Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők tényleg ennyire túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tényleg ennyire túl vannak értékelve társkeresőkön, ekkora belőlük a hiány?

Figyelt kérdés

Egy másik kérdésnél olvastam a válaszok között, és.... khm... meglepett:


" Tindert például elég régóta használok és én is túlsúlyos vagyok (165/75). Megszámoltam, az elmúlt két hétben 70 üzenetből csak 2 olyan volt, ami konkrétan csak szexre ment volna. Lehet azért, mert alapvetően más típusú férfira hajtunk "



Én és még vagy másik 4-5 férfitársam (vékony, sportos, diplomás, jólkereső (akiket a nők állításuk szerint amúgy keresnek...) átlagos arccal) ehhez képest a heti 10 matchet ha összehozza beszélgetésre érdemes nőkkel akkor pezsgőt bontunk. (ha mindenkit jobbra húznék (tényleg mindenkit), akkor lenne heti 25-30....)



2020. dec. 28. 13:21
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
49%

egyreszt az a helyzet, hogy az atlag no sokkal jobban nez ki, mint az atlag ferfi. ez teny. a nok tobbet foglalkoznak a kulsejukkel, oltozkodesukkel, jobban adnak magukra. 10-bol 8 no teljesen jol nez ki a tinderen. ezzel szemben a ferfiak legtobbje alacsony, pocakos, igenytelen, meg az atlagosan helyes sracokat is nagyitoval kell keresni. most a keresetet es hasonlokat ne keverjuk ide, mert azt elsore nem latni.


ezen felul rengeteg olyan ferfi van, aki MINDENKIT jobbra huz, valogatas nelkul. ez teny. annyira ketsegbeesettek, hogy mindegy nekik kibe, csak valakibe beletehessek mar. emiatt van a noknel atlagban sokkal tobb matchuk.


akkor meg emlitsuk meg azt is, hogy a lanyok azert elegge tudnak manipulalni a filterekkel, sminkkel, kepszerkesztessel, tehat sok csunyacska vagy atlagos no, kifejezetten szeppe retusalja magat. valoszinuleg ok alapbol onbizalomhianyosak, tehat inkabb csak a pozitiv megerosites miatt vannak fent es nem is erdeklik oket valojaban a pasik. az ilyen semmilyen lanyok valoban hajlamosak elszallni es iszonyu jo nonek gondolni magukat, magas lorol beszelni, mert sok a matchuk.


ez pedig abszolut a ferfiak hibaja is, hogy mindenkit jobbra huznak. illetve annyira sotetek, hogy nem ismerik fel, ha valakinel szarra van filterzve a feje es kb ugy nez ki, mint egy mesefigura es ezzel taplaljak az ilyen egoista p icsak onbizalmat. aztan meg csodalkoznak, hogy ezek a nok elazallnak maguktol es mar senki se jo nekik, mert elhiszik, hogy ok mennyire fullosak.


tehat nem hisztizni kene, hanem kicsit valogatni es nem jobbra huzni minden szutykot, csak mert epp kerek a feneke. az elszallt, egoista ribik letezese csak a ferfiak igenytelensegenek koszonheto.

2020. dec. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
49%

"egyreszt az a helyzet, hogy az atlag no sokkal jobban nez ki, mint az atlag ferfi."


Vagy csak a férfiak igényei nincsenek az egekben.


"a nok tobbet foglalkoznak a kulsejukkel, oltozkodesukkel, jobban adnak magukra."


És egy férfi hogyan adjon magára a gyúráson meg a stílusos öltözködésen és egy megfelelő haj és szakállviseleten kívül? Sminkeljünk mi is? Legyünk olyanok, mint Conchita Wurst, akkor talán pár leszbikus hajlamú nőnek is felkeltjük az érdeklődését?


"most a keresetet es hasonlokat ne keverjuk ide, mert azt elsore nem latni."


Azt ugyan nem, de a retró MMS reklám után szabadon "egy kép többet mond ezer szónál"


Szóval ha a tengerparti fotó mondjuk Florida nem Horvát vagy Görög, a síparadicsom sem Ausztria és van fotója sivatagban, Ázsiában, Vegasban meg még a Ausztráliában is koalákat simogat, akkor az azért elég beszédes tud lenni.


Szerinted véletlenül alakult ki sok nőnél az is, hogy "akinek csak egy képe van az külsőtől függetlenül megy balra"? Nem, mert egyszer az árufeltöltő is eljuthat akár Japánba vagy Ausztráliába is, de azért több kép alapján jobban lejön az, hogy az illető tényleg olyan-e mint amilyennek mutatja magát.


Hiszen lehet utazni csapzott, szakadt hátizsákos turistaként is 8 ágyas hostelekben megszállva meg kanapészörfözgetve, csak akkor még a photoshop mágus haverod sem fog belőled épkézláb formát varázsolni, amint beültél egy közeli kis sörözőbe, viszont a 4 csillagos szálloda medencéjében a gumimatracon vagy az étteremben DSLR géppel, nem pedig okostelefonnal készült 50 db RAW fotó valamelyikéből csodákat tud varázsolni.


"ezen felul rengeteg olyan ferfi van, aki MINDENKIT jobbra huz, valogatas nelkul. ez teny."


Miért is ne húzzon mindenkit jobbra, már csak a kíváncsiság kedvéért is, amikor őt egyáltalán nem fenyegeti az, hogy a nők még match esetén is megrohamozzák az érdeklődésükkel? Én is jobbra húztam mindenkit a transzneműek és a nőként regisztrált férfiak kivételével. Igen, a plüssmacit is, mert miért ne?


"valoszinuleg ok alapbol onbizalomhianyosak, tehat inkabb csak a pozitiv megerosites miatt vannak fent es nem is erdeklik oket valojaban a pasik."


De anélkül, hogy ők is jobbra húznák a másikat nem tudják meg, hogy kik húzták őket jobbra.


"az elszallt, egoista ribik letezese csak a ferfiak igenytelensegenek koszonheto."


És mit kéne nekünk, normális férfiaknak csinálnunk? Felkutatni és kiirtani azokat a férfiakat, akik személyes találkozó nélkül utalnak több százezer forintot a társkeresőn olyan, önmagát sajnáltató nőknek, akiktől maximum masztizós videót kérnek cserébe? Olyanokat, akik minden nőnek leírják, hogy "gyönyörű, álomszép hercegnő vagy drága"? Olyanoknak, akik teljesen normális jófiúcskák és az 5. randin sem sérelmezik, ha a nő még a kezüket sem fogja meg és két puszival köszön el?


Élükön a Pumped Gabo külsejű srácokkal, akik uborkaszezonban még a 150 kilós nőt is meghúzzák, csak üríthessenek valakiben?


Szerinted amikor kb. minden téren megtalálja a számítását a nő, bármire is vágyik, akkor te mivel tudsz domborítani? Várom az ötleteket. Mert a pénzéhestől az aszexuális randifüggőn át a szexuálisan túlfűtöttig mindegyik nő megtalálja a számítását, csak éppen a normális férfiak nincsenek sehol a képben, csak az adott nő vágyainak SZÉLSŐSÉGES kivetülései.

2020. dec. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
91%
Most a fiatal, szép és aszexualist hogy kell értelmezni? Mert rám az is mondta, hogy aszex vagyok, akivel nem feküdtem le azonnal.
2020. dec. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%

#13: Az aszex az aszex, de az se jobb, akinek annyira alacsony a libidója, hogy elég a havi 2-3 szex, a szexuálisan frusztrált pedig az, akinek a fejében olyan kép él, hogy a szexet a nő elszenvedi a férfinek, mint a házimunkát és cserébe képzeletbeli kuponokat gyűjt, vagy nem tudom hogyan mondjam másképp... Aztán egy veszekedés alkalmával rád olvassa, hogy azért, mert ő mindig rendelkezésedre állt (amiről te naivan azt hitted, hogy élvezi, mert nem tiltakozott meg valószínűleg élvezte is) neki JÁR ez meg az, aztán szépen kikerekedik a vitából az, hogy a barátnője mennyivel több mindent megkap a Józsitól, pedig ő aztán mennyiszer visszautasítja a Józsit meg orális szexet sem csinál de a Józsi ennek ellenére is kinyalja őt rendszeresen és elhalmozza mindennel.


Oké, hogy van az a mondás, hogy amiben jó vagy azt ne csináld ingyen, de akkor is... A szexnek a kölcsönösségről kéne szólnia, nem arról, hogy a nő ezáltal kapcsolaton belül prostituálódik. Van egy rakás szintén aszexuális vagy alacsony libidóval rendelkező férfi, lehet közülük is válogatni, nem abban a korban élünk már, hogy egy nő rá van kényszerülve a szexre. Nincs annál lelombozóbb, mikor egy színésznővel jössz össze, akiről azt hiszed, hogy élvezi a szexet, közben meg csak így akar pasit fogni.


De ez más téren is előfordul, van olyan nő, aki tényleg imád sütni, főzni, meg van aki a férfiaknál akar vele imponálni, aztán ha nem úgy mennek a dolgok a kapcsolatban, ahogy a hercegnős álomvilágában elképzelte, akkor jön a kifakadás, hogy ő a házicseléd, miközben senki nem kérte tőle.


Csak a szexnél az a probléma, hogy ha férfiként rákérdezel az elején, akkor már előre magyarázkodnod kell, hogy nem vagy szexmániás állat, csak neked ez nagyon fontos egy kapcsolatban és nem rabolnád feleslegesen az ő idejét sem, ha ezen a téren nem passzoltok.


És akkor nem kerül sor olyanra sem, amit te tapasztaltál...

2020. dec. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
72%

12: "Azt ugyan nem, de a retró MMS reklám után szabadon "egy kép többet mond ezer szónál"


Ma már bárki össze tud kuporgatni 50ezret egy buszos 1napos kirándulásra, ellő pár képet, vesz egy ebayes raybant 5ezerért és feszít. Ez annyira menő? :D

2020. dec. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
68%
(a photoshoppolt képekről nem is beszélve)
2020. dec. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom elhinni, hogy egy férfi ne vegye észre, hogy egy nő nem élvezi a szexet. Inkább csak örül, hogy kussol és hagyja magát.


Akinek nem tűnik fel, hogy a szopás ötletére egy qrva nagy sóhaj a reakcióm, majd olyan fejet vágok, mint mikor kihívtak töriből felelni úgy, hogy egyszer olvastam el az anyagot, és csak az jár a fejemben, hogy mindjárt vége, kibírod, nem tart örökké, az direkt vak. Összehasonlíthatatlan azzal, amikor egész testben megfeszülök, remegek, majdnem elájulok és ha az életem múlna rajta sem tudnék nem nyögni.

2020. dec. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
48%

#15: Látom, tényleg nem érted. Tinderre be tudod kötni az Instagram fiókodat is. Nem mindegy, hogy az egész élettörténeted mondjuk 30 évesen annyiból áll, hogy van 3 balalatoni fotód 2 különböző évben meg egy görög tengerpart, más meg csak az elmúlt 2 év leforgása alatt annyi izgalmas képet töltött fel, repülőablakból fotózva meg USA különböző részei, Ázsia különböző részei, stb. hogy kb. tömény izgalom hatását sugallja az ember.


Ezt nem fogod megtrükközni buszos kirándulással meg Ray Ban napszemcsivel, a photoshoppolt képek meg vagy majdnem annyiba kerülnének, mint egy last minute utazás, hogy árnyékkal meg a hajszálaid, szőrszálaid állapotával és a ruhád gyűrődésével együtt minden profin klappoljon vagy ennyi erővel te is rámontírozhatod MS Paintben és Kalányos Dzsesszikának akkor is rajnak fogsz számítani ha szolizol egy kicsit meg raksz még gagyi aranyláncot a nyakadba és legyezőként használod a havi fizetésedet aláírva, hogy "meggyütt a segíly". De ha ennél igényesebb nőket akarsz felszedni, akkor a Photoshop nem igazán játszik.


És akkor még nem beszélve arról, hogy tegyük fel - elméletben -, hogy minden együtt áll. Van egy vérprofi ismerősöd, aki ingyen vagy pár sörért megcsinálja neked úgy, hogy még a Google mérnökeit is megtéveszted a kamu fotókkal. Ki is műveled magad alaposan utazós blogokon, így még a randin is teljes bizonyossággal el tudod hitetni magadról, hogy valóban jártál az adott országokban.


Most komolyan ez a beugró szint egy átlag kis pénztáros csajnál vagy büfészakos egyetemistánál is? És akkor beszélünk itt a nők nagy igényeiről, amikor egyes férfiak inkább kihívásnak élik meg az egészet és a legdurvább látszat-páváskodással licitálják túl egymást?


Nem lenne egyszerűbb elpártolni tömegesen ettől a jobbra-balra húzogatós felszínes fertőtől és meghagyni azoknak, akiknek ennyi a színvonaluk és a legfontosabb szempont, hogy a másik szimpi legyen a képek meg a 3 soros bemutatkozó alapján?


Mert a piacgazdaságban csak így lehet kikényszeríteni olyan társkeresők létrejöttét, amik nem erre helyezik a hangsúlyt.

2020. dec. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:

#17: Ez te vagy, mert te nonverbálisan utalni akarsz rá, hogy nem akarsz szopni illetve arra is, hogy a szex nincs kedvedre.


Itt most a megjátszott színészkedésről van szó. És igen, észreveszi egy idő után az apró jelekre érzékenyebb férfi (nem mindegyik), csak akkor már késő, mert benne van a kapcsolatban. Nyíltan nem kérdezhet rá, mert a nő erre egyértelmű tagadásba menekülne, ráadásul egy felesleges veszekedést is provokálnál vele.


Ráadásul nem olyan egyértelmű, mint tűnik, ahogy egy filmben lévő ágyjelenetnél is elhitetik a nézőkkel, hogy ott mennyire élvezi mindkét fél, miközben a valóságban alsóneműben dörgölőznek össze és körülöttük van 3 operatőr 15 centire a kamerákkal.


De mint mondtam, lehet, hogy élvezi, viszont az mindig intő jel szokott lenni, ha egy nőnek mindig van orgazmusa, ahogy az is, ha mindig azonnal nedvesedik. Sok férfi szereti magát szexistennek érezni, csak általában ilyenkor a háttérben mély érdekek húzódnak meg a nő részéről.


Meg amúgy is az orgazmus sem feltétlenül jelent semmit. Egy prostituáltnak is lehet, mégsem vonzódik a kuncsafthoz, csak éppen megfelelő módon mozgatta benne a farkát, pont mint ahogy ő szokta izgatni magát és közben a stricijére gondolt.


Tehát itt a kérdés az, hogy VELED, a személyeddel élvezi-e a szexet, vagy valami magasabb cél érdekében elviseli, ahogy a munkát elviseli az ember a fizetésért és ott is van, hogy mosolyogva jár dolgozni, mert ha búbánatos, akkor sokkal lassabban telik le a 8 óra.

2020. dec. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:

#5

Persze, egy képes társkeresőben a fotón egyből látják, hogy kibírhatalna vagyok, ezt te sem gondoltad komolyan. Kép lapján lehet mondani valakire h nagyképű, mogor, szigorú, de h kibírhatatlan azt nehezen. Egyébként pont azért mondtam, hogy nem csak én sz*pok társkeresőn, hanem 4-5 másik hasonló adottságú haverom is, biztosan ők is mind kiállhatatlanok....

Egyébként volt már párom Tinderről, nem panaszkodtak erre, a nincs meg a kémia, valami hiányzik viszont elhangzott


#11

abban egyetértünk, hogy szép nőből sokkal több van (már csak a sminknek és az egyéb szépészeti dologkra fordított időnek is hála), viszont ez a kijelentésed pont nem igaz: "ferfiak legtobbje alacsony, pocakos, igenytelen, meg az atlagosan helyes sracokat is nagyitoval kell keresni"

Vagy ha igaz, akkor nálam / nálunk kellene sorszámot húzni. Vagy hát kinek mi a helyes, mindenestre alacsony, pocakos és igénytelennek nem neveztek még :D

"es ezzel taplaljak az ilyen egoista p icsak onbizalmat. aztan meg csodalkoznak, hogy ezek a nok elazallnak maguktol es mar senki se jo nekik, mert elhiszik, hogy ok mennyire fullosak." - na de ők a kisebbség, a sok filteres buta csaj, nem? Hm, lehet sajnos ők a többség...

"egoista ribik letezese csak a ferfiak igenytelensegenek koszonheto." - ez így van, csak a társadalmi arány ami számomra megkérdőjelez minden továbbit. Ha ők lennének kevesen, akkor simán ki tudna alakulniegy másik társkereső, kultúra, akik ezeket kerülik, és szimplán adják magukat. Át lehetne őket lépni, és nem itt beszélgetnénk erről. Ehhez képest mindenki húzogatja ezt a xart és reménykedik.


#18

az biztos, h a férfiak is egymásra próbálnak mindenáron licitálni. Ami önmagában nem lenne rossz, de kérdés, ennek mennyire van értelme, illetve mennyire történik ez erőn felül?

Én otthagynám ezt a fertőt, sőt, semelyik férfi ismerősöm nem kívánja sosem feltenni, továbbmegyek ismerős nők is viszolyognak tőle, DE sajnos nincs jobb alternatíva. Koronavírus van, nekem lányismerősöm akivel tartom a kapcsolatot 0, a barátaim is hasonlóan jó számokkal rendelkeznek, munkahelyemen nincs nő, a buszmegállóban meg nem fogok leszólítani senkit, nem csak nekem, neki is kellemetlen. Hobbival szereztem már barátnőt, de úgy alapvetően nem tudom, ki ismer meg túrázás, hegymászás, bringázás közben full új embereket. Általában elmegyünk barátokkal, végigcsináljuk, jól érezzük magunkat, összepakolunk, hazamegyünk. Ha eközben azon kattognék, kihez mehetek oda valami mondvacsinált okkal, lehet ezt a tevékenységet is megölné a társkeresés.

2020. dec. 28. 18:19
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!