Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány évesen ciki szülőkkel lakni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen ciki szülőkkel lakni?

Figyelt kérdés

Párkeresésnél hátrány ha egy fiú 20on évesen a szülőnél lakik.

Szerintem ennyi idősen az emberek többségének nincs lehetősége vagy nem éri meg elköltözni.

De a lányoknak erről mi a véleménye?


2020. szept. 15. 23:29
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
29-es! Pedig de utálod, te magad írod, hogy halálra idegesített meg gyakran veszekedtetek már a legkisebb szarokon is. Na most ennél kell jobb magyarázat arra amikor valaki már utálja a szüleit? Az utálat nem azt jelenti, hogy késsel kergettétek egymást, hanem éppen erre értettem.
2020. szept. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
0%

Nem őt utálom, hanem azt, amit csinált! Nem volt képes felfogni, hogy nem kisiskolás vagyok már, akinek megmondhatja, hogy mit csináljon. Felnőtt ember vagyok, aki képes eldönteni, hogy mit mikor tegyen. És ebből a dirigálásból, időnként manipulációból volt elég!


És nagyon jól megmutatott pár dolgot az elköltözés. Ő ilyen ,,jó lesz még valamire"-alapon minden szart elrak, millió használatlan lomja van. Meg a régi ruhák, amelyek már divatjamúltak és nem is jók rá. Én meg pont az vagyok, aki megszabadul mindentől, amit nem használ, utálom, ha lomokkal van tele a lakás, amit nem használunk. Első körben felteszem eladni, ha úgy nem kell, akkor ingyen vihető, ha az sem, akkor lomtalanításkor kihajítom. Én annyi minden szаrt adtam el, ami persze fel se tűnt neki, mert SOHA nem kellett használni.

Ezen is sok vita volt, ebben ő szerette a fejemhez vágni, hogy azért nincs ideje kilomolni, mert rám kell főzni/mosni stb. Ami csak részben igaz, mert nem mindig ő főzőtt/mosott. De oké, az is elvett némi időt. Most már, hogy egy ideje elköltöztem, mondtam is, hogy tessék, nem kell velem semmit foglalkozni. És ki gondolta volna, azóta se változott a helyzet, ott ül a sok lom közepén.


Egyre több volt köztünk az életvezetési különbség, az életritmus egyre másabb lett, mindenféle gondolkodásbeli különbségek csak nőttek és ebből volt elég. Pontosabban, abból lett elég, hogy szerinte csak az a helyes verzió/megoldás, ahogy ő gondolja és ebből nem tágít, csak neki lehet igaza. Azt elismerem, hogy én is tudok kicsit önfejű lenni, de nem ennyire csökönyös, mint ő, de így, hogy külön vagyunk, határozottabban jobb a viszony, béke van.


Attól már előre tartok, hogy milyen anyós lesz...amikor volt komolyabb párkapcsolatom, onnan tudtam, hogy minél jobb a lány, hogy ő annál inkább fújt rá. Pontosan látom, hogy féltékeny, ha olyan lány van mellettem, akivel jól érzem magam. De nem érdekel, én a barátnőmet mindig megvédtem és kiálltam mellette.

2020. szept. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
54%
Nőjetek fel a picsába inkább. Nem kell lepontozni azt, aki nem akar egy kikúrt csecsemő szerepében megöregedni.
2020. szept. 17. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
30%
Férfiaknál 25 felett ez a életképtelen típus.
2020. szept. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:

Az sosem az, az a ciki, amit itt leműveltek páran, hogy mennyire jó dolog magad.


33! A kikúrt idiótákat pontozták le úgy látom. Azokat most este én is.

2020. okt. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!