Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs türelmük a nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs türelmük a nőknek egy tapasztalatlanabb férfihoz?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok, igazából hosszú távú kapcsolatom még sohasem volt, rövidek is nagyon ritkán. Nyilván én sok mindenben nem vagyok olyan tapasztalt, mindenhez több idő kell. A nők viszont borzalmasan türelmetlenek.
2020. szept. 4. 11:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
44%
Egy türelmetlen nő minden férfi rémálma. A tapasztaltaké és a tapasztalatlanoké is.
2020. szept. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent hogy nincs türelmük? Két hét után már eljegyzést akarnak? Vagy nem hajlandóak várni 2-3 alkalmat amíg összecsiszolódtok a szexben?
2020. szept. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
55%
A tapasztalatlan és a férfi szó az ő szótárukban nem értelmezhető egymás mellett.
2020. szept. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
86%

Azért, mert 29 éves vagy.

A tapasztalatlanságból elegünk volt tiniként. Akkor, a velünk egykorú fiúkkal türelmesek voltunk. Azt most hagyjuk, hogy mit kaptunk cserébe.

De egy 29 éves férfitól elvárható, hogy ne úgy viselkedjen, mint egy 19 éves. Legyen némi tapasztalata.

2020. szept. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
74%
Mert ennyi idősen senkinek nincs kedve heteken, hónapokon keresztül az esetlenkedèst végigasszisztàlni. Nekem sem lenne, mert 31 vagyok.
2020. szept. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
98%
Mi köze ennek a türelemhez? Egyszerűen nem jössz be nekik és kész.
2020. szept. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 22 évesen volt türelmem a szűz, tapasztalatlan 19 éves páromhoz, aki a kapcsolatunk első 3-4 évében full éretlenül viselkedett, és részben emiatt sok volt konfliktus. Már több, mint 7 éve együtt vagyunk, és férfivá érett, a világ legjobb választása volt összejönni vele.

Viszont, ha egyszer szakítanánk, nem tudom, hogy lenne-e türelmem egy teljesen tapasztalatlan férfihoz. Viszont, de azért mégiscsak 29 éves vagy szóval feltételez az ember egyfajta szellemi érettséget, ami egy 18-25 éves srácnál még ritkán van meg.

Mi az oka annak, hogy nem volt még komoly kapcsolatod?

Ez is fontos. Lehet, hogy csak szerencsétlenül alakultak a dolgaid, de amúgy egy tök rendes csóka vagy, de az is lehet, hogy van veled valami nagy bibi. Ez így ismeretlenül nem tudhatjuk.

2020. szept. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Mondj konkrét példákat, hogy miben türelmetlenek.
2020. szept. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
76%
Én 27 éves Férfi vagyok és szűz a nők 85%ának nem bejövős , de 15%nak imponál. Keresd őket
2020. szept. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
25%
Négyes a kérdező ugye nem szűz, viszont tegyük fel, hogy az. Ha valaki szűz, attól hogyan lehet elvárni, hogy férfias, tapasztalt legyen az ágyban? Talán ha valaki korán szexelt, tőle elvárható, viszont ha szűz tőle hogy?
2020. szept. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!