Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok, lányok mi zajlik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tirb84 kérdése:

Csajok, lányok mi zajlik a fejetekben miert nem irtok vissza, hogyha feltesznek nektek egy kerdest?

Figyelt kérdés
Ha nektek szimpatikus valaki,es odamentek hozza egyszer-ketszer beszelgetni es ő bejelol az ismert kozossegi oldalon,visszajelolitek,ratok ir elolvassatok de nem irtok vissza az miert van? De ti kezdemenyeztetek... Egy egyszeru barati lazulos iszogatasra hivtam meg a lanyt,hogy meg veletlenul se legyen randi kinezete,elolvasta majdnem azonnal amit irtam neki de nem bir valaszolni. Miert? Egyszerüen nem tudok kiigazodni a mostani lányokon. Miert nem lehet korrekt igen vagy nemet mondani...?
2019. aug. 9. 18:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Jesszus, mert valaki 1-2x szívesen beszélget veled, még nem akar tőled semmi mást.
2019. aug. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Én visszaírok! 😌
2019. aug. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

1-2 beszélgetés után NE jelöljön be sehol.


Lehet azt se tudja ki vagy.

2019. aug. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem azt irtam,hogy a kezet kertem meg,hanem hogy meghivtam egy italra kicsit lazulni,vagy tovabb vinni a beszelgetest. A kerdes pedig az volt,hogy miert nem lehet egy egyszeru normalis kerdesre reagalni,ha valakinek nem tunne fel. Ja es nyilvan,ha valakit nem ismerek nem jelolom vissza.
2019. aug. 9. 18:55
 5/14 anonim ***** válasza:
A nagy számok törvénye miatt. És srác vagyok, fent vagyok Tinderen, az elején még válaszolgattam a levelekre, de már nem. Túl sok jön egyszerűen. Na most gondold el ugyanezt a nők oldalaláról: ők 100x annyi levelet kapnak. Persze hogy nem válaszolnak. Nekik is 24 órából áll a napjuk :D
2019. aug. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Egy szimpla nem leírása nem hinném, hogy olyan sok időt venne igénybe.
2019. aug. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Aswad05


En is igy gondolom,es mivel kb. haromszor beszeltunk nem vagyunk olyan"viszonyban",sőt igazabol semmilyenben sem,hogy nekem egy nemet zokon kellene vennem,vagy rosszul kellene,hogy essen. Ez viszont,hogy semmit nem reagal százszor rosszabb,ugy hogy raadasul ő kezdemenyezte mind a

három alkalommal a beszelgetest. Ja es persze direkt nem randira hivtam,hogy ne legyen mar olyan eroltetett szaga a dolognak,haverkodni is lehet...

2019. aug. 10. 00:27
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Jogosan várod el a választ. Fordított esetben én is elvárnám.

Nem értem az ilyen nőket, pedig nő vagyok 🤔

2019. aug. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Mert valakivel szóba állunk, nem kell utána rögtön rányomulni a neten. EZ visszataszító. Az meg még jobban az, hogy ugyan személyesen is többször beszéltek, de fészen hívod el. AKi erre élőben nem képes, az nálam is kieesett.


Ja, és a beszélgetés NEM kezdeményezés.

2019. aug. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Kedves 9-es válaszoló. Az,hogy megkérdeztem tőle,hogy hogy van szimplan figyelmességből,en ugy gondolom,hogy nem nyomulas,meg elhivtam nem RANDIRA fogd fel,ezt szerintem nem hinnem hogy nem lehetne valaszra meltatni. Amire siman lehetne valaszolni,hogy nem,indok nelkul is,ha annyira tolakodonak tekinti... Amugy meg ha nyilvan talalkozok vele,akkor szemelyesen kerdezem meg tőle,de mivel kb. 1hete nem talalkoztunk erdeklodtem egy szimpla kerdessel,hogy hogy van es felvetettem neki ezt a kerdest pluszba.. Na mindegy,ugy tunik ezt elbuktam mert valaszt azota se kaptam.
2019. aug. 10. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!