Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már olyan valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan valakivel, hogy pozitívabban kezdte látni magát és utána sikeresebb lett a társkeresésben?

Figyelt kérdés
2015. szept. 13. 00:09
 1/7 anonim ***** válasza:
korod, nemed?
2015. szept. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Személyigazolvány, TAJ számod? Adóazonosító jeled?
2015. szept. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
fénykép, önéletrajz ?
2015. szept. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Persze....minnel inkabb azt sugallod hogy harmoniaban vagy onmagaddal,elfogadod magad olyannak amilyen vagy, es elvezed az eletet, sokkal jobban fogod vonzani az ellenkezo nemueket.

TL27

2015. szept. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Például velem. Tipikus depis tizenéves srác volt, folyton szerencsétlenkedtem a csajoknál, állandóan barátzónába kerültem mindenkinél akinél bepróbálkoztam.

Aztán jóba lettem két olyan osztálytársammal akik halál lazák voltak, csajozósak, jól öltözködtek, és elkezdtem a szimpatikus elemeket beépíteni a saját stílusomba. Olvasgattam 1-2 önbizalom fejlesztő irományt is, végigcsináltam néhány gyakorlatot amit ezekben találtam. Igaz így leírva rövid, de maga a teljes folyamat beletelt 1-2 évbe, viszont teljes mértékben megérte. Tökéletesen magabiztos lettem, és az egésznek a kulcsa az hogy tekintesz saját magadra. Ha ki vagy békülve azzal aki vagy, az kívülről is látszik, és nem csak a társkeresésben, hanem új barátok, ismerősök, sőt munka szerzésénél is kamatozik.

2015. szept. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, kijöttem külföldre, itt pedig fel figyeltek rám, tetszett nekik a szép, karcsú idomok, a kedvesség, Magyarországon ezekkel semmit nem értem el. De már itt is ugyanaz megy lassan....
2015. szept. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én pozitívabb lettem az évek során a külvilág felé, de ebbe a női nem nem tartozik bele. ahány nővel beszélgetek hosszabb távon, csak elveszi e kedvem a társkereséstől meg a kapcsolattól.
2015. szept. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!