Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fizetős társkeresőn nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fizetős társkeresőn nagyobb eséllyel írnak-e vissza nők, mint ingyenesen?

Figyelt kérdés
2017. jún. 2. 14:59
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

@8

Jó, hát a találkozás már több lenne, mint a válasz nélküli leveleim, amiket akár egy mezőn kiabálva fel is olvashatnék és annak is ugyanannyi értelme lenne, mint ennek.


@9

Gondoltam már erre egyébként, most már annyira feladtam az egészet. Ha elveszteném a szüzességemet, legalább önbizalmam lenne, mert egy teherrel kevesebb.


@10

Nem is a garancia itt a lényeg (bár sikerült a kommentemben pont ezt a szót használnom), hanem az esélynövelés. Nagy számok törvénye alapján amúgy is illene mondjuk 50-ből 1 választ kapni ingyenesen is, de ez a 2%-os esély szerintem ugrásszerűen megnőne fizetősön.

2017. jún. 2. 20:31
 12/14 anonim ***** válasza:
Igen, nagyobb eséllyel írnak vissza a "nők", hiszen ott van pénz a kamuprofilokat működtető botokra, és animátorokra... De igaz társkereső nő szinte esélytelen hogy visszaírjon, mert olyan ott nemnagyon van...
2017. júl. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én többször fizettem elő társkeresőre, sőt azért is fizettem külön még, hogy ki is emeljenek, a nők ugyanúgy lexartak.


Most egy társkeresőre sikerült magamról egy előnyösebb képet feltölteni, nah itt már ,,előbbre" jutottam, 2 nő MAGÁTÓL rám írt, nem nekem kellett kezdeményezni. Tehát csak a KÜLSŐ számít.

Jó, nem azt mondom, bárki csinálhat magának előnyösebb arcot (pl. új stílusú haj, stb.).


Viszont ismerkedésre inkább javaslom ezt az oldalt, itt eddig több sikerem volt.

2017. júl. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Igen, amikor minden nő azzal indít, hogy "nem ismerkedek itt", illetve csak olyan írnak, akik már foglaltak, akkor aztán tényleg egyszerű itt ismerkedni. Vagyis lett rá lehetőségem egyszer, de köszi, belőle nem kérek. Hihetetlen, hogy ennyire csak a külső számítson.


Gondolkodok azon, hogy csinálok olyan képet, ami a mainstream elgondolás szerint vonzó lehet a nőknek (elegáns farmer betűrt inggel, valami mainstream közterületen), ami egyértelműen kamu lesz, mert rohadtul nem az én műfajom az extrovertáltság (az épület meg az emberek azt sugallnák), de ha ez kell, akkor nekem mindegy, legalább randiig eljutok életemben először.

2017. júl. 21. 08:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!