Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők tényleg ennyire túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tényleg ennyire túl vannak értékelve társkeresőkön, ekkora belőlük a hiány?

Figyelt kérdés

Egy másik kérdésnél olvastam a válaszok között, és.... khm... meglepett:


" Tindert például elég régóta használok és én is túlsúlyos vagyok (165/75). Megszámoltam, az elmúlt két hétben 70 üzenetből csak 2 olyan volt, ami konkrétan csak szexre ment volna. Lehet azért, mert alapvetően más típusú férfira hajtunk "



Én és még vagy másik 4-5 férfitársam (vékony, sportos, diplomás, jólkereső (akiket a nők állításuk szerint amúgy keresnek...) átlagos arccal) ehhez képest a heti 10 matchet ha összehozza beszélgetésre érdemes nőkkel akkor pezsgőt bontunk. (ha mindenkit jobbra húznék (tényleg mindenkit), akkor lenne heti 25-30....)



2020. dec. 28. 13:21
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
87%
Heh?
2020. dec. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
96%
Heti 10 match, jajj de sajnállak. Nekem sportos, normális, diplomás hapsiként évente 4 match. Na erre varj gombot!
2020. dec. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:

#2 kollégámnál am láttam ilyet is, ne haragudj, hogy ezt mondom, de valószínűleg pocsékak a képeid / leírásod.


Ezeket a számokat mi is úgy hozzuk, hogy van médiában dolgozó fotós ismerős, akivel haveri szívességből elmentünk fotózni. Azt kell mondjam kb a legjobbat kihozta belőlünk.

2020. dec. 28. 13:49
 4/40 anonim ***** válasza:
78%
Az még, hogy van matched egy dolog. Az igazi neheze azután jön. Ha te a heti 25 matchből csak háromhetente hozol össze egy randit és negyedévente egy szexet (vagy még 2-3-at ugyanazzal és utána hagy ott) ő meg az évi 4-ből egyet talál komoly barátnőnek, akkor ki a sikeresebb?
2020. dec. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
71%
És az nem lehet, hogy a természeted kibírhatatlan? Csak úgy kérdezem. Mert felsorolsz itt minden szépet-jót magadról, mégse tolonganak utánad a nők.
2020. dec. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
32%

#5: LOL! Igen, valószínűleg a személyisége miatt van kevés matche, még véletlenül sem a kinézete miatt...


A nők valóságtorzítása határtalan, mint az univerzum. Persze erre most biztos mindjárt jön a magyarázat a híres női hatodik érzékről, csak kár, hogy ez a hatodik érzék csak inceleknél működik, ott neten keresztül, fotó alapján is, míg nőverő bántalmazó férgeknél sosem jelenik meg a red flag... érdekes...

2020. dec. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
83%
Arról beszélek, hogy a kevés matche se akar aztán semmit, na vajon miért. LOL
2020. dec. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
39%

#7: Talán azért, amiért ha az összes kaparós sorsjegyet megvásárolod a lottózóban is ugyanúgy mínuszban leszel a végén?


A Tinder - és leginkább a legtöbb társkereső 1-2 komolyabb kivételével, ami összetett személyiségtesztekkel kezdődik - tehát az összes jobbra-balra húzogatós okádék arról szól, hogy felregisztrál a nő és akiket ő jobbra húz azok 90%-a szintén jobbra húzza őt. Felregisztrál a férfi is és ha ő a megtestesült félisten, akkor is maximum 20-30% húzza őt jobbra.


De mivel ő a megtestesült félisten, ezért ő lesz a nő számára az elsőszámú jelölt. Néha még a nő teszi meg az első lépést és ír rá valamit. Az összes többi még fordíthat, ha ő ír rá a nőre, de a sima szia itt már nem elég, valami egyedi, kreatív dolog kell. És ezzel még nincs vége, mert nem ő az egyetlen, aki írogat, hiszen a nő nem csak macheket gyűjt be, hanem folyamatosan mennek neki az üzenetek.


Itt több ponton be tudja bukni egy átlagos férfi. Elkezd az elsőszámú jelölttel cseverészni és mire rájön, hogy az csak szexelni akar vagy macerás (épp válófélben van, edzés miatt 2 óránként eszik, stb.), akkor ugrik a következőre. Ha addig nem unmatchelte, akkor is az fog előnyt élvezni, aki épp abban az időpillanatban ír rá vagy matchelődik vissza, amikor offolta az elsőszámú jelöltet.


Férfiként önszopatás a Tinder, kivéve ha nem csak nagyon jól nézel ki.

2020. dec. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
94%
Férfiakat biztos nagyon zavarja, hogy a nő csak szexelni akar. Ez pont inkább a nőknek szívás a Tinderen és társain. Lehet akárhány match, ha dgni akar csak, házas, gyereke van, több száz kilométerre lakik, nem is ő van a képen stb.
2020. dec. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
69%

#9: Nem, a férfiakat más szokta zavarni.

- A nő csak online éli az életét, lehetetlen vele összehozni még hónapokkal később is egy találkozót, viszont webkamerás szexre már napokkal később nyitott. Köszi, én ennél többre vágyom.

- Gyerekes anyuka, csak az adatlapjára nem írja ki.

- Férjezett amivel ha szeretőt keresne még nem is lenne baj, de nem azt keres, hanem a férje utódját, szóval szexmentes programokra számíts az első hetekben.

- Fiatal is és szép is, de aszexuális vagy nagyon alacsony a libidója, esetleg szexuálisan frusztrált.

- Nem keres társat, csak barátkozni meg unaloműzésből van fent. Rejtély, hogy akkor miért egy jobbra-balra húzogatós appot választott...

- Beépített Tinderes chatbot, ami próbál Gold vásárlásra ösztönözni.

- Jót beszélgetsz vele, de kiderül, hogy neki akkor is kevés lennél, ha te magad lennél Brad Pitt híres színészi valójában, ellenben te fogadd el őt minden furaságával együtt.

- Poliamor kapcsolathoz keres randizgatós BARÁTOT, mert dugópajtija már van, azt nem cserélné le, de persze ha van köztetek kémia, akkor veled sem zárja ki a szex lehetőségét.

- Utóbbi minősített esete, pár női tagja, csak így nagyobb a merítési háló, hogy csaj csajként regisztrált, meg a Tinderről is kisebb eséllyel tiltják, szóval ha nyitott vagy, akkor 2 férfi 1 nő felállásban lehetsz te a második férfi. Persze csak ha a csajnak is szimpi vagy, mert most jelenleg épp a csaj profilja mögül a férfivel beszélgetsz. (lehet, hogy a nő nem is tudja még, mire készül a bi hajlamú párja).

- Végül a kedvencem, a sokadik üzenetváltás után bevallja: "Csúnya incel srác vagyok, csak kíváncsi voltam, hogy tényleg olyan sok bunkó paraszt és perverz van-e a társkeresőkön, mint a nők állítják, sajnálom, hogy megtévesztettelek és köszönöm neked, hogy nem reagáltál bunkón a folyamatos terelésre, hogy összetört a telefonom kamerája így nem tudok videochatelni meg friss képet sem lőni magamról."

2020. dec. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!