Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ti internetes társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti internetes társkeresőn milyen típusú férfiaknak írtok vissza?

Figyelt kérdés
Mivel itt a külső számít érdekelne, hogy milyen képet feltevú fiúk jönnek be nektek ált,ill mit ír magáról.
2017. febr. 9. 23:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%
Csak olyannak írok vissza, akinek van legalább három képe, amiből egy közeli. Nincs helyesírási hibája és nem úgy kezdi a levelet, hogy csá, 18/4 a méretem, ismerkedünk?
2017. febr. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

1. Legyen több képe


2. Legyen képe közelebbi az arcáról és legyen egész testes képe is


3. Én sem vagyok picike lány (174 cm), úgyhogy emiatt nem árt ha legalább 180 körül van a srác is


4. Alkatra, arcra tetszik nekem


5. Nem béna filmekre emlékeztető, idióta, gagyi szövege van, amitől szinte én érzem magam kínosan


6. Se a bemutatkozásában, se az első néhány üzenetváltás alatt nem tesz szexuális utalásokat.


---


Ezek alap dolgoknak tűnnek, de nem is hinnéd mennyi férfi nem tudja megugrani ezt az alap szintet sem.

2017. febr. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Azt értem,hogy legyen minimum 3 képe,meg hasonlók,de hiába rak fel 3 képet egy csúnyább srác annak nem írtok. Tehát az a kérdés még,milyen kinézetű, típusú srácoknak szoktatok írn.?
2017. febr. 10. 00:56
 4/16 anonim ***** válasza:

3:

"Annak nem írtok..."


MI VAN? Alapból mindig a férfi ír a nőnek először és nem fordítva.

2017. febr. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Visszaírni szoktál?
2017. febr. 10. 01:54
 6/16 anonim ***** válasza:
10-ből 7 lánynak nem írok vissza tinderen. Pedig férfi vagyok... Most akkor hogy van ez? :S
2017. febr. 10. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

6: úgy, hogy hülye vagy. Minek húzod be őket, ha aztán nem akarsz nekik válaszolni? Pont arra lett kitalálva, hogy csak azok tudjanak írni egymásnak, akik mindketten akarnak, de a sok gyökér persze ezt is elrontja.


2: alap dolgok? Azt vágod, hogy a magasság meg hogy tetszik-e neked rohadtul nem rajta múlik?

2017. febr. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mar az jo, ha nem hasznal roviditest, es tisztaban van vele, hova kell vesszo.
2017. febr. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Online ismerkedéssel az a baj, hogy a személyiség háttérbe húzódik, és elsődlegesé válik a külalak. (képek) Mondjuk a lusta férfiaknak kitűnő találmány.


Ismerek olyan férfit is, aki a társkeresőket lényegében nő-szimulátornak tartja, ahol kommunikációs módokat próbál.


Teljesen más érzés, ha élőben/személyesen. Itt indul el a kémia. :) Itt lehet igazán érezni a dominanciát, zergéseket, hangtónusokat.

2017. febr. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"2: alap dolgok? Azt vágod, hogy a magasság meg hogy tetszik-e neked rohadtul nem rajta múlik?"


Es? Ha genetikailag dagadt, csunya a pofija, es meg buta is, adjak neki egy eselyt, mert nem rajta mulott?

2017. febr. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!