Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs türelmük a nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs türelmük a nőknek egy tapasztalatlanabb férfihoz?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok, igazából hosszú távú kapcsolatom még sohasem volt, rövidek is nagyon ritkán. Nyilván én sok mindenben nem vagyok olyan tapasztalt, mindenhez több idő kell. A nők viszont borzalmasan türelmetlenek.
2020. szept. 4. 11:36
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
61%
Kettes szerintem a türelmetlen az az, hogy a pasi nem jó az első 2 szexben= kuka, majd jön a jobb pasi.
2020. szept. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem a #4-es nem jönne össze szűzzel tök jogosan.

#5 voltam.

2020. szept. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
35%
Én nem vagyok szűz, viszont mi van ha valaki 30 éves és szűz? Ássa el magát a föld alá jó mélyre? Hiszen már 30 éves és szűz, eleve kuka nem?
2020. szept. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
55%

Biztos talál olyat, akinek ez nem gond, de a többségnek az szerintem.

Senki nem ítéli el ezért, de minket se ítéljen el senki, hogy ennyi idősen a tapasztalatot szeretjük.

2020. szept. 5. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
47%
De mi van, ha a férfivel semmi gondod, csak szűz? Lehet, hogy amúgy egy diplomás talpraesett magabiztos pasas. Kidobnád, mert még sose szexelt? Ráadásul 2-3 alkalom után valamennyire bele is jöhet. Nekem az az elítélendő, hogyha valaki csak azért dob valakit, mert szűz, holott ha csinálná vele, pár alkalom és jobb lenne. Akkor miért baj ha szűz? Nekem nem is az a baj, hogyha valaki a tapasztalatot szeretni, hanem, ha elvből kuka aki szűz. Én nem vagyok az mondjuk, viszont ha valaki az, attól lehetne jó partner maximum nem elsőre. Akkor ássa el magát a nők 90% nál magát aki "öregen" szűz? Marad neki a 10%?
2020. szept. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
56%

Aki ennyi évesen szűz, az ne haragudj, de sem talpraesett, sem magabiztos nem lehet. 😂

Szerinted van olyan, aki ennyi évesen szűz, de amúgy semmi gond nincs vele?!

Ugyan, kérlek...

2020. szept. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
22%
Akár lehet. Miért kik vagyunk mi, hogy kijelentsük, hogy aki szűz idősen az eleve kuka? Ennyi erővel, ha valakinek nincs diplomája, az hogyan lehet okos? Magabiztos lehet, csak nem az ágyban mondjuk. Lehet, hogy a szakmájában elég jó, lehet diplomás ember is. Szerintem inkább azzal van baj, aki 1 adatból megítéli a másikat. Mondom én nem vagyok szűz, viszont sok pasi van, aki később kezdett el csajozni, pedig rendes okos fickó. EGy dolog nem jött nekik össze. Akkor a nők 90% a kerülje el őket érte? Lehetett neki mentális problémája is. Lehet, hogy az egyetemre koncentrált, lehet, hogy nagyon szegények voltak és szégyellte. Tehát ha valaki 29 évesen szűz, akkor béna, akkor ha valaki 29 évesen nem diplomás, az meg csak hülye lehet. Viszont nagyon hülye.
2020. szept. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
70%

Ezekszerint nincs diplomád, hogy mindig ezen lovagolsz?

A mentális probléma nekem gond, nem tudom, más hogy van vele.

És, hogy ki vagyok én, hogy megítéljem, hogy kuka vagy nem kuka?

Teljes joggal dönthetek, hogy számomra ki kuka, és ki nem. Ennyire egyszerű.

2020. szept. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
29%
Honnan jött le neked, hogy nekem van e diplomám vagy sem? Annyit mondtam, hogyha valaki 29 évesen=szűz az kuka, akkor ha valakinek 29 évesen nincs diplomája az hülye. Honnan jön ebből az, hogy nekem van e diplomám? Én ezt nem értem. Mellesleg igen, te döntesz, csak megkérdeztem, hogy ha valaki 29 éves és szűz, akkor ha minden más klappol miért jobb ha kuka, minthogy 2-3 alkalom után jó lehetne vele? Ezt kérdeztem, ha már kuka, fejtsd ki. A diplomát csak példának írtam, azt hittem, hogy le fog esni neked. AZ általánosításra írtam példának. Azt hittem, hogy ezt nem kell utólag magyaráznom. Tévedtem, túlbecsültelek téged.
2020. szept. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
33%

2x hoztad már fel példának a diplomàt, csak ezért.

Nekem eszembe se jut soha ezzel példálozni.

Semennyi alkalmat nem óhajtok olyannal szenvedni, aki tapasztalatlan.

Az pedig még mindig életszerűtlen, hogy semmi baj nincs egy férfival, csak szűz. Már kifejtettem, hogy nekem mi jön be. Ha pedig talpraesett és magabiztos, akkor kizárt, hogy ennyi idősen szűz legyen. Belemehetsz ilyen elméleti boncolgatásba, de értelme nincs, mert ilyen nem létezik.

Ha ezt nem érted, te dolgod. Én lezàrtam. Nálam kuka, aki tapasztalatlan, mindegy, hogy szűz vagy nem.

2020. szept. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!