Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők! Mit jelent, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Mit jelent, ha egy idő után nem írtok vissza?

Figyelt kérdés

Már nem először tapasztalom, hogy egy nagyon szimpatikus lány, akivel Messengeren beszélgetek, először nagyon lelkesen, kedvesen válaszol, kérdez vissza, érdeklődik felőlem. Ez megy egy ideig, aztán egyszer csak egyáltalán nem válaszol, vagy meg sem nézi az utolsó üzeneteimet.

Ilyet miért csináltok? Ez lekoptatás akar lenni, vagy egyszerű feledékenység, érdektelenség?



2020. nov. 6. 21:17
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

erről szól az ismerkedés. megismert belőled annyit, amennyiből már tudja, hogy nem érdekled. mivel nem volt köztetek semmi, milyen alapon szakítson?

vagy mit írjon? "nem vagyok rád kíváncsi, szállj le rólam?" ez jól esne?

mit szeretnél, mit mondjon, miért nem elég jelzés neked, ha nem válaszolnak?

egy sima netes csevegés után ne várjál hivatalos szakítást.

Amúgy férfiak is ugyanígy koptatják le a nőket. Nem egyszer megtörtént velem. Na és. Elkönyveltem próbálkozásnak, és mentem tovább. Ilyen az élet, el kell fogadni.

2020. nov. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

#13: Ez nem egyedi történet, sajnos. Itt elég sok defektes csaj van, az még a jobbik eset, ha egyáltalán eljuttok odáig, hogy máshol is beszélgessetek. De a többséggel még idáig sem lehet eljutni.


Ez így igaz. Még ha be is jössz neki, akkor sem akar megismerni. Sokszor jártam így, hogy írta, hogy wow, nagyon bejössz. Másnap meg már vissza sem írt többé, pedig 2 napig jól elvoltunk. Beteg az összes nő.

2020. nov. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Az a baj ez a netes ismerkedés ördögi kör, 100 ból 1 nek jön össze. Az a baj, ha bent ragadsz ebben, akkor egyedül fogsz maradni, mint én. 5 éve volt az utolsó kapcsolatom, már 36 vagyok és kedzek kifutni az iődőből. Közben a neten vagy 30 szor beszélgettem így nőkkel, h tök jól elvoltunk, aztán egyszer csak az ő részükről megszűnt az érdeklődés, nem válaszoltak. Élőben meg nem szeretek ismerkedni, így keletkeznek az agglegények.
2020. nov. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!