Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, Facen miért jelöltök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Facen miért jelöltök vissza ha utána nem írtok vissza?

Figyelt kérdés

Előfordul hogy ismeretlenül találok egy lányt aki bejön és mivel nem ismerem megpróbálkozok a Facen ismerkedni.

1 Miért jelöltök vissza? (látni ismeretlenül is a képeim)

2 Ha rátok írok akkor még vissza köszöntök vagy irtok 1-2 sort aztán már többé nem ír vissza.

3 Milyen számotokra az a profil és borítókép ami szimpatikus ?



2016. ápr. 3. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, azt hiszi talán ismer valahonnan, csak nem emlékszik, és nem akar meg bántani, esetleg ismerős gyűjtögető.


Azért, mert valaki felvesz ismerősnek, miért kéne veled párkapcsolati síkra mennie?


Miért akarna ismerkedni? Az FB nem társkereső.

2016. ápr. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne jelölne? A többi száz ismerőse között nem zavarsz ráadásul eggyel több ember akitől jöhet like. Egy kis ego fényezés, teszt kör és két mizu között ki is esel a kosárból. Borítókép miért lényeges? Van aki azt is nézi??? Akinek tetszel, azt pont nem érdekli, hogy melyik szögből csinálod a képeid. Egyszerűen csak annyi, hogy még nem találtad meg azt a lány aki erre vevő lenne. Nem biztos hogy benned van a hiba emiatt felesleges változtatnod.
2016. ápr. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Egyszer rám is írt így ismeretlenül egy srác. Én nem jelölök vissza mindenkit, csak akit valahonnan tényleg ismerek, beszéltem már vele. Annak a srácnak is visszaírtam, hogy honnan ismerjük egymást. Sokkal később láttam az üzenetét, mint a jelölést, mert az egyéb üzenetek közé tette.

Ha nem írnak vissza, akkor valószínűleg nem voltál szimpatikus neki vagy nem tetszettél neki. Én pl azért nem ismerkedtem azzal a sráccal, mert egyszerűen nem tudott írni. Pedig azért a helyesírás nem nagy elvárás. Énis biztosan hibázom, de meg lehet érteni, amit szeretnék írni. Na nála nem ez volt. Ahogy látom a kérdésed alapján, nálad ez az eset nem áll fent.

A profil meg a borítókép pedig szinte mindegy, csak ne egy másik férfi képe legyen! :-). Nekem társkeresőn nagyon nem szimpatikus, ha félmeztelen képet rak ki valaki, vagy egy autóval pózol és még biztosan lehetne sorolni az ilyeneket.

2016. ápr. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Elsőnek :

Ez szép és jó.. de akkor amikor elsőre vissza ír akkor legyen már annyi benne, hogy benyög egy "bocsi nem akarok ismerkedni" vagy kamuzza hogy van barátja... de ez a vissza köszön aztán soha többé semmi...


Nem szeretek én se Facen csajozni mert sztem valamilyen szinten gáz.. de sajnos a város kicsi ahol élek és munka miatt fix helyhez vagyok kötve... bulizni meg nem járok (26 F) mivel nem vágyok a pénzéhes kis 20 éves fszimádo ribikre.


Második :

értem köszönöm. Volt már hogy bejött ez a faces dolog de sajnos élőben pár randi után nem volt meg a "szikra"


Amikor rájuk írok kifejezetten hangsúlyozom hogy nem igazán facen szeretnék ismerkedni de Ő nagyon megfogott és lenne e kedve beszélgetni... de nem a mai lányok még erre is lusták... csak a likeokat számolgatják.

2016. ápr. 3. 19:30
 5/10 anonim ***** válasza:

Aki vaktában visszajelöl mindenkit, annál ne keress logikát.

Ha engem bejelöl valaki, aki nem tűnik ismerősnek, akkor nem jelölöm vissza kapásból, hanem írok neki egy levelet, hogy ismerjük-e egymást valahonnan.

2016. ápr. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A Facebook egy szemetes konténer. Ne ott éld a világodat.

Azt nem értem, ismeretleneket mi a fészkes fenének kell bejelölni? :D

És még csodálkozol hogy nem ír vissza.

Én most már, elég durván szelektálok azok közül, akik bejelölgetnek. Először írok neki hogy honnan ismerjük mi egymást?

Volt már bonyodalmam, idegességem, sok hülye pic.s.@ végett, meg lúzer kisp.ö.c.s végett is, aki mindig csak idegesített az agyament hülyeségeivel.

36/F

2016. ápr. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"bocsi nem akarok ismerkedni"


Eddig nem tudtam, hogy ha köszönök és pár mondatot váltok vagy beszélgetek valakivel, akkor az már ismerkedés, és azt jelenti, hogy lehet nyomulni.

2016. ápr. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

6-os

Nem élem a facen az életem.. nem jelentkezek be sehonnan. profil képem is kb 3 van és az üzenőfalon is kb a szülinapi köszöntések között évente talán 1-2 nyaralós kép.. amit nem én teszek fel csak bejelölnek.


7-es

Amikor elsőre rájuk írok akkor közlöm hogy szimpatikusnak tűnik lenne e kedve beszélgetni vagy ismerkedni.

Erre MÉG vissza ír egy szia-t vagy pár sort ami nem elutasítás de ez után mégse ír többé... mi a logika ebbe ?

2016. ápr. 3. 19:54
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerintem a #2-es válaszoló már megadta a választ a kérdésedre.
2016. ápr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Senkit nem jelölök vissza, ha nem ismerem. Ha nem tűnik ismerősnek a képe alapján akkor hagyom, nem utasítom vissza a kérést. Ha két héten belül nem képes írni pár sort akkor törlöm.


Az esetek jó részében az ismerkedés céljából jelölő pasik nem képesek két mondatot bepötyögni maguktól.

Volt, hogy én írtam az idegenekre, hogy megkérdezzem honnan ismerjük egymást- biztos voltam benne, hogy sehonnan. És akkor volt hajlandó kinyögni, hogy ismerkedni akar. Köszönöm én nem akarok olyannal aki nem képes egyenesen közölni a szándékait.

2016. ápr. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!