Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kell tennie egy nőnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell tennie egy nőnek, hogy a férfiak epekedjenek utána? Hogy kell viselkednie?

Figyelt kérdés

Hagyjuk most azokat, hogy "legyen önmaga", "úgyis mindenkinek más tetszik" és hasonló dolgokat. (Arra sem vagyok kíváncsi, hogy "nem csak a legjóképűbbeket kellene észrevenni".)

Vannak olyan nők, akik után a férfiak elég nagy része fut, bele vannak esve teljesen. Mit csinálnak ezek a nők? Hogy viselkednek? Mit tesznek, ami miatt észreveszik őket a férfiak és amivel megfogja őket?


2016. jan. 24. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Határozottak és nőiesek. Adnak a külsőre, de nem közönségesek. Van véleményük és meg is merik mondani. Mernek flörtölni és fogadni a bókokat.


Személyes véleményem egyébként, hogy a legtöbb nőnek annyi kellene, hogy kihúzza magát, és ne görnyedten álljon, máris sokkal jobban nézne ki.

2016. jan. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jól néznek ki, kedvesek, és érdeklődők és viszonozzák a tetszés jelét.

KEDVESSÉG!!

2016. jan. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az egyszerűbb megoldás, hogy öltözz alul, de nagyon.


A nehezebb, amit nem lehet feltétlenül megtanulni: jól nézel ki, van kisugárzásod, önmagad vagy :p, jó arc vagy.

2016. jan. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

- adnak magukra. és itt nem a smink és a ruha az elsődleges, hanem vagy elmennek sportolni, vagy csak alapból szerencsés a genetikájuk


- nyitottak, mosolyognak, beszélgetnek, nem pedig csak irigyen ülnek a sarokban, hogy őket miért nem szereti senki


- kedvesek


- szeretik önmagukat

2016. jan. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hiányérzetet teremt.


1. jó vele. pl. mert érdeklődő, szívesen és jókat mesél magáról, lehet vele nevetni. kellemesen néz ki.

2. nem mindig elérhető, mert vannak rajtad kívül is programjai.

2016. jan. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem tudom, én általában csak ülök és ez elég szokott lenni. Beleesek az európai szépségideálba, szóval kijelenthetjük, hogy az emberek többsége szépnek talál, és épp ezért elég sokan szoktak odajönni hozzám akár suliban, akár buliban, vagy az ismerősi körből sokan környékeznek meg. Hozzávesszük, hogy jófej, vicces, okos és udvarias is vagyok, ez általában mindenkinek bejön.
2016. jan. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy egyeseknek elég csak a külső, és már futnak a csaj után, szóval ebből nem érdemes kiindulni.

Aki után én "epekednék", az egy kedves, megbízható, kommunikatív, értelmes lány, aki nincs elszállva magától. Külsőre pedig szinte mindegy hogy néz ki (a normális keretek között).

2016. jan. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!