Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A külsőre nem tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A külsőre nem tökéletes lányok már nem is kellenek senkinek?

Figyelt kérdés
Egyre inkább azt kezdem észrevenni, hogy a még nem túl előnyös kinézetű férfiak is a gyönyörűszép, tökéletes lányokra vágynak. Akik nem genetikai lottómilliomosok, már nem is kellenek senkinek? Már valóban csak a szépség számít a mai világban?

2020. dec. 31. 11:30
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
38%
#8: Ez sajnos igaz. Átlagos férfiként nem sok esélyed van, lehetsz te akármilyen kedves, rendes, optimista, nyitott.
2020. dec. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem mindenkinek van esélye párkapcsolatot találni. Ugyan már, nézz körbe az utcán. Csak tökéletes kinézetű embereket látsz kézen fogva sétálgatni valakivel? Mert én nem. Rengeteg olyan embert látok az utcán, akik külsőre nem tökéletesek, de ott van mellettük a párjuk. Szerintem mindenkinek van esélye párkapcsolatot találni, ha az embernek nincsenek óriási elvárásai. Most nyilván ha van egy adott ember, aki szóba se elegyedik olyannal, aki nem egy Adonisz, akkor na, neki már is kevesebb esélye van találnia valakit, mert magas elvárásai vannak.
2020. dec. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
77%
Én több nem tökéletes külsejű hölgyet ismerek, akik házasságban élnek. Többjüket közelebbről is ismerem, és nem arról van szó, hogy bárkivel összeálltak, hanem tényleg jó a kapcsolat. Mindegyikükre igaz, hogy bár külsőre nem kiemelkedőek, a személyiségük tündéri.
2020. dec. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
84%
11 Azt kihagytad hogy azoknál akiket próbálsz megszerezni. Te meg rajtad kívül még a fél világ. Így nyilván minimális az esélyed. Inkább nulla. Más nőkre meg jönnek a kifogások, ezért nem jó azért nem jó.
2020. dec. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
81%
#14: Bocs, de pl. vékony emberként nem igazán akarok bálnákat összeszedni. Meg olyanokat sem, akik mondjuk agresszióval nyitnak a társkeresős leírásukban, vagy akik képtelenek helyesen írni, vagy akik azzal próbálják hülyíteni a férfiakat, hogy ők nem pótapát keresnek a gyereküknek, hanem egy társat maguknak.
2020. dec. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:
34%
Csak a sekélyes embereket érdekli mindenek előtt a párjuk külseje, azokat meg amúgy is jobb messze elkerülni. Ez a felszínes gondolkozás amúgy főleg a tinikre jellemző a párkapcsolatok tekintetében, meg azokra akik agyban megrekedtek azon a szinten. Huszonpár évesen már megváltozik a legtöbb ember gondolkozása ezen a téren. Én legalábbis ezt tapasztaltam.
2020. dec. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
73%
valóban az. Még a legokádékabb pasik is csak a max 45 kgos, szép nőkre hajtanak...
2020. dec. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
34%
#16: nem most tévedtél először. Sőt, szerintem a férfi minél idősebb, minél rondább, annál jobban a tökéletes külsőre hajt és csak az érdekli...
2020. dec. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
14%
15, ja, én nem haragszom, de szerintem nemcsak ezekre mondasz nemet. Különben hol kezdődik nálad a bálna? plusz 5 kiló bálna? Hol kezdődik az agresszió? Ha ellent merészel mondani? Hol kezdődik a rossz helyesírás? Ha elüt egy-két betűt, pl kicsi a monitorja/fáradt?? És egy gyerek miért is nem fér bele? Honnan is tudod hogy hülyít? És még sorolhatnám, mert biztos hogy nem soroltad fel az összes kizáró okodat (kifogásodat).
2020. dec. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem így van.
2020. dec. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!