Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők! Mit jelent, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Mit jelent, ha egy idő után nem írtok vissza?

Figyelt kérdés

Már nem először tapasztalom, hogy egy nagyon szimpatikus lány, akivel Messengeren beszélgetek, először nagyon lelkesen, kedvesen válaszol, kérdez vissza, érdeklődik felőlem. Ez megy egy ideig, aztán egyszer csak egyáltalán nem válaszol, vagy meg sem nézi az utolsó üzeneteimet.

Ilyet miért csináltok? Ez lekoptatás akar lenni, vagy egyszerű feledékenység, érdektelenség?



2020. nov. 6. 21:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
Sajna megunt,jött egy másik.
2020. nov. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%

Egyrészt a messenger nem társkereső.

Másrészt ha rámír egy pasi aki nekem tetszik és én ennek nyilván örülök akkor nem fogom elfelejteni tehát igen lekoptatás.


Hogy mások miért csinalják? Nemtudom.


Én akkor csináltam ilyet de tinderen (nem sokszor 1-2 alkalommal) amikor vagy nem tudtam egyszerűen mit vissaírni mert olyan volt a beszélgetés (ez a ritkább) vagy akkor (na és ez a gyakoribb) amikor valami olyat írt a pasi amivel nagyon elvágta magát nálam. Lehet ez nagyon gáz nyomulós szöveg, nagy alpári vicc. Valami ami kiverte kicsit a biztosítékot és kész elvágta magát nálam.

2020. nov. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%
Érdektelenség. Ha érdekled akkor folyton írni, csacsogni fog.
2020. nov. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
27%
Na, ezért nem írogatunk senkinek hetekig...
2020. nov. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
"Egyrészt a messenger nem társkereső." Alapvetően egyébként nem is arról van szó. Mármint az illető egy ismerősöm, és való igaz, hogy én ismerkedni szeretnék vele a messengeren (mivel élőben alapvetően nem találkozunk), de odáig nem is jutunk el, mert nagyon jól elbeszélgetünk általános témákról, meg hogy kivel mi újság, de aztán egyszer csak nem ír vissza, nem válaszol a kérdésemre, így odáig sem jutottunk el, hogy személyes találkozóra hívjam.
2020. nov. 6. 21:28
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ertem. Nos ez esetben is csak ismételni tudom önmagam. Sok oka lehet, en csak a sajá indokaimat tudom felhozni.
2020. nov. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
62%

Kimerült a társalgási témakör.

Nincs miről beszélgetnie.

Nem tudsz újat nyújtani.

2020. nov. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Megunt. N
2020. nov. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Tanácsom, mint nő: akkor épp unta magát, ráért veled beszélgetni, de már akkor tudta jól, hogy nem akar semmit. Aznapra/pár napra jó unaloműző voltál, de többre nem akart. ne keresd a miérteket vagy azt, hogy mit rontottál el. Elárulom, semmit. Te tökéletes leszel másvalakinek, nem neki. Nem mindenki párkeresésből cseveg vagy épp adja alád a lovad, csupán azért mert az jól esik neki, mert: nincs túl nagy önbizalma, az esik jól neki....

Tényleg: engedd el az ilyet, könyveld el magadban, hogy ilyen is van mindkét nemben. Ha valaki érdekéődő, az még nem garancia semmire.

De! Ha sokadik randi után is keres, az az, ami jelent valamit. A többi nem!

2020. nov. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
49%
azt jelenti hogy egy gerinctelen patkány.
2020. nov. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!