Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők tényleg ennyire túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tényleg ennyire túl vannak értékelve társkeresőkön, ekkora belőlük a hiány?

Figyelt kérdés

Egy másik kérdésnél olvastam a válaszok között, és.... khm... meglepett:


" Tindert például elég régóta használok és én is túlsúlyos vagyok (165/75). Megszámoltam, az elmúlt két hétben 70 üzenetből csak 2 olyan volt, ami konkrétan csak szexre ment volna. Lehet azért, mert alapvetően más típusú férfira hajtunk "



Én és még vagy másik 4-5 férfitársam (vékony, sportos, diplomás, jólkereső (akiket a nők állításuk szerint amúgy keresnek...) átlagos arccal) ehhez képest a heti 10 matchet ha összehozza beszélgetésre érdemes nőkkel akkor pezsgőt bontunk. (ha mindenkit jobbra húznék (tényleg mindenkit), akkor lenne heti 25-30....)



2020. dec. 28. 13:21
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

"Igen, mert magad is tisztában vagy vele, mennyire felszínes indok alapján utasítanád el az adott férfit a bőség zavarában és kényelmes, ha a felelősséget át tudod hárítani rá, hogy ő mondja ki a végső szót."


Engem aztán nem érdekel, ki mondja ki, én szoktam, csak hiányzik az a tartás a férfiakból, hogy ne alázkodjanak meg a pina előtt, hanem ismerjék fel, hogy nekik is olyan emberrel kell kapcsolatot kezdeni, aki hozzájuk illik.


Továbbá nekem nagyon sokat jelent, ha egy férfit érdekel, mit hord. Mondom megint, egyáltalán nem kell márkás cuccokat hordania. Nekem a funkcionális öltözők nem jönnek be. Akinek van véleménye arról, hogy mi illik hozzá, miben néz ki jól, miben érzi magát önazonosnak, az az önismeretnek egy része.

2020. dec. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Fotó alapján 10/10es vagy, ezt nőként mondom. Igaz, 29 éves vagyok, tehát az anyád lehetnék kategória :D
2020. dec. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
#VincentLaw: És még mondja valaki, hogy nem számít a háttér meg a haj meg a sötétebb színű haj/szőrzet. Én kopaszodás miatt kopasz szőkeként sosem értem el 5-nél magasabb eredményt photofeeleren, pedig 600-ból sikerült egy olyan képet lőnöm magamról, amin kevésbé sorozatgyilkos mosolyom van, mint neked.
2020. dec. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 VincentLaw ***** válasza:

#32

Köszi, de a képen 31 vagyok (jelenleg 32), szóval kicsit meredek lenne, ha az anyám lehetnél :D


#33

Az elmúlt 4 évben nem sokra mentem a hajammal, leginkább a hajamra kenhettem. Viszont hogy valamennyire sorozatgyilkos fejem van, hmm. Lehet van benne valami :D Nekem is volt olyan képem, amire azt gondoltam, hogy 'na, ezen még magamnak is tetszem', aztán feltettem pontozásra, és jól le is lett pontozva, szóval nálam is voltak képek, ami 4.5 körüli lett.

2020. dec. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

#34: A haj is olyan, mint a pénz, hogy önmagában nem tűnnek fel az előnyei, csak akkor, ha hiány van belőle.


Az a gond, hogy neked is a jófiú/átlagsrác arcberendezésed van. Hiába nincs semmi kirívó rajtad, ez a mai nőknek kevés. Te is az a típus vagy, mint én, hogy egy lakatlan szigeten a bármelyik nő előbb szexelne veled, mint Schmuck Andorral, de ennyi. Még kisközségben is sokszor akad jobb, ami sem tudományosan, sem biológiailag, sem geometriailag nem jobb, szimplán van benne valami olyan extra jelleg, ami a nők szexuális vágyát kiváltja. Nagyvárosban, Pesten meg abszolút felejtős, mert bárhol talál bármelyik nő ennél jobb kategóriát. Társkeresőn meg aztán főleg, ott még rosszabb napokon Brad Pitt vagy Hugh Jackman is menne balra.

2020. dec. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
60%
Utolsó kommentelő, te nyilván férfi vagy. A fotón szereplő srác arcberendezése messze nem átlag, ezt hidd el nekem, mivel én nő vagyok. Az igaz, hogy jófiú benyomást kelt, de amúgy ez csak első ránézés, mivel két szót se váltottam vele. Láttam én már ilyet, aztán közben kiderült róla, hogy erőszakos bunkó. Nálam azzal vége is az ismerkedésnek, mégha a 30 éves Brad Pitt is az illető. Pszicho viselkedést nem tolerálok, ami mondjuk hátrány volt a társkeresőkön, mert úgy durván a 70% az. De mondom, őt nem ismerem egyáltalán, ránézésre valóban jófiú. Viszont szerintem nem kevés nő nevében beszélek, mikor azt mondom, hogy nagy igény lenne az ilyen férfiakra. És igen, van az a nőtípus, aki átveri meg lenézi őket, aztán általában ők a befutók, mert szépek.
2020. dec. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
53%

#36: Akkor mutass már be ennek a nem kevés nőnek, akiknek ilyen srácokra lenne igénye. Szervezzünk már valami közösséget, ahol te hozod ezeket a nőket, akiknek az ilyen küllemű férfiak megfelelnek én meg hozom az ilyen küllemű férfiakból azokat, akik megfelelnek a vég nélkül hajtogatott kritériumaitoknak, mint


- ne legyen csöves

- ne legyen mamahoteles

- ne legyen elmebeteg, pszichopata vagy erőszakos

- keressen legalább 200 nettót

- legyenek életcéljai, legyen ambíciózus

- legyen hűséges


Na, benne vagy? Kétlem, hogy tudnál ilyen nőket mutatni, elméletben ezt hiszed, hogy vannak sokan, közben meg ha a gyakorlatban össze kéne szedned őket, akkor kiderülne, hogy csak te gondoltad ezt.


Mint a politika, mikor azt gondolod, hogy valami tök evidens, közben meg ha csak 10 embert kéne meggyőznöd a szomszédaid közül már rájössz, hogy mégsem úgy van a dolog, ahogy elképzelted.

2020. dec. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Lazán meglenne annyi nő, csak egy se szép ugye. Vagyis nem az instagram törzsközönsége, hanem átlagos külsejű, de nem rosszabb kategória, mint ezek a férfiak. De mondok még jobbat, nagyon rossz külsejű férfiak is vannak nővel, személyes ismeretségen belül is. Viszont tudok olyan nőket, akik átlagosak, aztán a kutyának se kellenek. Mondjuk azt, hogy én átlag alatti vagyok, mert magas vagyok nő létemre, de meg is látszik, hogy kiknek kellenék, ilyen 50-60 éves férfiaknak kb. De számtalan átlag kinézetű nő van olyan helyzetben, hogy senki rá se néz, és nem érthető, hogy pl egy 165 centi magas, vékony, átlagos arcú nőre miért nem néz senki.
2020. dec. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

#38: "Mondjuk azt, hogy én átlag alatti vagyok, mert magas vagyok nő létemre, de meg is látszik, hogy kiknek kellenék, ilyen 50-60 éves férfiaknak kb."


Nem lehet, hogy nem is a magasságod az oka, hanem az, hogy emiatt kizárod a nálad alacsonyabb férfiakat? Úgy elég nehéz párt találni, hogy nem elég, hogy arcra a férfiak maximum 10%-a jön be, de még legyen 185 felett is, amivel ezt a mennyiséget minimum elharmadoltad.


De továbbra is várom, hogy mutass be ezeknek a nőknek, bármikor hajlandó vagyok veled személyesen is találkozni. :)

2020. dec. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Gyere el Győrbe, aztán bemutatlak. Bár szeretsz kötözködni, de ahogy a Valaki forrón szereti című filmben már megmondták: senki se tökéletes :D
2020. dec. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!