Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A külsőre nem tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A külsőre nem tökéletes lányok már nem is kellenek senkinek?

Figyelt kérdés
Egyre inkább azt kezdem észrevenni, hogy a még nem túl előnyös kinézetű férfiak is a gyönyörűszép, tökéletes lányokra vágynak. Akik nem genetikai lottómilliomosok, már nem is kellenek senkinek? Már valóban csak a szépség számít a mai világban?

2020. dec. 31. 11:30
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
100%
36 kérdező tök jó hogy választhatsz hogy csúnya vagy szerintük vagy hülye :) Na kb ez a helyzet. A negatívkodás megy mindenhol,.
2020. dec. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
61%
Az ilyen nőknek általában van valami traumájuk, vagy utálják magukat, vagy . Sok ronda nő ismerősöm van akinek van pasijuk.
2020. dec. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
70%
Lehet hogy egyszerűen a magányos apucijuk által leszrt anyucijukba szerelmesek és nem akarják érzelmileg megcsalni. Ezért a mai nők hülyék... És ez így megy tovább, míg meg nem szakítjuk a kört.
2020. dec. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
76%

27


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


14-es válasz - NEM ÁTLAG PASINAK LETT LINKELVE OTT EGYIK SEM, ne hazudj.

Nagyon jó pasiknak lett linkelve mind, arra a kérdésre reagáltam, hogy nekem mi az etalom (a toubkal gyerek kérdezte, hogy ha nem a latin macsó az etalon, akkor mi), arra mentek ezek a pasik. Nem a fő kérdésre ment a válasz, csak épp akkor egyszer nem hivatkoztam meg, de ettől még oda van írva a végére, hogy nagyon jó pasik, nem átlagosak.

2020. dec. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
95%
Szia.Miből gondolod hogy aki nem tökéletes külsőre nem kell senkinek?
2020. dec. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
89%
Engem csinos, okos, értelmes lánynak mondanak. 23 éves vagyok, soha nem keltettem fel még egyetlen pasi figyelmét se, visszahúzódó vagyok. A nekem tetsző férfiakra rá se merek nézni, tudom, hogy nálam sokkal jobbat kaphatnak, beszélgetni se merek velük. Mindig csodálkozok, hogy látok tök helyes/átlagos párokat együtt és nem értem, hogy nekem miért nem lehet ilyen.
2020. dec. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 A kérdező kommentje:
Köszönöm #40-es, így valamennyire érthetőbb, bár még így is nehéz elképzelni nyilván, hogy mi járhat a pasik fejében :D
2020. dec. 31. 14:40
 48/66 Hogyisvanez2.0 ***** válasza:
60%

44-es

Sírás elkap :D ha ezek az átlag pasik, akkor fel is adom a társkeresést... Semmi esély... Jézus...

Túl sok sorozatot néznek a lányok..

2020. dec. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 A kérdező kommentje:
#46-os Valamennyire velem is ez a helyzet... Lehet, hogy túlságosan visszahúzódok és nem tudom elfogadni önmagamat, így elég nehéz a dolog. Bár én azért csinosnak nem mondanám magamat, ezért nem is csodálkozok már a dolgon és ötlenek fel bennem ilyen kérdések hogy miért a külső a legfontosabb a mai világban
2020. dec. 31. 14:43
 50/66 anonim ***** válasza:
79%

48


Nem érted, amit írtam?

Nem átlag pasik, oda van írva az eredeti hozzászólásba is, hogy NAGYON JÓ pasik + az előbb magyaráztam el b+.

Talán el kellene olvasni:


"Nagyon jó pasiknak lett linkelve mind, arra a kérdésre reagáltam, hogy nekem mi az etalom (a toubkal gyerek kérdezte, hogy ha nem a latin macsó az etalon, akkor mi), arra mentek ezek a pasik. Nem a fő kérdésre ment a válasz, csak épp akkor egyszer nem hivatkoztam meg, de ettől még oda van írva a végére, hogy nagyon jó pasik, nem átlagosak."

2020. dec. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!