Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fizetős társkeresőn nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fizetős társkeresőn nagyobb eséllyel írnak-e vissza nők, mint ingyenesen?

Figyelt kérdés
2017. jún. 2. 14:59
1 2
 1/14 Lazy Lover ***** válasza:
a netes társkereső 1 rakás kaka! inkább élőbe ismerkedj
2017. jún. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Felejtsd el, az csak a reklám. A netes párkeresés a profitról szól. A te reményeidből élnek, húznak hasznot.


Ha valakinek, vagy valakiknek jót akarok, azt önszántamból teszem. Ha pénzhez akarok jutni, majd azt hazudom, hogy csak jót akarok, mert a boldogságod a legfontosabb.


30/F

2017. jún. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem gondolnám, hogy lehúzás. Azért, mert fizetsz x ezer forintot kapsz is valamit. Pl nincs tele kamu profilokkal és nincs unatkozó ember fent, aki mindenkire ráír. Ha fizetős, akkor csak olyan fog kiadni érte pénzt, aki komolyan gondolja. Van pár ismerősöm, akik ott ismerkedtek meg a párjukkal és köszönik szépen, nagyon jól megvannak. Ez is csak egy lehetőség az ismerkedésre.
2017. jún. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Pontosan mit is kapsz? Megmondom, ne szarj be. SEMMIT!


Ígéretet, meg bíztatást. Azon kívül lóf.szt a valagadba, meg köszönik a lóvét.


30/F

2017. jún. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem, mert ott viszont az üzemeltetők hoznak létre kamu profilokat, meg az elhagyott profilok sem biztos, hogy törlődnek.
2017. jún. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Sokkal jobban jársz, ha azon a pénzen veszel egy fagyit, és sétálgatsz, meg bámészkodsz. Hamarabb megszólítanak, vagy te valakit, mint a hálón.
2017. jún. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Eh, ez a baj... egyrészről nyilván aki fizet a szolgáltatásért, az valószínűleg komolyan is gondolja, talán több a motivációja arra, hogy valóban ismerkedjen is, és ne csak örüljön magának. Másrészről viszont semmi nem garantálja, hogy az én rusnya pofámon ez segítene.


Ingyenes társkeresőn eddig 18/0 a válaszarányom, és el is fogytak azok a nők, akik nem az ország másik felén élnek, nem egy fejjel magasabbak nálam, nem kétszer olyan nehezek, mint én, tudnak helyesen írni és nem dohányoznak, magyarán MINDENKINÉL próbálkoztam, akivel legalább egy minimális esélyt láttam volna, hogy legyen valami. Társaságba nem járok, a ~4 fős baráti körömből gyakorlatilag senki nem jár társaságba (aki mégis, annak belterjes a haversága és annak 95%-a férfi), amikor meg munkahelyen bepróbálkoztam valakinél, annak minden alkalommal barátzóna lett a vége. Ha pedig barátnak jó lettem volna, akkor valszeg nem a személyemmel van a baj.


Ez a fagyis ötlet mondjuk... heh, nem is hülyeség. :D Csak hát ha én odamegyek valakihez, 100-ból 99 nőnek lesz valakije. Vagy azt hazudja. A maradék egy meg szintén barátnak fog hinni.

2017. jún. 2. 17:12
 8/14 anonim ***** válasza:
A társkereső oldalakra szánt pénzt inkább sörözd el a haverokkal! Hidd el jobban jársz! Annak idején voltam egy fizetős társkeresőn, találkozások összejöttek ugyan, de folytatás nem lett, meg azok a találkozások is felértek egy időpocsékolással.
2017. jún. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Van egy két jobb "fizetős" társkereső, csak ott a "randit" kell megfizetni. De a szex garantált :)
2017. jún. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#1 áruld már el, hogy hol ismerkedjen élőben az ember?



kérdező: nem, ha fizetsz az még nem garancia a visszaírásra.

2017. jún. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!