nem felel meg az átlagos".

2020. dec. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 Hogyisvanez2.0 ***** válasza:
100%

59-es

Remélem hogy ehhez mérten te is átlag felett vagy :)

Hozzád képest milyen az átlagos? Engem az érdekelne :)

Nem bántás, csak kíváncsiság, milyen az az átlag pasi aki szerinted reális melléd?

Persze ha átlag feletti fullos csaj vagy, akkor is érdekel hogy milyen pasi reális melléd.

2020. dec. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!