Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők tényleg ennyire túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tényleg ennyire túl vannak értékelve társkeresőkön, ekkora belőlük a hiány?

Figyelt kérdés

Egy másik kérdésnél olvastam a válaszok között, és.... khm... meglepett:


" Tindert például elég régóta használok és én is túlsúlyos vagyok (165/75). Megszámoltam, az elmúlt két hétben 70 üzenetből csak 2 olyan volt, ami konkrétan csak szexre ment volna. Lehet azért, mert alapvetően más típusú férfira hajtunk "



Én és még vagy másik 4-5 férfitársam (vékony, sportos, diplomás, jólkereső (akiket a nők állításuk szerint amúgy keresnek...) átlagos arccal) ehhez képest a heti 10 matchet ha összehozza beszélgetésre érdemes nőkkel akkor pezsgőt bontunk. (ha mindenkit jobbra húznék (tényleg mindenkit), akkor lenne heti 25-30....)



2020. dec. 28. 13:21
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
67%

12-es: egy ferfi pont ennyire adjon magara, amit irtal - figyeljen a hajara, arcszorzetere, fogazatara, oltozkoodesere es testere. ezek alap dolgok lennenek es nem hinnem, hogy tulzo elvarasok a nok reszerol, megis ha vegigporgetsz a tinderen 100 ferfi profilt, kapasbol 80-90 nem megy at ezen a szuron es a maradeknak a fele meg mar a masik veglet: az a ferfi, aki egy nap tobbet foglalkozik a borostaja formajaval, mint egy normalis no a hajaval egy honapban es egyszeruen imadja magat, mert annyira jo csavo. ennek persze megvan a noi megfeleloje is, de szamomra az ilyen ferfiak baromira nem vonzoak.


szerintem te ezt a penz dolgot nagyon tulgondolod, egy-ket golddigger kivetelevel szerintem senkit nem fog erdekelni, hogy te most a gorog tengerparton vagy floridaban pozolsz. igen, akinek nagyon jol megy, azt ki lehet szurni, de altalaban az ilyenek tobbsege direkt fel is vag vele, hogy hany luxushelyszint utazott be a nyaron, milyen meno ettermekbe jar es mennyi nagy auto sorakozik az garazsaban stb.mondjuk szamomra ez az ujgazdag proli dicsekves szinten taszito. arrol beszelek, amikor nem tud ugy lemenni a partra, hogy ne lone 50 szelfit magarol instara es ne nyomna mindenki arcaba, hogy o most epp milyen draga koktelt iszik meg mennyire fancy helyen bulikazik. biztos vannak nok, akik erre mennek, de barmily meglepo is, nem mindenki egy penzehes krva. egyebkent meg tudom, durva, de ugy is lehet utazni, hogy nem posztolsz rola instara, nekem sokkal szimpibb is, ha mondjuk a beszelgetes soran jon elo, hogy jaa mar mindketten jartunk itt vagy ott es abszolut nem erdekel, hogy epp egy hostelban lakott es szendvicset evett mindennap, ha jol el tudunk dumalni az ottani elmenyekrol.


VISZONT egy atlagos, normalis ferfin 3-4 kep alapjan nem fog latszani, hogy o most havi netto 200-bol nyomorog egy alberletben vagy mondjuk a keresete alulrol veri az egymilliot. szoval alapesetben errol fogalmad sincs es nem ez alapjan megy a szelektalas. nekem nagyon unszimpi, ha valaki rogton az arcomba tolja, hogy o milyen penzes, mint ahogy feljebb is kifejtettem, inetlligens ember ilyet nem csinal. de szerintem te tenyleg nagyon tulgondolod ezt ‘ki mit mutat’ temat. valakinek a penzre nedvesedik, de a tobbsegnek nem, de ez ilyen zsak a foltjat dolog, mert a pozolos ujgazdag gyokerek sem engem keresnek valoszinuleg es en se oket.


a valogatas nelkuli jobbra huzasnak szerintem csak a nagyon csunya es/vagy elkeseredett ferfiak eseteben van ertelme. egyszeruen elkepzelhetetlen, hogy valakinek kortol, testalkattol, kinezettol, stilustol fuggetlenul TELJESEN MINDEGY, kibe teszi bele. kb megolnem magam, ha ferfi lennek es ennyire nem valogathatnek.


fogalmam sincs, honnan veszed, hogy ‘minden no megtalalja a szamitasait’ tinderen, en pl baromira nem talaltam meg es ismerek mast is, aki szinten igy van vele. egyszeruen annyira silany a felhozatal, hogy sirni lehetne rajta, pedig eskuszom, nincsenek nagy igenyeim es nem varok el olyat a masiktol, amit en nem tudok hozni. azt viszont igenis elvarhatom jogosan, hogy kb velem egy kategoria legyen minden teren.


hogy mit kene a normalis ferfiaknak tenni? hat semmikepp sem frusztralt kisfiukent ocsarolni a noket. elsoroban magukat adni, nem taktikazni, nem jatszmazni, nem sakkozni a kepekkel, hogy minel gazadagabbnak mutassak magukat, elengedni az ilyen betanult csajozos dumakat es legfokeppen a normalis lanyokat huzni jobbra, nem az ilyen pucsitos szetfilterezett feju szutykokat, akik napi 4 szelfit tolnak fel instara, de helyesen irni sem tudnak. ha egy ilyet jobbra huzol, nem kell azon csodalkozni, hogy csak a penzedre hajt es jo esellyel sosem leszel eleg jo neki.

2020. dec. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
91%

#21: "figyeljen a hajara, arcszorzetere, fogazatara, oltozkoodesere es testere. ezek alap dolgok lennenek es nem hinnem, hogy tulzo elvarasok a nok reszerol, megis ha vegigporgetsz a tinderen 100 ferfi profilt, kapasbol 80-90 nem megy at ezen a szuron es a maradeknak a fele meg mar a masik veglet: az a ferfi, aki egy nap tobbet foglalkozik a borostaja formajaval, mint egy normalis no a hajaval egy honapban es egyszeruen imadja magat, mert annyira jo csavo."


Ezek alapján akkor nekem legalább 40-50 matchemnek kellene lennie.


Már amennyiben az öltözködés alatt nem a félmillió értékű márkás ruhadarabokat érted, hanem elég az átlagos, farmer, póló, sportcipő és hasonlók.


"egy-ket golddigger kivetelevel szerintem senkit nem fog erdekelni, hogy te most a gorog tengerparton vagy floridaban pozolsz."


Nézelődj marketingpszichológia témakörben. Nem tudatosan fogsz golddiggerkedni, hanem egyszerűen vonzóbbá válik a szemedben és nagyobb eséllyel húzod jobbra. A reklámok sem terméket hirdetnek, hanem életérzést. Ezért sikeres évtizedek óta rengeteg világmárka is.


Illetve nem mindegy, hogy 5 fogatlan Bélát húztál már balra, mire bedobja neked az átlagsrácot vagy 5 ilyen profi fotón lévő díszpintyet húztál jobbra és utána dobja be neked az átlag srácot.


Nem tudom egyébként hány éves vagy, de ha 30-hoz közel (vagy fölötte), akkor egy kis teszt: [link]


gondolom gyerek vagy fiatalkorodból nem ilyen pixeles fosra emlékszel, hanem igazi játékélményre. Csak ma már ahhoz van hozzászokva a szemed, hogy még a telefonod képernyője is fullHD. Vagy játssz le egy DVD-t a 4K TV-n, ami a maga idejében tűéles csodának tűnt a VHS után.


"egyszeruen elkepzelhetetlen, hogy valakinek kortol, testalkattol, kinezettol, stilustol fuggetlenul TELJESEN MINDEGY, kibe teszi bele. kb megolnem magam, ha ferfi lennek es ennyire nem valogathatnek."


Hát pedig sajnos ez a szomorú valóság. Társkeresőn meg abszolút, ott csak az előbb vázolt életművészek tudnak válogatni, a többiek örülnek néhány matchnek, amiből a fele visszaír, a felének a felénél nem hal el a beszélgetés és annak a felével talán még egy személyes találkozót is össze lehet hozni.

2020. dec. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:

Szerintem meg a férfiaknak azt kéne csinálni, hogy megkeresik önmagukat. És utána lesz annyi önbecsülésük, hogy magukhoz illő nőt keresnek.


Mert ha most azt írom, hogy szerintem az ing (Tesco-s is) meg a sima férficipő (Deichmann-os vagy olcsóbb) sokkal jobban néz ki, mint a póló meg a sportcipő? Akkor nem azt akarom, hogy a férfi elmenjen új ruhákat venni, mert neki mindegy, mit hord, csak lásson már pinát, hanem azt akarom, hogy mondja azt, hogy akkor nem egymást keressük.

2020. dec. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
74%
Írhatsz itt nekik akármit, akkor is a szétfilterezett képű cicababákra fognak hajtani. "Átlag" nő az arra jó, hogy legyen kibe belekötni meg kritizálni. Vagy ingyenes lelkisegély szolgálatnak. Komoly kapcsolatra max egy 50-60 éves pasasnak kellenél, aki meg az apád lehetne korban és kinézetre is. 30 év felett már kb semminek se neveznek, 40 felett meg láthatatlan vagy. Nem hinném, hogy egy átlag férfi rosszabb helyzetben lenne.
2020. dec. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
49%

"Akkor nem azt akarom, hogy a férfi elmenjen új ruhákat venni, mert neki mindegy, mit hord, csak lásson már pinát, hanem azt akarom, hogy mondja azt, hogy akkor nem egymást keressük."


Igen, mert magad is tisztában vagy vele, mennyire felszínes indok alapján utasítanád el az adott férfit a bőség zavarában és kényelmes, ha a felelősséget át tudod hárítani rá, hogy ő mondja ki a végső szót.


És iszonyúan frusztrál, hogy egyre több férfi nem megy bele ebbe a játékba és folyton visszadobja a labdát, így kellett találni valami "ha van rajta sapka, ha nincs" logikát és rásütni minden ilyen szituációra, hogy a férfi nem elég határozott.


Közben meg csak arról van szó, hogy az öltözködés nála annyira sokadrangú és funkcionális dolog, hogy ha CSAK ennyin múlik egy kapcsolat, akkor ne ő legyen az akadálya.


Egyébként is van annyi apró banánhéj, amin elcsúszhat egy kapcsolat, hogy nem gyártok magamnak feleslegesen még többet.


Vannak dolgaim, amikből nem engedek nemhogy egy nőnek, de még egy elnyomó diktatórikus karhatalom ellen is kiállnék az igazamért, ennyire vagyok "határozatlan" férfi...


De ami sokadrangú dolog SZÁMOMRA, abból miért ne engedjek? Hogy fenntartsam a kamu-határozottság látszatát?


Ahány ember, annyi fontossági sorrend.


#24: Pedig egy átlag férfi ennél sokkal, de sokkal rosszabb helyzetben van. Te pedig erősen túlzol. Ilyen csak a gyakori világában van, hogy fikázzák a 30 éves nőket. A társkeresőkön 20-30 közötti srácok simán jobbra húzogatnak még 50-es nőket is.

2020. dec. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%

24: Átlag férfi (aki nem csak dugni akar, van legalább egy diplomája, nem folyik/csontkollekció mert valamennyire igyekszik sportolni, átlagfizut keres)

4-5 matchet kap finoman szólva nem túl szép nőktől évente(!!), akik nem hajlandóak reagálni, amikor ír nekik. Ez miben jobb az általad leírtaktól?

2020. dec. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

lehet, hogy ti megsem ‘atlag ferfiak’ vagytok, hanem atlag alattiak csak tul sokat hisztek magatokrol? elkepzelni nem tudom, hogy egy normalis, nem ronda, nem elhizott ferfinek, aki esetleg ir par szimpatikus sort magarol, evi 5–6 matche legyen csak. vagy akkor rossz noket huztok jobbra. nem hibaztatom a ferfiakat, ha minden kikent szuper alaku csinos not jobbra huznak, de mi van az ‘atlagos’ nokkel? ha egy ilyen insta cicababa utan feldob egy egyazerubb lanyt, aki nem csunya, de nincs kint mindene es nem a smink/fodrasz/edzoterem haromszogeben eli az eletet, vele mi lesz, kiX-elitek?


22: latatlanban nem lehet megmondani, miert huznak ilyen kevesen jobbra. az is lehet, amit fentebb irtam, hogy megsem atlag vagy, illetve te huzol rossz noket jobbra (bar remlik valami minenki jobbra megy modszer). lehet egyszeruen csak nem vagy szimpatikus valamiert, nekem is volt mar olyan, hogy balra huztam valakit, mert egyszeruem unszimpi volt az egesz feje, kisugarzasa.


ha akasrzs, kuldhetsz kepet, amivel fent vagy tinderen + - leirasod es megmondom, higy szerintem mi lehet a baj. persze ez egy velemeny, az osszes no neveben nem beszelhetek, de azert nagyreszt hasonloan jar az agyunk (mar a normalisabbakk).

2020. dec. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:

#27 pont ezért jobb mérőszám az, hogy hányan likeoltak téged, mint h hány matched volt...


Egyszer lekértem a statisztikámat, a lányok 2/3-át húztam jobbra, ebben volt pár mindenkit jobbra nap is, de töbségében azért ezt a számot válogatás alapján húztam be

(kieg.: 1. szerintem kimondottan sok szép csaj van, és sok van Tinderen is

2. habár kapcsolatot keresek, olyanokat is jobbra húztam akik csak rövidebb kalandra érdekeltek)

2020. dec. 29. 09:34
 29/40 anonim ***** válasza:
60%
Az a leírás illik rám, amit az előző kommentelő úgy fogalmazott meg, hogy nem vagyok csúnya, adok magamra, de azért nem a fodrász/edzőterem stb tölti ki az életem. Huszonévesen(!) alig húztak jobbra Tinderen, aki megtette, azzal matcheltem is, hogy legalább beszéljek ott valakivel. Na, ezek voltak a nős, kisgyerekes, vagy 20+ évekkel idősebb vagy csak szexre hajtó vagy az ország másik felében lakó férfiak. Egyébként nem szidom konkrétan a Tindert, mert a többi úgynevezett társkeresőn is ugyanezt tapasztaltam. Nem kevés időt adtam a dolognak, összesen két évet, aztán töröltem magam róluk. Igaziból nem mondanám, hogy rosszabb, mint a személyes ismerkedés, mert egyik se működik normálisan.
2020. dec. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 VincentLaw ***** válasza:

#26


Én is átlagosnak tartom magam, sőt a felsoroltak közül rám is jellemző, hogy nem csak dugni akarnék, van diplomám, nem vagyok folyó/csontkollekció. Kb ugyan azt tapasztalom, hogy alig van match (nem csak tinderen), és az is olyanokkal, akikbe 3szor beleférnék, ha megennének, idősebbek, vagy akiknek már van gyerekük.


#27

Itt egy kép rólam tinderről. Mindig lepontoztatom a képeimet photofeeleren, mielőtt feltennék valamit, ennek 7,8 as az értékelése (30 db értékelés alapján). Úgy gondolom, hogy az nem rossz, de ennek ellenére lényegében láthatatlan vagyok a társkereső platformokon. De aztán lehet, hogy a 8, vagy feletti érték számít az átlagosnak a nők körében, mert akkor igazad van, és átlag alatti vagyok.


[link]

2020. dec. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!