Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány évesen ciki szülőkkel lakni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen ciki szülőkkel lakni?

Figyelt kérdés

Párkeresésnél hátrány ha egy fiú 20on évesen a szülőnél lakik.

Szerintem ennyi idősen az emberek többségének nincs lehetősége vagy nem éri meg elköltözni.

De a lányoknak erről mi a véleménye?


2020. szept. 15. 23:29
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
46%
26 felett szerintem az. De mindjárt jönnek a mama kedvencei és Lepontoznak. 3...2...1...
2020. szept. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
52%

Nőknél soha nem ciki, férfiaknál 25 felett. ghueiiiiigtkjgldfg798

Bocs az elgépelésért, épp a luxusvillájába ke@él egy 21 éves alfa szépfiú.

21/L

2020. szept. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
57%
35-40 körül szerintem már elég gáz, és sajnos ezek a pasik általában semmit nem is tudnak felmutatni, mert eleverik a fizetésüket cigire, piára, vagy valami drága hobbira.
2020. szept. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
59%

1-es! Gondolatkísérlet!

Nagyvárosban laksz, itt is születtél vagy ide költöztél gyerekként, szüleid egyke gyereke vagy testvéred nem él otthon, mert máshol dolgozik. A te végzettségeddel el tudsz helyezkedni a város egyik cégénél.

Mit teszel?

A 26 évesen elrobogok albérletbe a házból, ahol hárman lakom szüleimmel és onnantól fogva vagy összebútorozok pár ismerőssel/ismeretlennel vagy havi 100 ezer forintot dobok ki az ablakon egy garzonért.


B. maradok a seggemen és az a 100 ezret megtartom.


Nem kell pénzügy-számvitel diplomásnak lenni, hogy rájöjj a B opció a helyes.


Azok, akik KÉNYTELENEK egy jobb munka miatt költözni azoknál persze érthető, akkor is, ha szar volt a viszonyod a szüleiddel stb. De csak azért, hogy megmutasd te mekkora Jani vagy, azért nem, azt csak utolsó lúzer csinálj,a aki attól hiszi magának valakit, hogy el tud menni egyedül bevásárolni.

A mamahotel azon emberek szava járása, akik irigyek azokra, akinek jó helyen van a családi háza és jó a kapcsolata a szüleivel.

2020. szept. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
66%

4. Ekkora baromságot rég hallottam.


2 utcányira lakok anyámtól, 5 éve költöztem el, nincs az az isten, amiért akár egy hétre is hazaköltöznék. Nem fogok kiselőadást tartani a külön élet előnyeiről, egyszer kipróbálod, megtapasztalod. Addig nyugtasd csak magad, hogy tuti dolog a mamahotel.


Igen, havonta elvisz 100e-t az albérlet, de egyrészt havi 300-400e bevételből kibírom, másrészt van ami többet ér mint a pénz.


27f

2020. szept. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
49%
4# Az a gond ezzel az eszmefuttatással, mikor majd nőt akarsz hazavinni, csak mikor kiderül, hogy az ősökkel laksz, akkor beint. Tegnap volt ezzel kapcsolatban kérdés, illetve azon belül panasz is, hogy némely csaj ezért pattintotta le a pasit.
2020. szept. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
70%

" sajnos ezek a pasik általában semmit nem is tudnak felmutatni, mert elverik a fizetésüket cigire, piára, vagy valami drága hobbira"


Mint drága hobbira költő ember kérdezném hogy aki ilyenben van benne.

Tehát havi szinten 100 ezreket v több 100 ezreket költ az adott szeretet hobbijára. Miből gondolod hogy ezeknél prioritás a párkeresés egyáltalán ?

Annyi nőnek kellet nemet mondjak (egy bizonyos hobbim miatt) hogy már én kezdem szégyenli.

Meg tudom hogy ciki vagyok de nekem a magánéletem többet ér.

2020. szept. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 Carragher_x ***** válasza:
51%

"Nem kell pénzügy-számvitel diplomásnak lenni, hogy rájöjj a B opció a helyes."


Teljesen egyértelmű, hogy az A opció a helyes. Egy fiatal felnőtt, aki még sose élt a szüleitől függetlenül, az valójában még gyerek.

2020. szept. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
51%
#7 Ismerek ilyen 40-es pasit, aki az anyja nyakán él! Semmit nem tud felmutatni, se egy kocsi, se egy megtakarítás semmi. Konkrétan elbassza a teljes fizetését cigire, mc donalds-ra meg pecázásra.
2020. szept. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
0%
20 fölött már gáz szerintem
2020. szept. 16. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!