Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ti társkeresőn kinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti társkeresőn kinek írtok vissza?

Figyelt kérdés
Általában teljesen mindegy mit írok, küldök képet vagy nem, 20 vagy 40 éves a csaj szinte biztos hogy nem válaszol.

2017. nov. 5. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Nem nézel ki elég jól, egyértelműen ez a gond. A nőket ezen kívül nem sok minden érdekli egy férfiben. Illetve ami igen, az is erre épül, tehát ez axióma.


A társkeresőn a sikerrátád amúgy nagyjából 10-ed, 100-ad az offline világhoz képest. Az ilyen oldalakon az összes dagadt, igénytelen, ronda nő is királylányként éldegél, elvégre minden nap regisztrál új férfi és ír nekik is dögivel.


Ha válaszokat akarsz, rakjál fel kamu képet, lehetőleg olyat ahol valami magas, izmos, jóképű alfa valami merci előtt pozól, írjál valami flegma, goromba beképzelt szöveget és láss csodát jönnek majd a válaszok, sőt lesznek olyan nők akik maguktól írnak rád.


"Szia lehetne egy kérdésem, láttam az adatlapodon hogy..."

Onnan tudom, hogy velem ez már többször megtörtént.

2017. nov. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%

Kinek írok vissza?

Rövid válasz: Annak aki ír.

Hosszú válasz: Velem is megesett, hogy olyan dolgokat írtak első pár üzenetváltás után ami nagyon nem tetszett és akkor is megírtam, hogy "bocsi ez így nem lesz jó" Olyan is volt, hogy a sráccal semmi baj nem volt, csak nagyon nem vágta a poénjaimat. Mindent komolyan vett és neki is elmondtam, hogy ne haragudjon, nem vagyunk egy hullámhosszon.

Én lányként mindig a női felet védem valamiért mikor panaszkodik egy haverom vagy ilyesmi :D de most hidd el nekem, hogy nem a te hibád, mert szerintem alapvető dolog, hogy ha valaki veszi a bátorságot és ír, akkor megtiszteljük azzal, hogy válaszolunk neki.

2017. nov. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
82%

Arra, hogy "Szia", visszaírok, de csak egy sziát. :D

De mikor valaki rázendít erre a mizu, hogy telik a napod, mesélj valamit magadról szarságra, akkor az felejtős. Egyszerűen érzem, hogy abból nem lesz jó beszélgetés, mert tudom magamról, hogy én ekkora szarokkal nem égetném magam a másik előtt, aki ráadásul érdekel is elvileg.

Szeretem, ha valakinek van agya, azt mégjobban, ha használja. Van kinn kép, van rajta kiskutya, sport, rajz, ott a leírás minden lényegesebb infóval, van egy kis szöveg is, hogy mit keresek ott, meg valami, amire bőven lehet reagálni. Komolyan fogyatékosnak kell lenni, hogy valaki ebből ne szüljön ki valami személyre szabottat. De nem ez történik, bäsznak rá, hogy mi van ott, megkérdezi a suttyója, hogy mivel foglalkozom, mikor ott virít az orra előtt. Elhiszem, hogy sokan nem adnak meg semmit, meg van 6 szelfijük ugyanazzal a fejjel, de szerintem joggal vagyok felháborodva ezen a mérhetetlen felületességen. És joggal nem írok vagy küldök el valakit a francba, mikor még van pofája engem kioktatni, hogy én sem tudnék mit írni neki... Aztán mikor megfogalmazok neki egy 5 soros, korrekt üzenetet a profilja alapján, akkor megy a "jolvan de akkoris"...

2017. nov. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!