Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok, lányok mi zajlik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tirb84 kérdése:

Csajok, lányok mi zajlik a fejetekben miert nem irtok vissza, hogyha feltesznek nektek egy kerdest?

Figyelt kérdés
Ha nektek szimpatikus valaki,es odamentek hozza egyszer-ketszer beszelgetni es ő bejelol az ismert kozossegi oldalon,visszajelolitek,ratok ir elolvassatok de nem irtok vissza az miert van? De ti kezdemenyeztetek... Egy egyszeru barati lazulos iszogatasra hivtam meg a lanyt,hogy meg veletlenul se legyen randi kinezete,elolvasta majdnem azonnal amit irtam neki de nem bir valaszolni. Miert? Egyszerüen nem tudok kiigazodni a mostani lányokon. Miert nem lehet korrekt igen vagy nemet mondani...?
2019. aug. 9. 18:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha baráti iszogatásra hívtad meg, akkor miért a társkeresési problémák topokba írtad?

Attól, hogy valamit valahogy álcázol, még tudni fogja, mi a valóság.

2019. aug. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
A kérdés jogos,igazad van... :D Nem voltam elég körültekintő. Amugy egy barát is társ az életben,nem egyszer tapasztaltam hogy több mindent osztanak meg egymassal a baratok mint a parjukkal es nem egyszer alakult ki baratsagbol tobb. Amugy egy beszelgetes nem kezdemenyezes azt mondtad,de a szemezes az h keresed a kontaktot h ra nezel es mosolyogsz folyamatosan az se,ezt is beneztem akkor? Regebben jobban levettem ezeket a dolgokat ezek szerint...
2019. aug. 10. 13:51
 13/14 anonim ***** válasza:

"de a szemezes az h keresed a kontaktot h ra nezel es mosolyogsz ..."


Ezt nem írtad. Látnokok vagyunk szerinted? :)

Így kicsit más.


Amúgy lehet, nem is olvasta, észre sem vette, bármi. Várd meg a következő személyes talit.

Az is lehet, nyaral, és nincs kedve írogatni, elfogyott a net, jobb dolga van, bármi.

2019. aug. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Nyilván nem vagytok látnonok,bár kitudja..:)


Igen ezert is mereszkedtem bejelolni,mert ugy tunt hogy valamennyire szimpatikus vagyok.. Szóval csak egy példa,beléptem oda ahol ő tartózkodott voltak körülötte teljesen normalisan viselkedett(azaz nem ért fülig a szája)de amikor pl. meglattuk egymast egyből villantotta a mosolyt,mint ahogy en is persze, es volt olyan is hogy a hátam mögött elment amit én láttam a tükörből ,fél szemmel figyeltem:) és akkor is oda forditotta a fejét és mosolygott.. Ilyen kis aprosagok.. Na de ettől függetlenül túl jó csajnak tartottam,h leszólitsam meg ahol talalkozunk amugy se olyan hely ahol ismerkedni szoktak az emberek,hanem kikapcsolodni. De ő meglépte felém azt is,ilyen kis atlagos beszelgetessel,nyilvan baratilag de hat ezzel nincs problema. Mivel én mindennap estig dolgozok es csak utana tudok menni ahol talalkozhatnank ő meg több műszakba dolgozik igy az se biztos hogy kovetkezoleg mikor tudunk osszefutni. Az a baj,h amikor irtam neki kb. fel oraval rá mar el is olvasta az üzenetemet amikor fel lepett,de valaszt azota sem kaptam,zaklatni meg tenyleg nem akarom hogy miert nem vagy igen vagy barmi... Szoval varok turelmesen ameddig talalkozunk,aztan ha osszefutunk es mondjuk megint ram mosolyog vagy valami majd akkor odemegyek aztan megkerdezem tole.

2019. aug. 10. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!