Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ti internetes társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti internetes társkeresőn milyen típusú férfiaknak írtok vissza?

Figyelt kérdés
Mivel itt a külső számít érdekelne, hogy milyen képet feltevú fiúk jönnek be nektek ált,ill mit ír magáról.
2017. febr. 9. 23:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én csak olyannak írok vissza, akinek az adatlapján lévő bemutatkozó szövegében és az üzenetében nincsenek helyesírási hibák, illetve nem csak annyit írt, hogy "Szia, van kedved ismerkedni?", hanem azért ennél kicsit többet.


Nyilván a kinézet is számít azért, aki egyáltalán nem tetszik a képek alapján, annak nem írok, de akinek nincs kint képe, viszont a bemutatkozó szövege meg az üzenete alapján szimpatikusnak találom, akkor neki szívesen visszaírok.


21 éves vagyok, így ha 30 felettiek írnak, nekik sem írok vissza, vagyis ha amúgy szimpatikus, akkor megírom neki, hogy bocsi, de fiatalabb korosztályban keresek párt.

2017. febr. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
#6 neharagudj, az ilyen "szijamizu" szintü üzenetek valahogy teljesen leamortizálnak.
2017. febr. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Mi az a több,amit írjanak.pl? Én se láttam sok lány oldalán sokszöveget,sőt van,amikof jól néz ki csakfotót rak fel aztán annyi.
2017. febr. 10. 17:30
 14/16 anonim ***** válasza:

Elmondom, hogy mit írt a barátom nekem, akivel aztán összejöttem társkeresőről:


"Szia! Hadd találjam ki, a munkád során biztos emberekkel foglalkozol :) "


Ennyi. Nem kell túlgondolni azt, hogy hogyan kell elkezdeni egy beszélgetést

2017. febr. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Semmi különlegeset nem várom sem mástól, sem magamtól, mikor beszélgetni kezdek valakivel.

Egyszerűen valamilyen módon vicces/érdekes/különleges legyen.

Az akár egy tipik angol f***ságban is megnyilvánulhat: "Ha lehetnél, milyen konyhai segédeszköz lennél?" - Mosógép, mert így legalább benedvesíthetem a bugyidat (angliában a mosógép többnyire a konyhában van)", vagy valami hasonló.

2017. febr. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

# 10: nem, ilyet senki nem mondott. Csupán arról van szó, hogy ne nevezz "alapdolognak" olyat, amire az embernek nincs ráhatása, mert ezzel azt üzened, hogy az ő hibája, hogy miért nőtt szándékosan alacsonyra. És ha azt hiszed, hogy tényleg az ő hibája, akkor nagyon nagyon buta vagy. Mondd azt, hogy számodra fontos dolog, és nem kívánsz vele ismerkedni, de ne nézd már le azt, aki egy tőle független dologban nem felel meg neked. Ez amúgy annyira jellemző a nők egy részére... Bezzeg ha én azt mondanám, hogy nálam alap a C-s kosárméret a lánynál, én lennék az antikrisztus.


# 14: a barátod, persze. És pont hatalmas véletlen, hogy itt szokta írni valamelyik jobb sorsra hivatott harcos pontosan ugyanezt a szöveget pontosan ugyanezzel a százalékkal, hogy ő szokta írni a lányoknak.

De legalább azt megtanultad, hogy nem "hagy találjam ki", hanem "hadd találjam ki".

http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__egyeb-ker..

2017. febr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!