Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A külsőre nem tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A külsőre nem tökéletes lányok már nem is kellenek senkinek?

Figyelt kérdés
Egyre inkább azt kezdem észrevenni, hogy a még nem túl előnyös kinézetű férfiak is a gyönyörűszép, tökéletes lányokra vágynak. Akik nem genetikai lottómilliomosok, már nem is kellenek senkinek? Már valóban csak a szépség számít a mai világban?

2020. dec. 31. 11:30
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
86%
#24: Na látod, veled ellentétben sok átlagos srác még odáig sem jut el, hogy egyáltalán felfigyeljenek rájuk, nem hogy randizhassanak.
2020. dec. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, hogy minek randiznak velem egyáltalán, ha igazából párkapcsolatra nem is kellenék. Ezzel a hosszútávú kapcsolatos dologgal kapcsolatban azt nem értem, hogy pasiknál miért különbözik az, hogy kivel feküdnének le és kivel lennének is együtt hosszútávon? Én nőként csak azzal kezdek bármi kapcsolatot, akivel el is tudnám képzelni hosszabb távon.
2020. dec. 31. 13:25
 33/66 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, szerinted a #27-ben linkelt képen milyen pasi van? :)
2020. dec. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 A kérdező kommentje:
Hát egyáltalán nem átlag pasi szerintem... Tudom, hogy milyen egy átlag pasi, nem élek álomvilágban és magamat is el tudom helyezni, szóval nem az ilyen pasikkal kezdek eleve.. vagyis inkább fordítva :D nem az ilyenek kezdenek velem eleve
2020. dec. 31. 13:30
 35/66 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már csak az a kérdés, hogy te hogy nézel ki.
2020. dec. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 A kérdező kommentje:
Hát tudjátok az ilyen kérdésektől félek. Mert megmutattam már itt magamat más kérdések kapcsán pár embernek és elég vegyes vélemények voltak. Vagy lehülyéztek, hogy csúnyának tartom magamat, vagy kb azt mondták, hogy halál ronda vagyok és bottal sem piszkálnának meg
2020. dec. 31. 13:34
 37/66 anonim ***** válasza:
100%
#36: Én kíváncsi lennék rád, mindenféle ítélkezés nélkül.
2020. dec. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
100%
Én is. :)
2020. dec. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 A kérdező kommentje:
Írjatok privit és küldök, ha nagyon szeretnétek 😅
2020. dec. 31. 13:57
 40/66 anonim ***** válasza:
20%

A férfiak egy része szeritnem jogosan másra vágyik szexuálisan, mint akivel családot alapítana. Nekem pl valamennyire bejönnek a ribiseb csajok, de tudom, hogy velük egy kapcsolatban nem lenne sok köszönet, így náluk meghúzom a határt a szexnél.


De pl ilyen az h valaki mennyire jön be. Nekem pl Szilágyi Nóri (Street Kitchenes csaj) arcra nem igazán tetszik, viszont jó az alakja. De mivel azt látom, h egy vagány, belevaló csaj, és szimpatikusak a hobbijai ezért lehet mégis összejönnék vele, ha úgy adódna. Namost ha ezek a tulajdonságok egy randin kerülnek elő, akkor örömmel folytatja vele tovább az ember, ha viszont a randin semmi mást nem tud mutatni, mitn amit a társkeresőn, és az meg sovány volt, akkor ott vége a közös történetünknek.


Hangsúlyozom, ez az utóbbi rész inkább arról szól, hha valaki nem az álmunk és ideánk külsőre, de beleesik abba a kategóriába, akit vonzónak tudunk tartani, adjunk neki esélyt, ismerjük meg jobban, lehet pár szimpatikus tulajdonságával bőven túlszárnyalja az alap elvárásainkat.

2020. dec. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!