Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A külsőre nem tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A külsőre nem tökéletes lányok már nem is kellenek senkinek?

Figyelt kérdés
Egyre inkább azt kezdem észrevenni, hogy a még nem túl előnyös kinézetű férfiak is a gyönyörűszép, tökéletes lányokra vágynak. Akik nem genetikai lottómilliomosok, már nem is kellenek senkinek? Már valóban csak a szépség számít a mai világban?

2020. dec. 31. 11:30
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kellesz írj rám.
2020. dec. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
100%
én ezt pont fordítva érzem, akkor mi van? 🤔
2020. dec. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
100%
De, rengeteg csúnyácska és/vagy dagadt lányt láttam már kapcsolatban/házasságban. Szerintem inkább a mentalitásod irritáló a férfiak számára. A hozzád hasonlókat úgysem lehet semmivel sem meggyőzni az általuk véltek ellenkezőjéről, mindig csak a "szép" lányokat meg a férfiakat hibáztatjátok a saját sikertelenségetek miatt, ahelyett, hogy megpróbálnátok javítani magatokon. Egy átlagos külsejű lány iránt is érdeklődnek, ha nyitott, kedves, intelligens személyiség, nem pedig agresszív és irigy.
2020. dec. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
53%
Én azt vettem észre hogy mióta leszarom hogy ki mit gondol rólam, hirtelen én lettem a "legszebb".
2020. dec. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
84%
Valószínűleg válogatnak is ezek a lányok, ez a probléma. Ha nem válogatnának, lenne párjuk.
2020. dec. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 kicsibarany válasza:
92%
A boldog, vidám, kiegyensúlyozott lányokat szeretik azok a pasik, akik kapcsolatot szeretnének. Olyanokat, akik feltöltik őket, nem pedig lehúzzák.
2020. dec. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim válasza:
68%
Én is azt tudom írni, mint az #5. Illetve, hogy irreális elvárásaik vannak. Az elmúlt pár évben volt 2 elég duci barátnőm. Ezzel nekem nincs bajom, viszont mindegyikkel megbeszéltem, hogy jobban tetszene kicsit soványabban. Természetesen kapásból jött a szöveg, hogy ő ilyen, így kell elfogadnom. Ezzel önmagában nincs baj, viszont mindegyikük elvárta, hogy én járjak konditerembe, fogyjak le, adjak a külsőmre. Itt meg is szakítottam mindegyikükkel a kapcsolatot, mert ha még csak a kinézettel kapcsolatban lett volna ilyen mentalitásuk, akkor arra azt mondom, hogy oké, de ez nem így van, hanem mindenben így gondolkodtak, nekik nem kell csinálniuk semmit, viszont mindent elvárnak a párjuktól. Természetesen ez nem csak a kövérekre igaz, kimondottan csinos nők között is vannak ilyenek. Csak ők azért még találnak hosszú távon párt maguknak már csak kinézetük végett is, de egy csúnyácska nőnek ilyen mentalitással erre semmi esélye sincs.
2020. dec. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 Hogyisvanez2.0 ***** válasza:
64%

Mindenki jobbat vár, mint amit sejt :)

A lányok sem érdeklődnek az egyszerű átlag fiúk után... Pedig egy átlagos lány és egy átlagos fiú, ki tudja, talán még jól is kijönne egymással;)

Üdv, egy átlagos fiú, akit nem vesznek észre a lányok :)

25/F Nyíregyháza ;)

2020. dec. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
77%
#7: Na igen. Ha rólad van szó, akkor változz meg, de ha róluk, akkor hirtelen azzal érvelnek, hogy aki szeret, az elfogad olyannak, amilyen vagy.
2020. dec. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim válasza:
30%
de, az itteni szuzkocka balfaxok mindig a dagadt, selejtes, pszichopata noket keresik, mert tudjak, hogy naluk meg talan van eselyuk. Csomo ilyen kerdes van itt, hogy kulon leirjak, hogy ilyeneket keresnek.
2020. dec. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!