Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a jó csajok sosem néznek vissza társkeresőn?

Figyelt kérdés
Az átlagost megnézem, visszanézni az adatlapomat és lehet ír is, de a bombák soha... Miért? Másnak sem?
2017. jún. 11. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
A bombák a beetetés.
2017. jún. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet más az ízlése, nem biztos, hogy tetszel neki.
2017. jún. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1. A társkereső a nőknek akár csinos, akár bombázó, akár átlag nekik csak ego növelésről szól az egész, vagy esetleg ha 10 ből egy normális használó akad akárhogy is néz ki annyi levelet kap már szinte órákon belül hogy örül ha 3 levélre tud válaszolni és általában már az első három felhasználó elvonja a figyelmét annyira hogy a többivel nem foglalkozik.

2. Az is megesik hogy annyira sokat hisznek magukról hogy csak annak az adatlapját nézik meg aki profilképről szimpatikus számukra, és nagyon is válogatnak.

3. Én tettem egy próbát hogy egy jóképű srác profilképét tettem ki úgy hogy ő bele egyezett mivel a legjobb barátomról van szó, és ő mondta hogy tegyünk erre egy próbát, és nem azért mondom akkor 2 hétig egy üzenetet sem írtam csak profilokat látogattam és majdnem mindegyik meglátogatott illetve négyen írtak is nekem.

Amikor én írtam üzeneteket a lányoknak érdekes módon mindegyikre kaptam választ!

Másik regisztrációval a saját profilképemmel írtam ugyan annak a lánynak aki nekem azt írta hogy mindenkinek vissza ír 2 napon belül, és nem írt vissza, sőt haver profilképes profilján pedig továbbra is írt nekem és egy beszélgetés során kérdeztem tőle hogy írnak-e még neki és akkor mondta hogy írnak és írt neki egy srác alami ocsmány képpel amit már profilján látott hogy ronda, végig sem olvasta hanem törölte, és mondta hogy ő nála alap hogy valaki jól nézzen ki, ha nem néz ki jól akkor hiába értékes a belsője neki még az sem érdeke hogy pénzes tag legyen inkább jár egy csóró jóképűvel mint egy gazdag ronda sráccal.


Na ezek után ennyit ezekről a társkeresős nőkről. Férfiak többsége aki már vég elkeseredésében próbálkozik ott vagy azért mert nincs ideje eljárni sehova annak aki nem néz ki jól ESÉLYT nem adnak neki.


Nekem eddig egyedül a Twoo az ami annyira bejött hogy ott legalább a csinos, szép lányok is meglátogattak és vissza is írtak, még ha ne is volt tartalmas beszélgetés, normálisan válaszoltak és ha nem kellettem normális választ adtak hogy miért nem. Na ezeket a lányokat, nőket tisztelem mert normálisak.

2017. jún. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azért, mert te is átlagos vagy, csak sokkal jobbat akarsz.

A bombanőnek nem te fogsz kelleni.

2017. jún. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mert naponta 150 levelet kapnak hozzád hasonlóaktól.
2017. jún. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

azért mert a "bombák" nem tárkeresés céljából vannak fent az ilyen oldalakon, hanem csak ego fényezés miatt.

jó pár ilyen csajt ismerek (barátnőm barátnői), ki is szokták beszélni a férfiakat keményen, hogy milyen lúzerek, stb.

elég gáz dolog egyébként...

2017. jún. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Most komolyan, ha neked ír egy csaj, aki nem tetszik külsőre akkor vissza írsz neki?

A "bombáknak ír 10-15 srác egy nap, nyílván válogat ha van lehetősége, valószínűleg ha lenne lehetőséged te is válogatnál... nem értem a kérdést.

(l/19)

2017. jún. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert az ősszes nő bunkó.
2017. jún. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te írsz az átlagosnak? Elfogadnád az átlagosat? Bele tudnál szeretni az átlagosba? Ha igen, akkor ne érdekeljenek a bombanők. :) Én sem fogok soha modell fiúval járni, de kb. 16 éves korom óta nem is akarok. Átlagos lány vagyok, átlagos fiút szeretnék :) Én visszaírok mindenkinek, aki bejön külsőre is. Igen, a külső az első, ami megfog. Ha már ismerek valakit egy ideje és csúnya de belészeretek akkor összejövök vele. De egy társkeresőn hadd válasszak már olyat aki nem taszít, kösz. :D
2017. jún. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!