Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok érdekelne, tinderen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok érdekelne, tinderen kiket húztok jobbra, kinek írtok vissza - főleg Budapest és környéke?

Figyelt kérdés

Szóval egy ideje már szakítottunk a volt barátnőmmel, és hát elkezdtem megint a tindert (az előzőt is onnan ismertem meg) szóval kiket húztok jobbra? Kiknek írtok vissza? mivel szoktak kezdeni nálatok ami jópofa és visszaírtok neki ? Nyilván a lányok 90% nak nincs semmi kiírva , úgy nehéz valami frappánsat írni (az amúgy is kevés matchből ) Nem mondanám magam az ördög bal kezének , előfordult már, hogy valakivel matcheltem, ő azt gondolta majd összeveszünk és unmatchel úgyis, aztán a végén ő vette fel engem facebookon, csak kár hogy elutazik külföldre egy darabig , szóval azért tudok beszélni is , mégse találok senkit tinderen :S Ok a rinocéroszoktól tekintsünk el, aki ilyen fiatalon ilyen dagi, az nem is egészséges, én se vagyok tökéletes, de azért megvannak a határok. Ha valakit érdekel tudok képet küldeni esetleg további fejtegetésbe is belemehetünk :) Ja és egyébként nem a rövidtávú dolgokra hajtok, és így se jön össze mostanában.


28 F


2018. szept. 22. 20:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Amikor fent voltam tinderen, akkor a szamomra jokepu pasikat huztam jobbra.

Vagyis nem olyan kepek, ahol alig latszik, mert tavol van.

Nem olyanok aki odarakja, hogy 35 es 55-nek nez ki.

Klisek, mint tigris simogatas, Eiffel torony a mutatoujj alatt NEM.


kb 20-bol egy pasinak volt elonyos kepe.

Mindegyik match volt, de kb 10 matchbol egy irt ram annyit, hogy hello, ugyhogy gyakorlatilag senkivel se beszeltem tinderen.

2018. szept. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!