Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs türelmük a nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs türelmük a nőknek egy tapasztalatlanabb férfihoz?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok, igazából hosszú távú kapcsolatom még sohasem volt, rövidek is nagyon ritkán. Nyilván én sok mindenben nem vagyok olyan tapasztalt, mindenhez több idő kell. A nők viszont borzalmasan türelmetlenek.
2020. szept. 4. 11:36
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem te nem érted, hogy nem lehet egyből kimondani, hogy mi létezik és mi nem létezik. Nekem csak az a bajom, hogy azt hiszed, hogy te döntöd el, hogy mi létezhet és mi nem. Miért lenne kizárt? Fizikai törvényt tudsz rá felírni?
2020. szept. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem fontos lenne 2 csoportra osztani most a nőket:

A) Azok a lányok akik tapasztaltak vagy élvezik ha kiéli magát rajtuk a férfi - ilyenkor a férfitól elvárják a tapasztalatot és a komolyságot, elbizonytalanítja vagy kiábrándítja őket ha az első alkalomnál óriasi erőfeszítést kell tenni hogy a pasasnak álljon, aztán elmegy 1 perc múlva, vagy csak akkor ha a férfi rásegít magának kézzel.

B) Azok a nők akik nem tapasztatak vagy dominánsak preferálják ha a férfi nem tapasztalt, szentimentális okok miatt, vagy mert élvezik ha a férfi adaptív és irányítható.


Na de akkor mi a gond? Mindenki megtalálja akkor a maga partnerét, nem?

Nem.

Gáz, hogy a nők türelmetlenek, de a saját kapcsolatomból meg különböző fórumokból kiindulva megállapítható, hogy a férfiak a maszkulinitása függ a szexuális teljesítmenyüktől. És mi a férfiak teljesítőképességének a mértéke? Hát mindig más, az individum hátterétől és önbizalmatól függően. Ha egy pasas el van telve magától és marha sok nővel volt akkor meg van róla győződve, hogy verhetetlen lepedőakrobata, ha meg sose volt nővel és emiatt szorong akkor meg szerencsétlen azonnal leírja magát.

Jó lenne tudni a pontos kontextust, mert én azt látom, hogy egy ember (nő vagy férfi) akkor türelmetlen, ha megtévesztik/elbeszélnek egymás mellett, vagy egyszerűen ilyen jellem - de utóbbival nem lehet semmit sem kezdeni. Nagy szerencse, hogy a türelmetlen ember általában nem csak az élet egy területén türelmetlen, de szerintem ha neked boldogtalanságot okoz a párod viselkedése akkor beszélj vele erről, és ha nem változtat akkor szakíts mert nem való hozzád.

Ha meg nincs párod akivel nyíltan megbeszélted volna a múltadat, meg hogy mit szeretnél/tudsz adni a kapcsolatba akkor ez +1 dolog amin jelenleg marha feleslegesen szorongsz, és csak arra jó, hogy a közérzetedet teljesen hazavágja. Ha hosszútávú partnered lesz és nyíltan beszéltek ilyesmiről, akkor ha eljuttok az ágyig már annyit bénázhatsz amennyit akarsz, mert tolerálni fogja, hiszen pontosan tudja mit vállal.

Egy alkalmi szexkapcsolatban ahol nincs idő összecsiszolódni meg természetes, hogy nagyobb hangsúly kerül a valódi szexuális készségekre, mert így elégülhet ki mindkét fél. A férfiak sem feltétlenül türelmesek ha az egyéjszakás alatt kiderül, hogy csak misszionáriusban, félhomályban félig felöltözve lehet bármit is elkezdeni - tök jogosan. Emiatt a kötetlen, kölcsönös kalandok inkább azoknak valók akik vagy olyan hülyék/szemetek, hogy nincsenek képben magukkal és nem zavarja őket a másik fél elégedetlensége, vagy nagyon is tudják mit kell tenni egy ilyen aktusnál.

Ja és nő vagyok, nem szentek sem a férfiak sem a nők, de próbáltam témában maradni úgyhogy nem fejtettem ki elég sok mindent.

2020. szept. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
53%
Ha azt erted turelmetlensegen, hogy a szex nalad ot percig tart, es nem javul a helyzet, akkor en nem turelmetlenkednek sokaig, hanem tovabb keresnek.
2020. szept. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
40%
Hát ez egy ördögi csapda: Én azért vagyok szűz, mert ahogy a nőknek nincs türelmük a szűz férfiakhoz, nekem meg nincs gusztusom a tapasztalt nőkhöz. Én csupán egyetlen egy nőt kívánok majd valamikor az oltár elé vinni a templomban és kőkeményen megkövetelem, hogy ne egy "kipróbált" feleségem legyen majd. De ha eltekintünk az elveimtől, még egyszer mondom, eleve már gyomrom nem lenne egy tapasztalt nőhöz, mert akárhogy is próbálnék küzdeni ellene, minduntalan betolakodna a fejembe a gondolat, ha lefeküdnénk, hogy előttem már járt benne valaki(k), ha csókolóznánk, hogy előttem valaki más nyelve járt már itt és egyszerűen elhánynám magam. És csak úgy mellesleg a nagyszüleim idejében nem volt ilyen marhaság, hogy fiatalon "kiélni magadat", "tapasztalatot szerezni", azokban az időkben bizony szinte kiközösítették, kiutálták azokat, akik "tapasztaltan" akartak házasságot kötni és én ezt az eszmét kívánom tovább vinni, ha meg ily módon örökre szűz maradok, hát akkor szűz maradok, de! (most nagyon visszataszító leszek) Nem fogom bemocskolni magamat egy tapasztalt nővel, mert ilyen erővel prostituálthoz is mehetnék.
2020. szept. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
24 es én 27f vagyok és sose szexeltem megértem hogy te is olyat keresel nőb3n aki neked lesz csak meg de gondolj bele ez egy idea amit belédvertek azt hiszed hogy csak a tied az ember egoja szeretne kötődni és azt hinni hogy övé lehet a világ de ez nem így van bármennyire is szeretnéd az a nő csak egy ideig lesz a tied és akkor se lesz olyan tökéletes szerintem mint amilyennek elképzeled de ebben tévedhetek
2020. szept. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Ma 8:43as, neked biztosan valami problémád van fejben, mert a gondolkodásmódod beteg.
2020. szept. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Mai világban mindenki rohan. 3 szatyorral sprintelnek a 70 évesek és lökdösődnek, mert "sietni kell". Hová? Nem ér rá nyugdíjasként? Mindig mindenki rohan, instant leves, gyorskaja, instant randik "insta" alakalmazás. Szerintem ez a fogyasztói társadalom egyik rákfenéje.

De, hogy ne csak offoljak: Aki valóban szeret, annak lesz türelme is, a többi meg mindegy.

2020. szept. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!