Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nőknek nem számit az intim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nőknek nem számit az intim méret, miért nem értik meg vagy segitik a kispênisz komplexusos férfiaknak?

Figyelt kérdés
Ha ők hisztinek vagy hülyeségnek tartkák, de valőjában nem probléma nekik, akkor miért rúgnak bele direkt abba a fêrfiba? Miért nem értik meg hogy ez egy betegség amit egyetlen dolog, a női pozitiv visszajelzés hozhat helyre. Az hogy az ilyen komplexusba szenvedőt a "hisztije" miatt elutasitják az nagyon súlyos sérülést okoz, és tovább erösiti a tévhitet...

2020. szept. 4. 18:40
 81/111 A kérdező kommentje:

#80 nagyon tévedsz , én pontosan tisztában vagyok a hibáimmal és a hiányosságaimmal! De pl amit irsz, az edzés, a legnagyobb marhaság .

Szerinted hány 40 éves jár edzeni? Hány az egész életét végig szexelő férfi jár edzeni? Kb 20%. És vajon hány pocakosat látsz? És attól mi változik? Egy izmos testen még jobban elüt a kis intim méret, és mêgjobban kiröhögnek, mert tudják hogy azzal akarok kompenzálni!

Igenis meghallgatok más véleményt, és bárkinek igazat adok aki igaza van. Pl az utolsó mondatoddal 100% ig egyet értek.

De azzal nem hogy mindenki más, minden alkoholista , megcsaló, dagadt , buta stb negativ tulajdonsággal rendelkező , akár kisfarkú pasi jobb nálam, és én vagyok a világ legszarabb embere csak mert ilyen tipusú betegségben szenvedek. A kérdés is erről szólt, hogy vajon ezt miért nem tolerálja egyetlen nő se? Miért jobb mindenki más, főleg akinek más negativ tulajdonsága van, köztük aki hazudik is, mint én.

Miért kell nekem mindenben a legjobbnak lennem, tökéletesnek, mikor mindenki más a hiányosságai vagy rossz tulajdonságai ellenére is végig dugta az életét. Nyilván sose voltak olyan esélyeim, fiatalon se mint egy jóképű , menő nagyfarkú srácnak, de hogy senkinek nem vagyok elég azért az egy kicsit furcsa...

2020. szept. 7. 10:54
 82/111 anonim ***** válasza:
23%

Az ilyenek után elgondolkozok, hogy lehet benne valami, amit itt szoktak írni, hogy a nőknek csak a férfiak felső 10-20%-a jó. Amúgy abban igaza van a kérdezőnek, hogy mindenki megérti, hogy miért nincs nője, mert milyen rossz stb, de, aki egy utolsó féreg az simán talál minden napra más nőt, akár kapcsolatot hazudva is, ha jó külseje van. Mert neki jó személyisége van biztos :D


Egyébként egy férfi se foglalkozna a farka méretével, ha nem lenne döntően fontos.

2020. szept. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/111 anonim ***** válasza:
90%

Ott követed el a hibát, hogy nem párkapcsolatot keresel!

Ha több nővel is lefeküdtél, interneten ismerkedve úgy, hogy a méreted is tudták, akkor a külsőddel, és a méreteddel sincs probléma. Azt nem élted át, hogy valaki tényleg rád vágyjon, és te őrá. A szex nem csak a technika elsajátítása, valódi vonzalom nélkül szimpla reszelés, alkalmi kapcsolatokban még lehetőséged sincs megismerni a másik testét, feltérképezni, hogy mi okoz neki örömöt.

Te jelenleg csak abban gondolkozol, hogy kicsapod a brét kell-nem kell alapon, ami egyáltalán nem vonzó, főleg a miatta keletkezett prekoncepciód fényében. Konditerem helyett pszichológusra lenne szükséged, ha normális életet akarnál élni kielégítő szexel.

2020. szept. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/111 A kérdező kommentje:

#83 az a több tizezer százezer alkalmizó milyen hibát követnek el?


A több nő az 5, és utána problémájuk volt a mérettel és/vagy a technikával. Ha nem is csapom ki a brét, de tény hogy nem feleséget keresek elsősorban. Ahogy rajtam kivül több tizezer férfi , csak ők hazudnak ezzel kapcsolatban én meg nem. Ennyi a különbség.

2020. szept. 7. 12:41
 85/111 anonim ***** válasza:
4%

Kérdező, van a gondolkodásodban egy hatalmas hiba: Beszállsz egy olyan játékba, amiben esélytelen vagy.


Mondok példát, mire gondolok:

Sakkozni fogsz valakivel egy versenyen, és neked nincsenek mondjuk bástyáid. Az ellenfeled pedig eddig olyanokkal játszott, akiknek öt vezére volt.


Igazságos szabályok ezek? Nem. Játszanál ilyen feltételekkel? Nem. Akkor mégis hogyan adj mattot?


Nos úgy, hogy fogod, felborítod az asztalt, és kettétöröd az ellenfél királyát. Mert te úgy döntöttél, hogy EZEK lesznek a szabályok.



Na ilyesmi gondolkodást kellene alkalmazni a nők terén is. Igen, biztos hogy volt más pasikkal, akiknek nagyobb volt a farka/keményebb volt a farka/vastagabb volt a farka/hevesebbek voltak/tovább bírták/bármiben jobbak voltak.


De te fogsz játszani ilyen szabályokkal?

NEM.

Hanem szépen le fogod köpni, hogy a nő mit gondol, mennyire jó neki és KIZÁRÓLAG A SAJÁT ÉLVEZETEDRE KONCENTRÁLSZ.


Ha azt látod, hogy elégedetlen, rántasz egyet a haján, vagy rácsapsz a sggére egy akkorát, hogy eszébe se jusson agyalni a te hiányosságodon.


Mivel már nem az ő szabályaival játszol, így nem is az ő elbírálása fog számítani neked. Lekerül rólad a teher, amit az összehasonlítás és a sorrendben elfoglalt helyed jelent. Mert te már nem ezt a játékot játszod.


Ez pedig önbizalmat ad, amit a nők is érezni fognak rajtad. Férfiasabban fogsz viselkedni az ágyban is, és pont ezt szeretik a nők is!


Úgyhogy vegyél be most egy pirulát, hívj fel egy prostit és rakd meg úgy, hogy CSAK A MAGAS ÉLVEZETÉRE FIGYELSZ!


Sok sikert!

2020. szept. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/111 anonim ***** válasza:
87%

85-ös, igazad van, így is lehetne csinálni,

csak azt már úgy hívnák, hogy nemi erőszak

2020. szept. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/111 anonim ***** válasza:
83%

Sajna még nem hívják annak, de ilyenkor a nő kiszáll a szexből és ottmarad a pasi álló farokkal!


Azzal egyetértek, hogy nem igazságos a játék, de nem csak nektek! Mi is lehetnénk úgy, hogy a pasi volt szopógéppel, prosztataizgatóval vagy lovaglóprofival, de nem érdekel, beleadjuk, amink van, ami nekünk jó, igyekszünk a módszereinkkel örömet szerezni, és ha valamiben nem tudjuk felvenni a versenyt(én pl lovaglásban nem), akkor lelkesen csináljuk azt, amiben jók vagyunk. Ha nem tudsz rendesen dugni bármi miatt, akkor nyalj jól, vagy legyenek ügyesek az ujjaid! Nem kell minden téren jónak lenni, ha a bástyáid bénák, legyél jó a lóval, az amúgyis az okosok kedvenc bábuja:) simán lehet vele mattot adni 100 féleképpen! Másnak lehet, hogy könnyebb dolga volt, de neked sem lehetetlen!


Mint a 2-3 anyanyelvűek! Mázlijuk van, neked meg nincs, de te is képes vagy nyelvet beszélni, csak sok energiaráfordítással!

2020. szept. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/111 A kérdező kommentje:
#87 csinálnék én mindent ami jó a nőnek, gyakorolnék hogy jó legyek, csak ehhez nő kellene! Aki ugye nincs a kis méret és technika hiánya miatt. Ja és a külsőm miatt. Igy meg elég nehéz jó lenni.
2020. szept. 10. 09:08
 89/111 anonim ***** válasza:
19%
87-es, nőként szerintem nehéz elképzelni, de akit kis mérettel "áldott" meg a teremtő, annak az élet nem arról szól, hogy lova van a bástya helyett, hanem egy darab parasztja van mind a tizenhat bábu helyett
2020. szept. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/111 anonim ***** válasza:

#87 ez eméletben jól hangzik, de mutass olyan nőt, akinek bőven elég, ha istenien nyalod és manuálisan izgatod a csiklóját/ujjazod.


Ha ennyi elég lenne, nem kéne férfi, ott vannak a dildók, köztük csikló és/vagy hüvely/ánuszizgatók.

2020. szept. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!