Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nőknek nem számit az intim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nőknek nem számit az intim méret, miért nem értik meg vagy segitik a kispênisz komplexusos férfiaknak?

Figyelt kérdés
Ha ők hisztinek vagy hülyeségnek tartkák, de valőjában nem probléma nekik, akkor miért rúgnak bele direkt abba a fêrfiba? Miért nem értik meg hogy ez egy betegség amit egyetlen dolog, a női pozitiv visszajelzés hozhat helyre. Az hogy az ilyen komplexusba szenvedőt a "hisztije" miatt elutasitják az nagyon súlyos sérülést okoz, és tovább erösiti a tévhitet...

2020. szept. 4. 18:40
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/111 anonim ***** válasza:
76%

27 éves vagyok, és még sosem használtam vibrátort, így nyilván nem tudom hozzá hasonlítani, de nekem volt már kellemes élményem 12 centi hosszú (és max 3 cm átmérőjű) szerszámmal is. Itt a probléma tényleg csak abban fog gyökerezni, hogy teljesen rápörögtél erre a méret-dologra, ami értelemszerűen a teljesítményeden is meglátszik (nem áll fel eléggé/egyáltalán, hamar vége, félénken nyúlsz a nőhöz, akármi), mert amúgy ha csak simán elengednéd magad és csak élveznétek egymást, akkor ez önmagában nem indokol semmiféle rossz tapasztalatot. A szex nem atomfizika, hogy hatalmas gyakorlatot kelljen benne szerezni, oda kell figyelni a partneredre és jól érezni magad közben, még a tiniknek is menni szokott, nemhogy 40 éveseknek (bár ebből a szempontból talán te rosszabbul jártál, tiniként nincsenek évek óta berögzült komplexusok, így valószínűleg könnyebben engedik el a félelmeiket).


A megoldást ebből a szempontból ne a nőktől várd. Amikor én azt éreztem a 12 centis péniszű pasin, hogy ő elégedett és magabiztos azzal a mérettel is, nem aggódott, hogy úristen elég lesz-e az nekem, akkor én sem kezdtem el ezen agyalni. Lám, bőven jó volt a szex vele, végül ő volt az, aki megcsalt engem, szóval még csak azt se mondhatom, hogy én váltottam nagyobb méretre. Később egy sráccal dolgom, akinek 17 cm hosszú, de rendkívül vékony farka volt, rajta éreztem az aggodalmat, hogy vajon ez így elég jó-e, és nem is volt olyan felszabadult az élmény vele. Azon a szinten, ahol te vagy méret-ügyileg, már csak részletkérdés a pontos adat, gondolhatod, hogy nem szabócenti van a lábam között, hogy körbetekerjem és elmondjam, hogy ez 0,003 mm-el kisebb az elvártnál, szóval mehetsz is haza. De ahogy látom persze te kitaláltál egy fixaideát, amire nem is választ vagy megoldást, segítséget vársz, simán csak siránkozol és elkönyvelted magadban, hogy ez így van és kész. És ez inkább forrása a problémádnak, mint a méreted, de mondhatok akármit, úgyse fogod elhinni.


#39 voltam.

2020. szept. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/111 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon szomorú életed van, hogy 40 évesen akkora pénisszel, mint ami a férfiak 80%-ának van csak a hülye elméleteidet fújod, ahelyett, hogy elkezdenéd használni. Szexeltél valaha, volt párkapcsolatod? Nem hiszem, egy olyan probléma miatt, ami nem is létezik..
2020. szept. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/111 anonim ***** válasza:
79%

Teljesen normális a méreted. Legalábbis gyakori. A teljesítményeddel volt a probléma, és az nem jó magyarázat hogy az meg a méreted miatt van. Ugyanis sok pasi ilyen mérettel magabiztos és ügyes. Tehát neked pszichológusra van szükséged. Főleg ha még 40 évesen itt tartasz.

Elmondok egy példát. Megismerkedtem itt valakivel. Összejöttünk. Szexeltünk 1-2 hónapig. Nem igazán volt jó vele a szex, de úgy voltam vele hogy adok neki időt. Végül feladtam, teljesen elment a kedvem tőle. Gyorstüzelő volt, nyalni nem tudott vagy nem akart, ha előtte gondoskodtam róla, hogy tovább bírja a második menetet, igaz, hogy kicsit tovább bírta, de azt mondta, neki ez a reszelés unalmas. (ez sem volt igazán hosszú aktus). Nos, aki nem élvez velem egy hosszú, szenvedélyes összeolvadást, azzal mi nem egymást keressük. Szakítottam vele, mielőtt komolyra fordítottuk volna a dolgot. Erre látom itt válaszol egy kérdésre pár hónappal utána (régen kint volt a neve) hogy miért nincs partneretek, ő meg odaírja: mert kicsi a farkam. Teljesen jó volt a mérete (kb 14-15 centi, a vastagsága azt hiszem 4 körül)és engem nem a mérete zavart, hanem hogy elvált férfiként egy analfabéta volt szexben, mintha szűz lett volna kb. De ő ráfogta a méretére, hát lelke rajta, de nem ezzel volt a fő gond.

2020. szept. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/111 anonim ***** válasza:
81%

Ebből is látszik, hogy hazugság az, hogy a "pozitív női visszajelzés" meggyógyítana. Itt írja neked egy rakás nő, hogy normális a méreted, élvezik a szexet ugyanekkorával sőt, még kisebbel is, de te akkor sem fogod belátni, hogy nem ez a problémád.

Most nem fogom megkeresni, hogy melyik választ írtam, de kb arról szólt, hogy nem érzem feladatomnak idegen pasik komplexusait gyógyítgatni (és igen, akivel ismerkedek, szóval maximum pár randin voltunk, az idegen, szóval semmivel nem tartozom neki). Pont emiatt nem az én (sem bármelyik másik nő) feladata, hogy pozitív visszajelzésekkel bombázzanak: mert nem fogod elhinni, nem fogod belátni, hogy igazuk van és nem a farkaddal van probléma, hanem az önképeddel. Ha lefeküdnék veled és azt mondanám, hogy életem legjobb szexe volt, akkor vagy csak gondolnád, vagy konkrétan ki is mondanád, hogy "ugyan, tudom, hogy sz#r volt és csalódott vagy, de azért rendes tőled, hogy nem akarod bevallani". Ha azt mondanám, hogy pont megfelelő a méreted, akkor egyből azon járna az eszed, hogy hazudok és titokban biztos lófszú négerekkel szeretnék szexelni. Nem mindenki tolerálja, ha folyamatosan hülyének nézik és hazugnak gondolják (és egyáltalán nem kötelessége ez senkinek), pláne egy kezdődő kapcsolatban, amikor még különösebb érzelmi megrázkódtatás nélkül lekoptathatod a másikat, ha nem tudod elviselni.

2020. szept. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/111 anonim ***** válasza:

Közben beugrott, mi lehet a gondod!


190 centi vagy és vagy 120 kiló?


Úgy a testedhez képest valóban aprónak tűnhet a farkad!

2020. szept. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/111 A kérdező kommentje:
#45 😁 sajnos nem vagy akkora csak 182cm/94kg
2020. szept. 5. 12:28
 47/111 A kérdező kommentje:

#44 pozitiv női visszajelzés nekem!!! Nem általában, hisz azt pontosan tudom hogy általában ( rajtam kivül ) mindenki szrexel. Én nem kaptam egy pozitiv vagy csak egy kicsit biztató szót, és nem több hónapnyi lehetőséget ahogy #43 irja , hanem mêg második lehetőséget se, vagy folyamatos pozitiv "bombázást". Azt valóban nem hinném el ha azt mondaná bárki hogy êlete legjobb szexe volt, mert tisztába vagyok a gyakorlatlanságommal, de ha azt mondaná hogy a mérettel nem volt baj, de legközelebb erre meg arra picit jobban figyelj vagy ezt vagy azt mêg igy vagy úgy csináld mert azt szeretem, azt elhinnêm és nagyon örülnék neki és megfogadnám. Nem várom el hogy minden nő Teréz anyát játszon, de hogy egybe nem botlok bele aki ilyen lenne ( lásd #43 )

az már kicsit furcsa és főleg frusztráló, miközben mások , akik szintén bénák és nem is akarnak változni, folyamatosan jutnak a lehetőséghez ( lásd #43 ). Tehát attól hogy másoknak jó, vagy gyözködnek hogy csinálták kis méretűvel, nekem nem lesz jobb, mert engem csak elutasitanak, vagy meg is aláznak ez miatt.

2020. szept. 5. 12:40
 48/111 anonim ***** válasza:
80%
#47 Mennyi nővel feküdtél le, és hány alkalommal?
2020. szept. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/111 anonim ***** válasza:
87%

Túlsúly?


Lehet a farkad rejtve van, mert zsír veszi körül, ezért érzed kicsinek.


Mikor méred be kell nyomni körülötte a zsírt, hogy a valódi méretet kapd meg?


Egyébként 180 feletti magasság és nagy test(mindegy, hogy izom vagy zsír) is optikailag összenyomja, ha meg zsír is van hozzá, akkor pláne..


Ha 170 cm lennél és 60 kiló, hatalmasnak látnád!


Egyébként optikailag növeli a sötét trimmelt szőr körülötte, amennyiben fehér a bőrszíned.


Ja és a kisebb makktól is kisebbnek érezheted/láthatod, mint valójában, a keskenyedő pénisznél is van ilyen optikai tévedés, rövidebbnek látszik, mint amekkora.


A nagy lógós heréktől is kisebbnek tűnik, ahogy a vastag pénisz is optikailag rövidebbnek látszik..


A legnagyobb mázlija a nagyobb makkos, fehér bőrű, nem körülmetélt, sötét trimmelt szőrzetű, kisgolyós, közepesen vastag, 175 cm körüli, alacsony testzsírú, férfiaknak van. Az ő farkuk tűnik a legnagyobbnak optikailag..


Ugyanaz a farok más adottságokkal rendelkező férfin kisebbnek látszana!

2020. szept. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/111 anonim ***** válasza:
"Itt írja neked egy rakás nő" Honnan tudod, hogy nők? Más kérdésnél 3 női válasz után már írják, hogy ennyi nő összesen nincs a kategóriában.
2020. szept. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!