Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A külsőre nem tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A külsőre nem tökéletes lányok már nem is kellenek senkinek?

Figyelt kérdés
Egyre inkább azt kezdem észrevenni, hogy a még nem túl előnyös kinézetű férfiak is a gyönyörűszép, tökéletes lányokra vágynak. Akik nem genetikai lottómilliomosok, már nem is kellenek senkinek? Már valóban csak a szépség számít a mai világban?

2020. dec. 31. 11:30
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
100%
De igen, kellenek 🤷‍♂️
2020. dec. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
85%

Ugyan már, munkahelyen a ronda, csúnyadagadt lányok úgy válogatnak a Tinderes palik között, mintha most jöttek volna le a Victoria's Secret kifutókról.

Ha egy lány kicsit csúnya, pl szép arca van, de kicsit teltebb, simán elkel, kevésbé szép arc és bomba testtel is szintén. Az átlag csajokról meg nem is beszélve. Akkor nem kelhetsz el, ha egyszerre vagy kövér, csúnya, maradi, ódivatú és önelégült is. A férfiak hamar kompromisszumot kötnek, jelenelegi helyzetben rá vannak szorulva.

2020. dec. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
96%
Uhm.... Én lányként pont fordítva látom. Pl. rengeteg átlagos vagy átlag feletti fiút látok elhízott (nem DUCI) lányokkal. De egyébként meg a szépség relatív. Valaki szerint jobban nézek ki mint a barátom, valaki szerint meg ő néz ki jobban. (Nemtől független vélemenyek persze)
2020. dec. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, randizgattam már sokféle pasival, hangsúlyozom nem top pasikról van szó, de szinte mindegyiknek problémája volt velem és nem a belső értékeimmel :D pedig nem tartozok az elhízott kategóriába és szerintem nincsenek szélsőségesim belső tulajdonságok terén. Akkor most vagy én vagyok nagyon szerencsétlen, vagy más problémák vannak velem, amit észre sem veszek
2020. dec. 31. 13:11
 25/66 A kérdező kommentje:
*szélsőségeim
2020. dec. 31. 13:11
 26/66 anonim ***** válasza:
79%
Ha gondolod küldj képet és mondok őszinte véleményt.
2020. dec. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
100%

Ez oda-vissza így működik.


Egy másik kérdésnél linkelte valaki, hogy szerinte ilyesmi az átlag pasi:


[link]


Ez rögtön világossá teszi, hol van a "szint" és hogy miért szenvednek sokan a párkereséssel.

2020. dec. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
81%
#19: Tudom, hogy a gyakorisak látatlanban is jobban ismernek engem, mint én saját magamat, de azért köszi, hogy felállítottad rólam a diagnózist. A bálna nálam ott kezdődik, hogy én 60 kiló alatt vagyok a 176 centimhez, szóval nem egy 90-100 kilós nőt akarok magam mellé. Agresszió a követelőzés, az irreális elvárások felsorakoztatása, maga az, hogy látszik, nem is megismerni akarják a másikat. A rossz helyesírás alatt nem ezt értettem, bármennyire is ezt szeretnéd belemagyarázni, hanem arra, hogy nem ismeri az írásjeleket, az egybe- és különírást, vagy amikor sorozatosan j-vel írja még azt is, hogy "hülye", szóval amikor egy-egy mondatban is nyüzsögnek a hibák. Én nem szeretném másnak a gyerekét nevelni, sajnálom. Onnan tudom, hogy hülyít, mert akkor nem azzal kampányolna egy egyedülálló anyuka, hogy ő nem pótapát keres. És akkor mi lesz a gyerek(ek)kel? Ilyen esetekben evidens, hogy a férfinak a gyerek(ek)et is nevelnie kellene, nem csak a nővel együtt lenni. Szóval ez így az én szememben egyértelműen lépre csalásnak minősül. Amúgy meg azt gondolsz rólam, amit akarsz, nem izgat, te biztosan jobban ismersz engem, mint én saját magamat.
2020. dec. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
78%
Na akkor már rossz a kérdés. Tedd fel úgy, h miért nem kellesz kapcsoaltra nem tökéletes külsővel. Lehet ennek több értelme lenne, bár itt is valószínűleg a párbaállás szisztémájával van a gond (magadhoz képest túl jót választottál, aki hosszú távú kapcsolatra nem tart elég jónak, azt gondolja, könnyen talál nálad jobbat)
2020. dec. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
100%
Jav.: gyakorisok.
2020. dec. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!