Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők! Mit jelent, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Mit jelent, ha egy idő után nem írtok vissza?

Figyelt kérdés

Már nem először tapasztalom, hogy egy nagyon szimpatikus lány, akivel Messengeren beszélgetek, először nagyon lelkesen, kedvesen válaszol, kérdez vissza, érdeklődik felőlem. Ez megy egy ideig, aztán egyszer csak egyáltalán nem válaszol, vagy meg sem nézi az utolsó üzeneteimet.

Ilyet miért csináltok? Ez lekoptatás akar lenni, vagy egyszerű feledékenység, érdektelenség?



2020. nov. 6. 21:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
mármint ha egyszerüen csak eltünik beszélgetés közbe
2020. nov. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
26%

azt jelenti hogy egy gerinctelen patkány.

mármint ha egyszerüen csak eltünik beszélgetés közbe és többet nem jelentkezik vagy egyszerüen sok idő mulva csak akkor is kb ezzel éreztetve hogy nem érdekel.csak a fasznak nem tudja az ilyen patkány megmondani hogy nem aktuális.ja mert akkor vállalni kéne a felelősséget.igy maradjon az hogy találjuk ki ha nem ir x ideig hogy nem érdeklem.aztán meg ha nem az van akkor igy jártunk.

2020. nov. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én is így jártam legutóbb.

Itt ismertem meg egy hölgyet,akivel váltottunk egy pár levelet,majd azt kérte,hogy folytassuk a messengeren.

Képet is küldtem amit viszonzott.

Beszélgettünk egy darabig,majd eltünt pár napra,nem válaszolt az üzeneteimre.Egyszer csak azt írta,hogy nem akarok vele online beszélgetni,nem akarom megismerni,randira sem hívom és ezért egyre depisebb lett.

Majd írta,hogy lép és letiltott a messengeren,de az okát mai napig nem tudom,pedig azon voltam amit hiányolt.

2020. nov. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
62%

Én például, most azért nem írok vissza egy drága embernek, mert kiderítettem, hogy van felesége.

Ezek után már fordult a kocka.

2020. nov. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
#13: Ez nem egyedi történet, sajnos. Itt elég sok defektes csaj van, az még a jobbik eset, ha egyáltalán eljuttok odáig, hogy máshol is beszélgessetek. De a többséggel még idáig sem lehet eljutni. Amúgy meg tipikus jelenség, hogy jól zajló beszélgetésekből érthetetlen módon kilépnek, utána meg úgy állítják be, mintha minden a te hibád lenne. És ez a "lelki zsarolás" az egyik legundorítóbb dolog. Megpróbálnak bűntudatot kelteni benned, és a végén még te agyalsz azon, hogy mit csináltál rosszul. Volt, hogy én is átmentem innen egy csajjal skype-ra, és írtam neki, ő mondjuk másnap válaszolt vagy két mondatot, és el is tűnt. Mire válaszoltam/kérdeztem, már nem volt sehol. Megint eltelt 1-2 nap, válaszolt, de már megint nem volt online. Amúgy az ilyenek szerintem csak szórakoznak, vagy annyira ostobák, hogy ők maguk sem tudják, mit akarnak.
2020. nov. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Ezt ugyanezt eljátszák a pasik is amiket itt leirtatok. Szóval ez nemtől független dolog. Ezeknel neccesebbet is tudnék írni ami utan nem csoda ha a nő lelkileg defektes lesz es utana csak hosszabb ido utan képes bízni online térbe.


Az is lehet hogy szimplan elbizonytalanodott vagy nincs nyitva vagy beteg lett vagy epp egy konferenciara keszul vagy barmi de a nagy tobbseg altalaban mit reagál?

2020. nov. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Amugy az sem mindegy hogy miket irtal neki ismerkedes cimszoval.
2020. nov. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Ráírt egy alfa...
2020. nov. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
35%
#16: A csalódás mindig benne van a pakliban. A különbség a nők és a férfiak között "csak" annyi, hogy míg egy nő egyetlen pofáraesés után is nyugodtan visszahúzódhat, mert jó eséllyel mindig lesznek olyanok, akik érdeklődnek utána, addig egy férfinak a sokadik után is ugyanúgy mennie kell tovább, mert a nők nem fognak "kopogtatni az ajtaján". És sokszor ugyanolyan aljas módon bánnak a nők azokkal a férfiakkal is, akik normálisan közelítenek hozzájuk. Volt, hogy heteket szántam a rendszeres levelezésre valakivel (nem is egy esetben), de ugyanúgy nem bízott bennem az illető, mintha rögtön a farkamról küldtem volna képet. Hát a franc se fogja ezt újra és újra eljátszani, minek szánjunk időt és energiát ilyen emberekre? Egyébként meg ha valakinek bármilyen problémája van (akár az életben, akár a másik emberrel), NEM az a megoldás, hogy szó nélkül eltűnünk. Akkor is lehet szólni, hogy "bocs, de most elfoglalt leszek, mert...", "megbetegedtem, de gondoltam, szólok neked" stb. Ebbe még senki nem halt bele, és legalább nem azt érezteti a másikkal, hogy "le vagy szarva, hülyének nézlek, várd csak nyugodtan, hogy majd mikor válaszolok neked".
2020. nov. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szabad túl sokáig húznod a beszélgetést, mert rád unnak, vagy képbe jön nekik más, akivel veled párhuzamosan beszélgetnek. Amint teheted, hívd el őket valahová, legfeljebb nemet mondanak, és akkor nem koptatod még x héten át feleslegesen a billentyűzetet.
2020. nov. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!