Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 170 és az alatti fiúk! Amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

170 és az alatti fiúk! Amikor megláttok egy veletek egymagas vagy magasabb vékony/csinos lányt, akkor mi fut át a fejetekben?

Figyelt kérdés
Én ilyenkor azt érzem, hogy abszolút nem vagyok való hozzá és így minimális vonzalmat sem érzek iránta, mert a korábbi tapasztalataimból eredő érzések felülírják a vizualitásból eredő szexuális vonzalmat, ami egy férfi esetében jellemző, ha meglát egy vonzó csajt.

2018. júl. 8. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
14%

Önsajnáltatás és önvisszaigazolás a köbön.


Kit érdekel, hogy kinek mi jár ilyenkor a fejében? Honnan tudod, hogy az a csaj, aki veled egymagas máris elutasítana téged?

Nem lehetsz ennyire szánalmas és kishitű.


De legalább most kisírhattad itt magad ország világ előtt.

De a t..ködet is nyugodtan levághatod, mert a sok rinyától már úgysem vagy férfias.

2018. júl. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt, hogy milyen jó volna kielégíteni őt.
2018. júl. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
Nézd, te is felszínes vagy, neked is a vékony, csinos csaj kell. Akkor ezeknek a vékony, csinos csajoknak miért ne egy magas pasi kellene? Ezek a csajok még keg is tehetik, hogy felszínesek legyenek, mert találnak magas pasit. Te is megteheted, hogy felszínes vagy, csak te egyedül maradsz
2018. júl. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%

"De a t..ködet is nyugodtan levághatod, mert a sok rinyától már úgysem vagy férfias."


Jól is néznénk ki, ha ezt te döntenéd el :D :D :D

2018. júl. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%

#4


Akkor nem kell úgy viselkedni, mint egy hisztis kislány.

2018. júl. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, pedig tudom, hogy 170 centis törpeként ugyanúgy nincs esélyem az alacsony lányoknál sem.
2018. júl. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
22%

#6


Párom 172 centi, csak 2 centivel magasabb tőled. Én 159 centi vagyok. 5 éve együtt vagyunk.


Fejezzétek már be a folytonos rinyálást és az önsajnáltatást.


De ha törpének érzed magad, akkor menj ki a kertbe kerti törpének.


Egy 170 centis pasi persze, hogy alacsony egy 190 centishez képest, de egy egy 160 centishez meg magas. Szóval minden csak viszonyítás kérdése.


Ja, és ne azzal áltassátok már magatokat, hogy minden alacsony lány csak és kizárólag 175 centitől magasabb pasit akar magának. Nem veszitek észre, hogy mennyire szánalmasan nevetségesek vagytok?

2018. júl. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2018. júl. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Gymnospermatophyta ***** válasza:

Mégis mi futna? Az egy magasokkal semmi bajom, még az 1 vagy 2 centivel magasabbakkal sincs ( ránézel a vonalzóra ez semmi ). Összejönnék velük, vonzódok hozzájuk, ha számomra szépek ( ez nálam nem vékonyságot jelent, nem szeretem a sovány és vékony testalkatot ). Sőt, a 2 méteres lányokat is megnézem ha szépek, még akkor is, hogy ha soha össze nem jönnék velük, elvégre sokkal magasabbak, mint én. De attól még szépnek láthatok lányokat és vonzódhatok hozzájuk testileg, ez magasságtól független. Persze, igyekszem párt találni pár centivel alattam, hiszen rengeteg lány van 165 centi körül is, én emiatt abszolút nem aggódom. Nem is értem, hogy akik ezen rágódnak, azok miért teszik.


3-as: Igen ám, ha szépek csinosak ( bár nem tudjuk, hogy a kérdezőnek mit jelent a csinos ) megtehetik, hogy magas barátjuk legyen. Sőt, a nem csinosak is megtehetik, hogy magas barátjuk legyen. De ki mondta, hogy minden csinos, vékony lánynak a magas fiúk jönnek be?:D Mint mindenhol, itt sem kell általánosítani. Igen, nyilván megtehetik vagy megtehetnék. De ez nem jelenti azt, hogy meg is teszik, hiszen nem tudjuk, hogy adott lánynak az egy magas, a pár centivel magasabb, vagy a több fejjel magasabb fiúk jönnek be. Vagy épp a magasság számára abszolút nem szempont.


24/f

168 cm

2018. júl. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!